Adam Bielan o odejściu Krzysztofa Łapińskiego z pałacu. "Są różne mapy sympatii i antypatii"

W każdej firmie, również w Pałacu, są różne mapy sympatii i antypatii. O różnych sporach wewnątrz Pałacu też się słyszało na korytarzu - komentuje odejście prezydenckiego rzecznika senator Adam Bielan.

Sprawę rezygnacji Łapińskiego skomentował Adam Bielan, który był gościem porannej rozmowy w Radiu Zet. Bielan powiedział, że o dymisji Łapińskiego dowiedział się z mediów. I jest zaskoczony rezygnacją  prezydenckiego rzecznika. Chociaż, jak wynika z dalszej części jego wypowiedzi może wynikać, że powody nie pojawiły się nagle. - W każdej firmie, również w Pałacu, są różne mapy sympatii i antypatii. O różnych sporach wewnątrz Pałacu też się słyszało na korytarzu - stwierdził Bielan. Chociaż tego z kim mógł być skonfliktowany Łapiński nie rozwinął.   

Stwierdził, że nie zawsze zgadzał się z tym, co robi Pałac Prezydencki, również w sferze PR.  - Ale Łapiński wyglądał na osobę bardzo mocno zaangażowaną w to, co robi - powiedział Bielan. 

Krzysztof Łapiński pełnił funkcję rzecznika prasowego prezydenta Andrzeja Dudy od maja 2017 roku. W poniedziałek ogłosił, że rezygnuje z funkcji.  - Praca dla prezydenta była dla mnie ogromnym zaszczytem i wielkim wyzwaniem. To była dla mnie wielka przygoda, to był dla mnie świetny czas. Zawsze będę bardzo miło wspominał pracę dla Andrzeja Dudy - powiedział Krzysztof Łapiński w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Dodał, że skończył 40 lat i to według niego "dobry czas na odważne decyzje". - Teraz jest czas na nowe wyzwania, nowe plany i projekty - powiedział Krzysztof Łapiński. Tym wyzwaniem jest własna firma PR. 

"Konieczna jest pilna naprawa relacji na linii BBN - MON". Rzecznik prezydenta odniósł się do słów Andrzeja Dudy o "ubeckich metodach" szefa resortu obrony

Więcej o:
Komentarze (148)
Adam Bielan skomentował odejście Krzysztofa Łapińskiego z pałacu
Zaloguj się
 • bahmat

  Oceniono 48 razy 44

  Kto by wytrzymał z Maliniakiem na dłuższy dystans przecież to świr z głupimi minami z tą mimiką z tymi gestami z tą pseudo swadą trzeba się tylko cieszyć że Pan Łapiński w porę się zorientował.

 • westgreg

  Oceniono 67 razy 27

  Magierowski miał dosyć, Łapiński ma dosyć. Obaj wyglądali na okazy niezwykłej cierpliwości. Wie ktoś, kto rządzi w dużym pałacu? Nieprzeciętna menda być musi.

 • mer-llink

  Oceniono 48 razy 24

  I tak nic panu Łapińskiemu nie pomoże.
  Będzie miał zawsze w życiorysie kolaborację. W dodatku z panem Duda Andrzejem. A to kwalifikacja szczególnie infamijna...

 • panbies

  Oceniono 53 razy 23

  Nawet Łapiński wstydził się za Dudaszwiliego.

 • fakduck

  Oceniono 31 razy 17

  Statek pisuarnia tonie. Ratuj się kto może.

 • szcz9

  Oceniono 34 razy 12

  Chłop już nie wytrzymał, bo starał się jak mógł, a tu jego szef na spotkaniu z uczniami zamiast mówić coś sympatycznego o młodzieży i nauce zaczął bredzić o sędziach stanu wojennego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX