Komentarze (52)
Ryszard Petru w TVP Info o długu Nowoczesnej. "Odpowiedzialność spoczywa na zarządzie"
Zaloguj się
 • birdy-niam-niam

  Oceniono 35 razy 15

  a więc nie wszystkie ryśki to fajne chłopaki LOL.
  oto geniusz, który przed "wejściem w politykę, przepisał majątek na żonę, której później w świetle telewizyjnych kamer przyprawił rogi. w międzyczasie jako specjalista od finansów nie dopilnował tak skomplikowanej operacji jak poprawne "puszczenie" przelewu, zaś jako specjalista od marketingu politycznego bredził o święcie sześciu króli, upadku cesarstwa rzymskiego, rubikoniu i przez pomyłkę trafiał nie na te manifestację, na którą się udawał.
  prawdziwy mastermind!

 • mrkazzz

  Oceniono 23 razy 9

  Huurrrrrrrrrrrra! Rysiek jest nie do zaje.....Bez niego smutno by było. Jak otworzy swoje biuro wyborcze na Maderze to go chyba odwiedzę :-) Szczerze , lubie goscia , jest jak 'missing link' . Dan Brown jest w trakcie pisania nastepnego bestselleru .

 • mrkazzz

  Oceniono 18 razy 6

  Rychu dymał "panienki" w N. A teraz panienki wydymały Rycha. Ale to nic Rychu ogon do góry i do przodu, jedna rada ... nie oglądal się za siebie bo ci z przodu ktoś _ _ _ _ _ _ _ _ _: Mówiąc twoim językiem językiem,h jestem twoim idolem. Precz z dktaturą kobiet!!!. At żywie sockalismus.

 • darius112

  Oceniono 18 razy 6

  Od razu widać że uczony i nosił teczki za Balcerowiczem. Zuch chłopak, takich menagierów potrzebujemy!

 • isiah.thomas

  Oceniono 17 razy 5

  Im prędzej zniknie, tym lepiej dla wszystkich.

 • lesnywladek2

  Oceniono 21 razy 5

  Pierdu upadl w szczycie swojej chwaly,podobnie jak cesarstwo rzymskie

 • e50504

  Oceniono 23 razy 5

  Banda wydmuszek i karierowiczów wymyśliła sobie że pobawi się w politykę. Minęły trzy lata, Nowoczesna jest już tylko tematem do żartów, a długi będzie trzeba spłacić xD

 • Marek Nowak

  Oceniono 5 razy 3

  Taka kara za błąd powinna być proporcjonalna do przewinienia,a nie za jeden zły przelew karać całe ugrupowanie na całą kadencję.

 • botwinnik

  Oceniono 5 razy 3

  Wyborcy Nowoczesnej mieli prawo oczekiwać, że ich partia będzie miała takie same warunki funkcjonowania jak inne ugrupowania parlamentarne. Ale Państwowa Komisja Wyborcza zadecydowała inaczej, uznąjąc że z powodu jednego źle wypełnionego przelewu bankowego zabiera Nowoczesnej całą budżetową dotację. Podobnie jak w poprzednich wyborach pozbawiła możliwości funkcjonowania PSL. Jeżeli takie jest prawo, to należy je zmienić - głosując na konkretne ugrupowanie, chcę mieć pewność że będzie miało ono możliwość sprawnego funkcjonowania. Nie zdarzyło się, aby PKW zabrało dotację silnym - ani PO, ani PIS, jak widać, nie miało pecha, aby ich księgowy błędnie sporządził jakikolwiek przelew.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX