Komentarze (167)
Wybory w Krakowie. To Gibała pokona Majchrowskiego i Wassermann? "Może dojść do sensacji"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • janrobin2015

  Oceniono 37 razy 3

  Niezla pompka wyborcza. Rozumiem ze dla GWFake lepszym rozwiazaniem jest druga tura - majchrowski ver. Gibala zamiast Wasserman. Niestety nic z tego nie bedzie I gibala znowu przerznie. Ale co tam jego kasa jego decyzja.
  Pytanie do redahtorow GWFake- czy ukaza sie taki same wywiady z Majchrowskim I Wasserman? Mam nadzieje.

 • c.t.k

  Oceniono 21 razy 3

  "chcę przeznaczyć pół miliarda złotych przez pięć lat na wykup terenów zielonych i tworzenie parków." A od kogo??.Tylko klechy mają dużo terenów zielonych w centrum.Dużo terenów i baaaaaaaaaaaaaardzo duże,k...,ceny.Bóg zapłać obowiązuje tylko w jedną stronę

 • panbies

  Oceniono 19 razy 3

  Za 50 milionów co dostał od ojca może kupić Elchupacabra w takiej ilości, że wygra wszystko ze wszystkimi.

 • wiarus25

  Oceniono 2 razy 2

  Wassermann to by była katastrofa.

 • gamonides

  Oceniono 8 razy 2

  Jeśli Gibała wygra z Wassermann i wejdzie do drugiej tury, dzięki czemu będzie można wieszać na niej psy i będzie się za nią ciągnąć na zawsze "fatalny wynik w Krakowie" to byłaby to pierwsza fajna rzecz jaką by Łukasz Gibała zrobił dla Krakowa. Ale oczywiście po prostu popierać trzeba Majchra.

 • pytamponiewaz

  Oceniono 6 razy 2

  Tylko nie Gibała - bawi się rodzinną kasą tak samo roztrwoni miejską kasę. A ci myślicie że za nim nie stoją grupy nacisku, które w końcu chcą się dorwać do rządzenia w Krakowie???

 • js08836

  Oceniono 2 razy 2

  W każdym mieście, miasteczku czy wsi głosy oddawać na lokalnych kandydatów. Gonić kandydatów partii politycznych zasiadających w sejmie.

 • Artur Surówka

  Oceniono 6 razy 2

  Startuję od Gibały jako kandydat na Radnego Miasta. Nie jestem trollem, sprawdźcie mój opis na Facebooku. Zanim zaczniecie pisać coś na Łukasza zapoznajcie się z jego programem, jest na stronie Gibala*pl/program a potem możemy podyskutować merytorycznie. Większość komentarzy jakie się tu czyta to wylewanie swoich frustracji życiowych a zero merytorycznej dyskusji o programie i szansach dla Krakowa. To, że zmiana na stanowisku Prezydenta musi być, to nie ulega wątpliwości, tylko czy Krakowianie mają na tyle rozumu, żeby to zauważyć i wybrać odpowiednią osobę?

 • en-er

  Oceniono 14 razy 2

  Jak już to doszłoby nie do sensacji tylko do tragedii. Prezydentem nieudacznik który niczego w życiu nie zrobił tylko kupił za miliony od ojca? Nawet książki nie potrafił napisać tylko kupił sobie naczelnego Gazety Krakowskiej żeby ten odwalił robotę. A jego program to ściema na ściemie. W Krakowie nie dadzą się zmanipulować samozwańczemu kacykowi Gibale

 • thousand111

  Oceniono 16 razy 2

  Przeczytałem rano gibałówkę do kawy. Gość ma sensowny program. Pytanie jest na ile jest autentyczny w tym co przedstawia. W każdym razie Kraków potrzebuje ZMIANY i to głębokiej i chyba na niego zagłosuję.

 • kemor234

  Oceniono 48 razy 2

  Tylko nie Wassermannówna.
  Toż ona wspólnie z pisem, wawel przerobią na nowy pomnik Kaczyńskiego.
  Nawet smok tu nie pomoże.

 • Hatnicki Paweł

  Oceniono 1 raz 1

  Czarny koń? Raczej ciemny! Pan Gibała jest otoczony ludźmi, którzy manipulując utrzymują go w przeświadczeniu, że ma szansę zostać prezydentem Krakowa. I zarabiają na tym krocie. Wydają pieniądze na działania propagandowe, które są tyle nieskuteczne, co kosztowne. Każdy trzeźwo myślący człowiek, dawno by już realnie ocenił swoją sytuację, ale Pan Łukasz nie ma na to szansy żyjąc w oparach absurdu, które roztacza jego otoczenie. I trochę to jeszcze potrwa. Jego ojciec przekazując mu ogromne pieniądze na kampanię wyborczą, wyświadczył synowi tak naprawdę niedźwiedzią przysługę. Pan Łukasz będzie kandydował bez skutku pewnie jeszcze przez wiele lat, a w sumie mógłby zrobić w tym czasie coś pożytecznego dla siebie i dla innych.

 • zgr-edo

  Oceniono 3 razy 1

  Gibała, siostrzeniec Gowina ? to koniunkturalista. Gdyby to był ktoś inny, to pewnie bym na niego zagłosował. Jak na razie, zagłosować mogę tylko na Majchrowskiego.

 • berserc

  Oceniono 5 razy 1

  Jeśli wybory na prezydenta Krakowa wygra Gibała "wieczny kandydat" bez kompetencji ale za to z wielkim ego to wskaże jasno jedno: ludziom można sprzedać każdy piece of shit, kwestia tylko ceny....

 • soso_soso

  Oceniono 1 raz 1

  Jezeli ktoś inwestuje 50 mln zł to wiadomo że oczekuje zwrotu inwestycji

 • goldman fish goldman fish

  Oceniono 1 raz 1

  teraz widac jak na dloni ze tam w krakowie obcinaja ludziom czlonki maczetami nie bez powodu tam maja taki specyficzny klimat pelen smogu

 • 1group

  Oceniono 5 razy 1

  Najlepszy dowcip miesiąca,poparcie Gibały dla innych kandydatów. On może co najwyżej poprzeć wujka Gowina. Tak tego nuworysza ciągnie do władzy,że zadowoli się ochłapem,czyli radnym miejskim. Żałosna figura,marzy o prezydenturze dużego miasta,a kompetencji najwyżej na sołtysa.:)

 • dert21

  Oceniono 9 razy 1

  Większe szanse od Gibały ma Koziołek Matołek :) Wiarygodność też większą :) Idiotyczny tekst oderwany od rzeczywistości jak Gibała. Sprawdźcie sobie wyniki wyborów w ostatnich latach to zobaczycie jakie Gibała ma poparcie w Krakowie ps. Podpowiem że żadne :)

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 9 razy 1

  Tata zainwestował pieniądze w syna aby ten na wykupił tereny zielone i tworzenie parków?

 • tadian

  Oceniono 5 razy 1

  No to metra juz nie bedzie. No to dupa nie glosuje na na niego.

 • 333a3

  Oceniono 13 razy 1

  Dlaczego ktokolwiek mialby glosować na Wasserman. Jakie ma kompetencje, żeby kierować tak duzym miastem, jakimkolwiek miastem? Nawet małej wsi bym jej nie powierzył. Kiedy ostatni raz ktoś ją widział w Krakowie o jakimkolwiek programie nie wspomnę. I taka osóbka ma 30 % poparcia to chyba kpina z inteligencji Krakowian. Chyba, że tej PiSuvie się to "po prostu należy" jak mówiła brocha baba klozetowa

 • aa1000

  Oceniono 9 razy 1

  Mógł wybudować ze trzy przedszkola za te pieniądze, wtedy wybory wygrałby w pierwszej turze.

 • lech2011

  Oceniono 15 razy 1

  a co Jaki dzisiaj obiecał warszawiakom ?
  Festiwal obiecywanek ?

 • soso_soso

  0

  Jezeli ktoś inwestuje 50 mln zł to wiadomo że oczekuje zwrotu inwestycji

 • 1group

  Oceniono 10 razy 0

  Lansowania Gibały,ciąg dalszy. W GW nepotyzm? jedna pani z ekipy Gibały nosi nazwisko Wantuch,w GW też pracuje pani o takim nazwisku,przypadek,czy przypadek kumoterstwa?:)

 • dziadekjam

  Oceniono 4 razy 0

  "A wygrana Wassermann oznacza z kolei rządy Jarosława Kaczyńskiego w Krakowie. To mi nie odpowiada."
  ==========
  Ale przecież wtedy w Krakowie wzrośnie też znaczenie wujka Gowina...:-)

 • junk92508

  Oceniono 14 razy 0

  Wassermann to niemieckie nazwisko.

  Nie dopuśmy by Niemka rządziła w historycznej polskiej stolicy gdzie na Wawelu spoczywa prezydent Lech Kaczyński a również jacyś królowie!

 • poster012

  Oceniono 8 razy 0

  Wasserman, to Kraków nowych pomników Kaczyńskiego, a i ulice czy aleje jego imienia by się przydały. O ojcu po katastrofie przetrzymywanym na łubiance (przecież otrzymywała od niego SMS) nie zapomni na Rynku walnie się fontanne w kształcie wanny jego imienia. A Kościół tak ciemięzony przez Prezydenta Majchrowskiego też coś dostanie może te 1/3 Starego Miasta, które miastu się jeszcze ostały. I jeszcze co tam na Nowogrodzkiej jeszcze wymyśli Kaczor jej pan i władca.

 • stef0909

  Oceniono 16 razy 0

  Gibała to od Gowina pała!!!

 • mariola_21

  Oceniono 4 razy 0

  Pan Ja_Jacek może przegrać przez rozkopane ulice, Królewską i Bronowicką,
  czytaj: CHAOS KOMUNIKACYJNY NA KROWODRZY !!!

 • laborant1

  Oceniono 12 razy 0

  Z cyklu: Bronek wygra w I turze......

 • 3-kuleczka

  Oceniono 22 razy 0

  wstyd gazeto tak sie szmacić, za kilka srebrników reklamujecie syna milionera który obiecuje nam zieleń trawke i ławeczki i liże tyłki nowohuckim mieszkańcom,
  spadaj Gibała, żenujacy artykuł i Gazeta

 • 3-kuleczka

  Oceniono 26 razy 0

  artykuł oczywiście sponsorowany przez siostrzeńca Gowina, niejakiego pana Gibałę, który chwali sie ze jest zamozny i wydał juz na kampanie miliony. Bogaty tatuś, bogaty synek, wujek, ... nie potrzeba nam tu takich
  Ten człowiek nie moze sie dopchać do koryta juz od kilkunastu lat i zadziwiający jest jego upór i determinacja w dochodzeniu do władzy
  Niech pan zajmie sie czymś innym, drogi panie, stawianie ławeczek i skwerów koło magistratu i inne obiecanki cacanki nie sa nam potrzebne. Paplanie z blondynką o smogu i korkach jest żałosne, gdy ktokolwiek na facebooku skrytykuje pana pomysły, jego wpisy sa blokowane . lepiej żeby pan te miliony które wydaje na kampanie i sponsorowane artykuły wpłacił na dom dziecka .
  Mieszkańcy Biezanowa , Złocienia i Rybitw od kilku lat duszą sie i trują, gryzący smród wciska sie do mieszkań nawet przez zamkniete okna, nikt z nowych kandydatów nawet sie nie zajaknie na ten temat.
  Ani ja ani nikt z mojego otoczenia nie oddamy głosu na siostrzenica Gowina z głupimi pomysłami.

 • fakiba

  Oceniono 26 razy 0

  Gibała może sobie pomarzyć , to pisor z krwi i kości tak zresztą jak i Małgosia

 • lewyprawydlazabawy

  Oceniono 42 razy 0

  Bzdura. Wygra Majchrowski. Jest sprawdzony i dla Krakowa najlepszy.
  Wassermann dla krakusów to jak skoczyć w morze nie umiejąc pływać.

 • lastm10

  Oceniono 22 razy 0

  Gibała, Wassermann.. i jak tu się dziwić, że Jaca wygrywa kolejne wybory, jak takie miernoty z nim za każdym razem konkurują?

 • Olgierd Nowaczyk

  Oceniono 13 razy -1

  Oczywiście, że słychać kwik świń odciąganych od koryta. W magistracie już przebierają nóżkami. Teza artykułu słuszna - jakoś nikt nie atakuje wassermann tylko trolle jadą po Gibale. Wniosek? Atakują tego, kogo się boją. I słusznie. Kanydydatka PiS w Krakowie nie ma szans - zawsze pis w II turze przegrywał, bo ludzie tej partii w mieście nie chcą. Dlatego w interesie jacka i spółki jest żeby weszła do II tury. Natomiast jakby się zdarzyło, że w II turze jest majchrowkski i gibała - no to panie, tera będzie afera...

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 7 razy -1

  Zgłosiłbym kandydaturę Piłsudskiego. Albo jakieś innego wiekowego trupa. Najmniej szkód narobi...

 • robwinnicki

  Oceniono 9 razy -1

  Ha Ha! Gibała... Większość mieszkańców Krakowa głosuje na niego bo dzięki temu spokojnie Kraków rozwija się i ludzie czują się tu dobrze.
  Nie wybierają go z przypadku tylko świadomie od wielu kadencji a Gibały w pełni świadomie NIE wybierają :)
  I nie musi wymyślać pseudo-akcji społecznych kosztujących miliony tylko po to żeby oblepić Kraków plakatami ze swoim zdjęciem jak Ty Gibała :)

 • piesanek

  Oceniono 11 razy -1

  A moze ten Blaszczykowski? przecie to bohater narodowy, dac mu te bilety i bedzie prezydent,
  przestanie grac w kadrze i skamlac, wszyscy beda zadowoleni. Wujek tez.

 • krzysio333

  Oceniono 27 razy -1

  Majchrowski przekombinował. Tak się kończą układy z POpaprańcami. Mógł sam startować w tych wyborach.

 • dorsz_pitery

  Oceniono 9 razy -1

  no tak:
  czy konkwistador jest juz resortowym konkwistadorem, czy (jeszcze) nie resortowym?
  polemika o już-resortowość i jeszcze-nie-resortowość rozpala debaty indian tego suchego lata....

 • jael53

  Oceniono 31 razy -1

  I tak jasielska familia Gowinów sprywatyzuje sobie Kraków.

 • dorsz_pitery

  Oceniono 23 razy -1

  Konkwistadorzy licytują się, kto da (na wet nie "da" - obieca) indianom więcej świecidełek.

  W zamian za te świecidełka Indianie "wybiorą" sobie konkwistadora, który obieca najwięcej świecidełek i w zamian za to pozwolą mu przez kolejne 4 lata się okradać i robić co się podoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX