"Banda k***w i alfonsów". Kandydat PiS na burmistrza wykluczony z partii

Wiesław Bruzgo, kandydat PiS na burmistrza Suchowoli, został wykluczony z partii za obraźliwe wpisy na Facebooku. O sprawie poinformowała rzecznik PiS Beata Mazurek. "Chcielibyśmy, aby podobne standardy były u naszych politycznych konkurentów" - dodała.

Prawo i Sprawiedliwość usunęło ze swoich szeregów Wiesława Bruzgę, kandydata partii na burmistrza Suchowoli (woj. podlaskie). Polityk na Facebooku obrażał w wulgarny sposób m.in. Hillary Clinton ("sprzedajna k***a"), Ewę Kopacz ("parchate, antypolskie k***isko") czy Lecha Wałęsę ("pie***lony czerwony śmieć").

Wybory samorządowe 2018. Wiesław Bruzgo wykluczony z PiS

"Wiesław Bruzgo decyzją Prezydium Zarządu Okręgowego PiS został wykluczony z PiS" - poinformowała na Twitterze Beata Mazurek, rzecznik PiS.

"Pełnomocnik KW PiS pismem do PKW wycofał rekomendację KW PiS dla Wiesława Bruzgi jako kandydata na burmistrza Suchowoli. Chcielibyśmy, aby podobne standardy były również u naszych politycznych konkurentów" - dodała Mazurek.

Wybory samorządowe. PO składa zawiadomienie ws. wpisów Bruzgi

1 października złożenie zawiadomienia do prokuratury w sprawie wpisów Bruzgi zapowiedziała Platforma Obywatelska. "Żądamy od PiS wycofania tej kandydatury z wyborów" - napisał poseł Robert Tyszkiewicz.

Do Bruzgi zadzwoniła dziennikarka "Gazety Współczesnej", która usłyszała, że jest "niemieckim ścierwem". Kandydat na burmistrza usunął później obraźliwe wpisy z Facebooka.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (112)
"Banda k***w i alfonsów". Kandydat PiS na burmistrza Suchowoli obrażał wszystkich. Partia go wykluczyła
Zaloguj się
 • selda_comment

  Oceniono 80 razy 46

  Mazure: "Chcielibyśmy, aby podobne standardy były również u naszych politycznych konkurentów"

  Jakie standardy? W przyciąganiu wyjątkowych chamów i ćwoków (a ponadto przefarbowanych komuchów)? W tym was nikt nie pobije

 • palawan1

  Oceniono 45 razy 29

  Pani Mazurek .Nikt z Po ani z Nowoczesnej czy Kodu nie nazwał pani "par..te, antypolskie kur***ko" a powinien. W tych partiach ,organizacjach jest wyższy standard. Nie musi pani tego oczekiwać .To po prostu JEST

 • wygwizd

  Oceniono 25 razy 21

  Trafnie ocenił kolegów partyjnych.

 • mederith

  Oceniono 22 razy 18

  Wiesiu nie przejmuj sie, chodza sluchy, ze w przyszlej kadencji Wolskiej Zjednoczonej Partii Robotniczo-Chlopskiej masz zostac Ministrem Kultury:):):)

 • fox.foksinski

  Oceniono 49 razy 17

  Standardy takich bluzg i nienawisci sa tylko w PIS. Ja rozumiem ze chcileibyscie aby byly i w opozycji ale ciezko dorownac waszemu chamstwu- pani rzecznik

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX