Tarczyński do dziennikarza: "Olać to mogę twoją matkę". Poszło o Żołnierzy Wyklętych

Podczas sobotniego wydania programu "Drugie śniadanie mistrzów" na kanale TVN24 goście dyskutowali m.in. na temat polityki historycznej. Wycięte z kontekstu słowa Marcina Mellera nie spodobały się politykowi PiS, Dominikowi Tarczyńskiemu.

- Olać tych ich Żołnierzy Wyklętych, wszystkie duchy przeszłości. I na przykład budować na 89’, nie przejmując się, że tamci mówią, że zdrada - brzmi fragment wypowiedzi Marcina Mellera, który trafił na Twittera. Słowa dziennikarza wzbudziły kontrowersje wśród komentujących, którzy skrytykowali ton jego wypowiedzi.

Tarczyński do Mellera: "Olać to mogę twoją matkę"

Do słów Marcina Mellera odniósł się też Dominik Tarczyński. Poseł PiS napisał:

Olać to mogę twoją matkę. Za ubeckie tortury, wyrywanie paznokci i zębów, przelaną krew i odwagę należy im się pokłon na kolanach! Za to jak zniszczyli mojego dziadka i moją Mamę, za to jak wymordowali Wyklętych siekierami należy się wam tylko wieczna pogarda. Zadbam o to

Cały odcinek programu TVN24 "Drugie śniadanie mistrzów" na razie nie jest dostępny na stronie tvn24.pl. Jednak - jak wynika z komentarzy - wypowiedź Marcina Mellera jest wyciętym z kontekstu fragmentem. Rozmowa miała dotyczyć narracji polityki historycznej, która miałaby odpowiadać elektoratowi, który nie głosuje na PiS.

Oglądałem na żywo. To wycięty z kontekstu fragment. Całość dotyczy pomysłu jak się ustawić z narracja do elektoratu anty PiS. To jeden z pomysłów

- skomentował Bartosz Zbroja, były rzecznik ministerstwa sportu w rządzie PiS.

Bartosz Zbroja zasłynął tym, że gdy w 2016 roku Jarosław Kaczyński otrzymał trzy tytuły Człowieka Roku: od "Wprost", "Gazety Polskiej" i "Sieci", zrobił na Twitterze ankietę z pytaniem „Kto bardziej nawilżył?”. Następnie przeprosił za swoje słowa i złożył rezygnację.

Więcej o:
Komentarze (575)
Tarczyński do Mellera: "Olać to mogę twoją matkę". Poszło o Żołnierzy Wyklętych
Zaloguj się
 • gargamela.mokry.slad

  Oceniono 117 razy 89

  Hehe, chamstwo się już nawet swojego chamstwa nie wstydzi! :D

  To powód do dumy wręcz!

 • jpy1

  Oceniono 123 razy 61

  Tak sobie myślę tarczyński, że ktoś nie zważając na twoją żałosną pozycję, w końcu ci obije ten twój ryj.

 • wujojano

  Oceniono 134 razy 52

  PiS-owskiemu bydłu coraz bardziej puszczają hamulce. Co się mają powstrzymywać, skoro żadna sankcja ich za to nie spotka, a w kuluarach Prezes pochwali?

 • zby3szek

  Oceniono 61 razy 47

  Cholera...nie można nic napisać, żeby nie zniżyć się do poziomu tego kmiota, nie ma słów, którymi trzeba to coś opisać, a nie uważanych za powszechnie obelżywe...ale co to da...dlaczego przyszło nam żyć w czasach, gdy glisty i robactwo najpodlejszego gatunku może występować w mediach i rządzić :( Jenot to twarz pissu, to twarz uwielbiana przez kilka milionów, dlaczego??

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 111 razy 39

  A po co komentować słowa absolutnego chama! Jest to osoba będąca kwintesencją Pisu.

 • len_27a

  Oceniono 47 razy 29

  Wygląd bardzo dużo mówi o czlowieku.To coś nawet nie wygląda tylko pluje żółcią.Przeklęty,jak jego żołnierze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX