Komentarze (52)
Ryszard Petru w TVP Info o długu Nowoczesnej. "Odpowiedzialność spoczywa na zarządzie"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mariovanpetersen

  Oceniono 2 razy -2

  Napie...l dlugow petrucio,pobawil się z paniusia za granica na wczasach za partyjne pieniądze i pie...al to wszystko i niech się dalej inni martwią.Zuch chłopak,kazdy by tak potrafil.Trzeba skonczyc z tym cwaniactwem za publiczne pieniądze !!!!

 • losiu4

  Oceniono 2 razy -2

  i toto chciało Polską rządzić. I było silnie promowane przez mejnstrejm z wami, droga wybiórczo i wsiownią 24 na czele. No I oczywista popierane przez lemingów i pryszczatych, co to są "nowocześni". Jak sfetrofcy. Teraz wyciągacie następnego królika z kapelusza w postaci biedroniowatych. Ciekawe jakie oni nam dziadostwo zafundują…

  Pozdrawiam

  Losiu

 • koenzymq10

  Oceniono 2 razy -2

  Rychó Sfetru to jest frajer. Byłby w PIS-ie, wziąłby kredyt w SKOK-u i by mu od razu umorzyli! A tak będzie trzeba spłacac.

 • koenzymq10

  Oceniono 2 razy -2

  Rychó Sfetru - kapitalista jak c.h.ó.j ! Zajumać i prze.py.e.r.d.o.lić wszystko, najlepiej panstwowe, darmowe, a spłacić? Oj, nie, Rychu jest do wyższych celów: wakacji w Portugalii i kawiorku o poranku.

 • arturo.k61

  Oceniono 2 razy -2

  Szanowałem Petru jako Ekonomistę... nawet zagłosowałem na niego... a co!
  Ale jako Polityk... przekroczył wszystko... a właściwie spaprał wszystko!
  Taki trochę "Jonasz" polityki -> co dotknie? - to rozwali!?
  niesamowity przypadek...

 • adam.c.54

  Oceniono 6 razy -2

  ten pan ( narcyz) powinien zniknac z polityki

 • japka_putina

  Oceniono 24 razy -2

  Jeżeli pan Petru chce równie odpowiedzialnie rządzić Polską, to za ten dług zostawiony następcom ma u mnie dożywotnio wyborczego bana.

 • Paweł Kotlarski

  Oceniono 18 razy -2

  Masakra , tacy ludzie chcą zarządzać kilkuset miliardowym budżetem jak nawet nie potrafią własnym domowym zarządzać. Gdyby wprowadzić jakąkolwiek odpowiedzialność posłów za swoje decyzje to szybko zniknęła by kolejka do koryta. Pan Petru jako wylansowany specjalista od bankowości wciągnął też tysiące polaków w kredyty frankowe jako ich zagorzały zwolennik.

 • Wektor WG

  Oceniono 5 razy -3

  I tak Rychu się wymiksował. Ten cały wylot na Maderę i romans z koleżanką. Numer stary jak świat. I co panie z .N łyso wam?

 • emilly_davisson

  Oceniono 17 razy -3

  Pissowskie trolle ujadają aż lecą wióry. Petru jest jednym z kompetentniejszych ludzi w polskiej polityce. Piss za taki drobiazg nikt by nie ukarał. Oczywiście, że teraz martwi się nowy zarząd, skoro nie chcieli Petru. A Petru ma pewnie trochę więcej czasu na życie. Co do życia osobistego - to jest to jego osobisty problem. Pissowscy zwolennicy wolą takich posłów, co to zdradzają żony z prostytutkami, piją i biją, są ukrytymi gejami itp. Bo zwykłych rozwodników w pissie więcej niż chodników przed Sejmem.

 • norman67

  Oceniono 13 razy -3

  Mąż Myszki-Agresorki nie był w stanie dobrze przelewu wypełnić mimo historii z PSL. I tacy ludzie mają reprezentować przedsiębiorczych Polaków - kury szcz... wodzić, że się posłużę Piłsudskim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX