Wybory samorządowe 2018. Debata kandydatów na prezydenta Warszawy. Wiadomo, kto ją poprowadzi

12 października odbędzie się debata kandydatów na prezydenta Warszawy w wyborach samorządowych. Poprowadzą ją dziennikarze głównych stacji informacyjnych: TVP Info, TVN24 i Polsat News.

Edyta Lewandowska z TVP Info, Igor Sokołowski z TVN24 i Piotr Witwicki z Polsat News poprowadzą debatę kandydatów na prezydenta Warszawy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Wybory samorządowe 2018 Warszawa. Debata 14 kandydatów

Spotkanie 14 kandydatów na stanowisko prezydenta stolicy odbędzie się w piątek 12 października o 20.30 w budynku Telewizji Polskiej i będzie transmitowane przez trzy główne polskie stacje informacyjne.

Ustalono termin debaty kandydatów na prezydenta Warszawy. Gdzie ją obejrzeć?

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

We wtorek sztaby kandydatów porozumiały się w sprawie przebiegu wydarzenie. Debata będzie składała się z sześciu pytań dla każdego uczestnika - na odpowiedź kandydaci będą mieli po 45 sekund, dostaną też 30 sekund na swobodną wypowiedź. Zaplanowano też krótkie wystąpienia uczestników.

Wybory samorządowe 2018. Debata przed drugą turą

TVP ma po debacie zaprosić przedstawicieli Polsat News i TVN24 na spotkanie dotyczące kolejnej - przed drugą turą wyborów. Według informacji Wirtualnemedia.pl wszystkie strony zgodziły się na takie spotkanie.

Wszystko wskazuje na to, że w stolicy prawdopodobnie odbędzie się druga tura - żaden z kandydatów nie uzyskuje w sondażach ponad 50 proc. głosów. 4 listopada mieszkańcy stolicy będą zatem decydować między Patrykiem Jakim a Rafałem Trzaskowskim.

Nie Jaki i nie Trzaskowski. Debata o warszawskim sporcie ma zaskakującego zwycięzcę

Znamy numery list na kartach wyborczych. PiS na ostatnim miejscu

Więcej o:
Komentarze (14)
Wybory samorządowe 2018. Debata kandydatów na prezydenta Warszawy. Wiadomo, kto ją poprowadzi
Zaloguj się
 • gesipipek65

  Oceniono 9 razy 3

  Dlaczego od kilku miesięcy męczycie w różnych telewizjach całą Polskę wyborami w Warzawie ? Czy sądzicie że Polaków w Suwałkach, Krakowie, Katowicach, Wałczu czy Psiej Wólce interesuje kto wygra wybory w Warszawie? Otóż - nie interesuje !!! Niech się warszawiacy martwią sami o siebie i innym dadzą spokój z Jakim,Trzaskowskim,Rodzynkiem czy innymi pajacami. My mamy swoich kandydatów i swoje problemy.

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 9 razy 1

  A jak z tą debatą sportową. Według GW wygrała ją Legia, ale jakoś do tej pory nikt z GW nie odważył się napisać, że wygrał ją Trzaskowski. I słusznie. Bo kłamać to można, ale tak bezczelnie to już nie...

 • dorsis211

  0

  Od urodzenia mieszkam w Warszawie... prawie 60 lat, jaki kretyn wymyślił debatę, podkreślam ogólnopolską debatę w ogólnopolskich telewizjach !!!... kogo to " kurteczka" obchodzi ?, o co jest walka ? o prestiżowy stołek... jako warszwianka... chciałabym, aby ...: regularnie sprzątały służby miejskie ulicę i chodniki w okolicach mojego miejsca zamieszkania, bo ze względu na kilka realizowanych w mojej okolicy inwestycji deweloperskich nie można spokojnie przejść po chodniku , nie wdychając jednocześnie tumanów unoszącego sie pyłu, chciałabym aby posadzono dużo, dużo drzew w mojej okolicy, a nie jak jest obecnie firmy obsługujące pobliski park tylko rżnęły na potęgę konary drzew, które rosną w Warszawie od lat przynajmniej 70- tych ubiegłego wieku, ( wszyscy myślą,że im spadnie gałązka na głowę...kompletne pokręcenie) chciałabym aby każdy, który tu przyjechał po prostu znalazł zatrudnienie, miło spędził czas, budował wartość, a nie wykorzystywał do cna ...wyjeżdżał...DO DOMU I PRZYJEŻDŻAŁ ...aby zarobić i spadać, jakby był w np. Londynie, szanował współmieszkańców... tak jak ja szanuję. Chcę aby komunikacja miejska działała sprawnie, aby było czyste powietrze, chore , chore, i jeszcze raz chore...ogólnopolska debata na temat SAMORZĄDU MIASTA WARSZAWY...odczepcie się... tu żyją ludzie, którzy chcą godnie żyć... tu żyją WASZE z całej Polski, dzieci i wnuki, które chcą godnie żyć ( przynajmniej 5 dni w tygodniu na 7 dni z ich cotygodniowego życia... nieustająco zastanawiam się kogo w jakimkolwiek miejscu w Polsce interesuje jak się po toczą sie prostu na codzień mieszka w Warszawie, jakie sprawami poza ceami za prąd, czy ciepłą bądź zimną wodę musimy się borykać, a może gdzie nasze dziecko lub wnuk zdobędzie wiedzę , adekwatną do jego możliwości, a potem kupi sobie mieszkanie..., kogo obchodzi polityka ...chyba tylko "SPINDOKTORÓW", bo nie moją kocicę Szarunię, która grzeje się pod lampką ... , a ja pisząc to, może mam złudne nadzieje , ale powalczę...kogo w jakijkolwiek miejscowości w Polsce obchodzi OGÓLNOPOLSKA DEBATA DOTYCZĄCA PREZYDENTA WARSZAWY, ... chyba tylko JAKI-egoś JARK-a... ( uzupełnię...kawaler ponoć z Warszawy, dzielnica Żoliborz...też się tam wychowałam, ale mnie wychowano w szacunku do ludzi, mieszkańców, sąsiadów..moi dziadkowie przetrwali okupację, Powstanie Warszawskie, mój TATA był reprezentantem Legii, kochali to miasto, to bylo ich miejsce do ...oglnopolska debata..............................................

 • antropoid

  Oceniono 10 razy 0

  WARSZAWIACY - nie dajcie się ogłupić i kupić obiecankami. Trzymajcie z dala od ratusza kaczystowską zarazę - ona wszędzie zostawia po sobie krajobraz jak w Puszczy Białowieskiej.

 • antropoid

  Oceniono 5 razy -1

  Dalej trwa to dziadostwo, które przekierowuje automatycznie na stronę główną - wywalcie tego durnia, który to wymyślił, bo wam normalnych userów odstrasza, zostaną tylko najemne trolle pisowskie.

 • antropoid

  Oceniono 5 razy -1

  PiSiory to mogą z W-wą zrobić tylko to, co z Puszczą, stadninami, albo państwowym zakładem pracy niedaleko mnie - z wielkim hałasem go przejmowały i krzyczały o "robieniu porządku", a w rok narobili tylko w ch... długu i teraz po cichu spieprzają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX