Szef MSWiA o Jarosławie Kaczyńskim: Będzie liderem wiele lat, to najlepszy nauczyciel

Szef MSWiA Joachim Brudziński opowiadał w Polsat News sporo o Jarosławie Kaczyńskim. Zapewniał, że prezes PiS jeszcze przez wiele lat będzie liderem formacji, wspomniał też o dodatkowej roli, jaką Kaczyński pełni w partii.

Jednym z tematów rozmowy w programie "Wydarzenia i Opinie" w Polsat News były wybory samorządowe. Jak zapewniał szef MSWiA Joachim Brudziński, Prawo i Sprawiedliwość "może być spokojne o losy wyborów", jeśli dalej będzie "pokornie i ze zrozumieniem" wsłuchiwać się w głos Polaków.

- Mam nadzieję, że ta arogancja i buta, jaka była udziałem naszych poprzedników nam nie grozi - mówił Brudziński.

Brudziński: Kaczyński będzie naszym liderem przez wiele lat

Gwarantem "pokory i zrozumienia" - jak wskazywał Brudziński - ma być przede wszystkim postać prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

- Nikt lepiej od niego nie uczy nas, polityków, również tego szczebla rządowego, bo tu przytrafiały nam się wpadki, takiej odpowiedzialności i pokory - powiedział szef MSWiA.

Joachim Brudziński stwierdził też otwarcie, że wsród polityków Prawa i Sprawiedliwości panuje pewność, co do tego, że Kaczyński jeszcze wiele lat będzie stał na czele partii.

Jarosław Kaczyński będzie naszym liderem przez wiele lat i będzie nas prowadził do kolejnych zwycięstw

- powiedział Brudziński.

Więcej o:
Komentarze (273)
Joachim Brudziński o Jarosławie Kaczyńskim: Będzie liderem PiS wiele lat
Zaloguj się
 • asperamanka

  Oceniono 38 razy 24

  „Zapewniał, że prezes PiS jeszcze przez wiele lat będzie liderem formacji, wspomniał też o dodatkowej roli, jaką Kaczyński pełni w partii.”
  ====================

  Tiaaaa, jasne. Lenin też był liderem Związku Radzieckiego przez wiele lat. Aż do końca. Związku Radzieckiego, nie swojego.

 • Remi Figurski

  Oceniono 27 razy 19

  Kaczor na tym zdjęciu wygląda tak jakby mu się matka boska ukazała.Postradał już całkowicie zmysły od morfiny.Ty panie Brudziński wyglądasz na poważnego faceta,a jesteś zwykła ciotą liżącą kaczorowi rowa.W więzieniu cię zcwelują pierwszego dnia.Mam nadzieję że już niedługo

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 32 razy 16

  Yoyo, pieseczku, chcesz mieć wieczną przychylność swojego pana? Zaproponuj budowę mauzoleum...

 • Oceniono 32 razy 16

  pis wprowadził pierwszy i drugi sort, policzkowanie opozycjonistów, zlikwidował niezawisłość sądów, zawiesił stosowanie konstytucji... większa buta to chyba... obozy koncentracyjne

 • kotprezesa

  Oceniono 23 razy 13

  Jojo Brązowonosy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX