Komentarze (228)
Roger Waters w Krakowie. Na koncercie mówił o Polsce
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bartosznnn1984

  Oceniono 4 razy 0

  Szkoda, że w tym artykule o koncercie Watersa nie ma nic o najważniejszym - o muzyce.

 • lukki69

  Oceniono 4 razy 0

  ...forum pod tym artykułem zdominowali ludzie pochodzący od małpy...

 • plorg

  Oceniono 8 razy 0

  Niech zaproponuje swoim braciom muzumanom w kalifacie upadłej brytanii, aby oddzielili islam od państwa, a izraelitom aby Izrael nie był tylko dla izraelitów i zaprowadził multi-kulti. Czy ma tyle odwagi???

 • souer

  Oceniono 12 razy 0

  nastepny muzyk ktoremu sie wydaje ze ma wiedze. dlaczego ktos kto cale zycie gral na gitarze i cpal mysli ze powinien sie wypowiadac w sprawach, o ktorych wyraznie nie ma pojecia? w polsce istnieje oddzielnosc państwa od kosciola, a co do "rzadu dusz" to jest on wpisany w kazda religie. stop bzdurom w debacie publicznej.

 • borsuk07

  Oceniono 12 razy 0

  " Waters przyznaje ze brali sporo LSD " - niech bierze dalej a od pouczania są inni.

 • chi-neng

  Oceniono 6 razy 0

  Zadziwiajacym jest, ze lulu pozwala komentowac pod tym artykulem, a pod wszystkimi wlasnymi, ktore 'opiewaja' JK, nigdy nie mozna komentowac....

 • vald

  Oceniono 12 razy 0

  Waters dajże spokój chłopie. Po co ci to? Pink Floyd to i tak przede wszystkim - dla mnie David Gilmour . to jego wykonanie, jego gitarę słychać i czuć we wszystkich utworach Floydów

 • g.m.jackie

  Oceniono 14 razy 0

  Lewaccy miłośnicy demokracji nigdy nie szanują jej wyników gdy wygrywa kto inny

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 28 razy 0

  Waters zapomniał dodać swoich ulubionych poglądów, z którym na Czerskiej musicie się zgodzić:
  Izrael to zbrodnicze państwo, które stosuje apartheid.

 • crazybee2

  Oceniono 8 razy 0

  octopusdei, co.ty.powiesz, elegancja_francja, i inni:
  Ah, jak pięknie kwiczą świnie na smyczy polskich czarnych diabłów.
  Ułiiii, ułiiiii, ułiiii
  :D

 • octopusdei

  Oceniono 42 razy 0

  Przyjechał lewak na szkolenie z marksizmu dla idiotów, którzy z własnej woli dali za to kupę kasy.

 • citaobscura

  Oceniono 44 razy 0

  <><><><><><><><>
  "Świnie" o ludziach - mowa miłości lewackiej międzynarodówki.

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 58 razy 0

  Kolejny lewak, komuch z urodzenia, któremu narkotyki przeżarły mózg i nie wie, że Polacy mają dość pouczania. Byli tacy, co wiedzieli lepiej od nas i chcieli nas cywilizować: Fryderyk II i Katarzyna II, Hitler i Stalin. Dziękujemy światłym za ich porady, damy sobie radę sami.

 • gwsol

  Oceniono 34 razy 0

  To mówi poddany Elżbiety II , królowej Zjednoczonego Królestwa, najwyższego zwierzchnika Kościoła Anglii . Waters , obudź się.

 • mr.hell

  Oceniono 12 razy 0

  mam inną zasadę - precyzyjniejszą - niech fanatyczni wyznawcy Kościoła Fiskalnego narzucają swój kult tylko sobie.

 • cichwoda

  Oceniono 24 razy 0

  ...o pogromach też było?

 • jrb11

  Oceniono 1 raz -1

  Jeszcze jed3n nswiedzony
  Wyje i skacze z gitara it to nazywa sie nuzyks.
  Czym bardziej wyje i wyzej skacze tm kepssa kultura
  Uyslowo pomylony a widac to po wypowiedziach

 • komentator.81

  Oceniono 1 raz -1

  Śmieszne.

  Lewak krytykuje "cenzora internetu" podczas gdy cenzurowane jest wszystko co nie lewackie.

 • Kba

  Oceniono 1 raz -1

  jakież to proste - wrzucić wszystkich do worka z napisem "Faszyzm", z drugiej strony - wrzucić wszystkim do woreczka "lewactwo". i tak się ta karuzela kręci, zrozumcie drodzy państwo że rzeczywistości nie da się opisać kilkoma słowami, bo jest ona bardziej skomplikowana niż niektórzy by chcieli.

 • borsuk07

  Oceniono 7 razy -1

  artysta niech zajmie się swoją działką a politykę i rady zostawi innym no chyba że jest to metoda na zwiększenie sobie publiki. Nie oni jedni pchają się na szkło.

 • beton44

  Oceniono 7 razy -1

  Czerscy mają polucje :-)

  Ciekawe czy tak bohatersko by się wypowiedział o rabinach ???

 • tematdnia

  Oceniono 7 razy -1

  Nie mówił nic o sądach? Sufler był więc żle przygotowany?
  Dobrze, że jestem w stanie rozdzielić muzykę od osobowości.

 • tematdnia

  Oceniono 7 razy -1

  Żenada.

 • drozd215a

  Oceniono 13 razy -1

  Taki, wujek dobra rada.

 • max crecci

  Oceniono 29 razy -1

  Roger, to o tobie: Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. Mogą.

  Ich autorem jest Zbigniew Herbert. Cierpiał biedę, bo był wierny swoim poglądom. W przeciwieństwie do Ciebie. Ty jesteś "tłusty kot". Gadasz tak, bo Ci płacą. I płyniesz z prądem.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 23 razy -1

  nie ma granic cynizmu. takie czasy, plastikowe gwiazdy, przeżarci do cna komercją celebryci wykonują pompatyczne gesty i wypowiadają się górnolotnie o sprawach, o których nie mają pojęcia, gdyż tak naprawdę mają je głęboko w dupie. żenujące.

 • MACIEKR76

  Oceniono 13 razy -1

  Jakby teraz wyegzekwować rozdział państwa i kościoła, to zostalibyśmy bez władzy, która ciągle powstaje z kolan przed purpuratami!

 • pinio67

  Oceniono 45 razy -1

  Prochu nie odkrył. Ale - jak znam kato-polactwo - dopóki ludzie z zewnątrz nie zaczną śmiać się nam w twarz pukając się w czoło na widok ilości krzyżyków, figurek, kapliczek, kościołów, janówpawłów i reszty katolskiego barachła - kato-polak nie zauważy, że jest idiotą na klęczkach.

  WON z katolstwem !!!!

 • lukki69

  Oceniono 4 razy -2

  Szkoda nerwów..Polska była jest i będzie krajem teoretycznym i sceną obcych interesów jeszcze długo....

 • max crecci

  Oceniono 18 razy -2

  rozdział Kościoła od państwa, mówi gość z Anglii, gdzie Królowa jest głową Kościoła, a premier składa jej raporty itd. Waters, ty lepiej śpiewaj, bo fajnie to robisz, ale nie ujawniaj swoich myśli, bo wam artystą to nie wychodzi. Wy macie bawić tłum, szerokie masy, jesteście od zabawy.

  U nas w Polsce podobnie, każdy komediant, grajek itd. - próbuje coś "intelektualnie", Jandy, Cieleckie, Sthury i reszta trefnisiów.

 • brzmski

  Oceniono 6 razy -2

  dziwny kraj - jak śpiewając góralu czy ci... na imieninach somsiada i powiesz ze wódka za ciepła...
  masz przerąbane, a tu...??!!!

 • laborantkolaborant

  Oceniono 16 razy -2

  Doczekasz się jeszcze, zdziadziały artysto, że i do twojego kraju przyjedzie kiedyś Zenek Martyniuk i podpowie ci, co powinieneś robić.

 • psi_zgryz

  Oceniono 34 razy -2

  Tylko kto wybral tego Trumpa? Le/wa/ki kwicza I kwicza, ale jak Obama byl prezydentem to wszystko bylo OK. Zobaczcie jaka jest roznica w kulturze pomiedzy republikanami I demokratami. Obama byl prezydentem republikanie to akceptowali. Trump jest prezydentem, to jeden wielki kwik. Moze jednak trzeba sie nauczyc kilku zasad. Uszanuj le/wak/u demokratyczny wybor. Za cztery lata znow beda wybory I wtedy moze wybiora twojego kandydata. Uszanuj lew/aku je ponad 50% spoleczenstwa, ktore mialo swoje powody, aby wybrac PiS I Trumpa. Tak, tak, wiem, wiem. Rosjanie pomogli Trumpowi. Trzeba miec nawalone, aby w takie brednie wierzyc. Jednak lew/actwo to stan umyslu, a nie poglad polityczny.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 5 razy -3

  no a co na to anka lewandowska, aŁtorytet z tej samej półki?

 • maras63

  Oceniono 37 razy -3

  Problem do rozstrzygnięcia: dlaczego wśród muzyków rockowych jest tak wielu mężczyzn, którzy intelektualnie zostali na poziomie 18-latków, mimo, że mijają kolejne dekady ich życia?

 • polonius3

  Oceniono 14 razy -4

  Najpełniejszy rozdział Kościoła of Państwa przeprowadzono w komunistycznej Albanii i Korei Północnej, gdzie za wiarę czekał obywatela szafot. To rzeczywiście przykład godny naśladowania!

 • didej007

  Oceniono 6 razy -4

  W imię boże - alleluja i do du... dy!

 • chudebyki

  Oceniono 9 razy -5

  Waters się sili na Pink Floyd ale mu to nie za bardzo wychodzi moim zdaniem. Zdarta płyta. Jest starym, zgorzkniałym zgredem. Gdyby kiedyś nie był członkiem Pink Floyd to jego nową płytę kupiłby chyba tylko on sam dla siebie. Poprzednich jego albumów nie lubię (oprócz może 2-3 utworów). Tego się k.... nie dało słuchać! Nudy jak cholera a utwory tak dołujące, że można się było powiesić po wysłuchaniu. Dla Watersa ważne są słowa, a dla nas głównie muzyka. Mnie się ona nie podoba. Ja mam w dupie, że Waters jest "wielkim humanistą", chce ratować planetę albo, że mu się nie podoba kościół czy Trump . Takie głodne kawałki to były dobre dla młodych , ale 40 lat temu. Stary zgorzkniały lewus i zgred, już bez pomysłów i twórczej weny.

 • f1909

  Oceniono 7 razy -5

  A co on wie na temat Polski ? -- Jednej rzeczy nie mogę sobie wyobrazić żeby ktokolwiek z Polski koncertując w Anglii mówił Anglikom co jest dobre a co złe dla ich kraju !?

 • max crecci

  Oceniono 18 razy -6

  Na marginesie: Religia rocka. Ciemna strona muzyki rozrywkowej:

  Treści satanistyczne obecne są także na okładce płyty popularnego w latach osiemdziesiątych brytyjskiego zespołu rockowego Duran Duran. Są tam symbole, jakich używają sataniści (symbol chiromancji i dziewięciu przykazań szatana).

  Z kolei Grupa Pink Floyd cytuje Księgę Cieni, której okultyści stopnia illuminati używają w rytualnych inkantacjach.

  Grupy Rush, Venom czy Mötley Crüe pod wypływem swoich producentów umieszczały na okładkach płyt pentagram lub używały go jako dekoracji świetlnej w czasie koncertów. Gwiazda Salomona to nie tylko symbol organizacji o charakterze satanistycznych, tajnych komórek religijnych, takich jak illuminatus czy O.T.O (Ordo Templi Orientis)3, pentagram ma też zastosowanie w białej magii i jest wykorzystywany do przywoływania demonów. Członkowie hardrockowego zespołu Deep Purple podczas koncertów demonstrowali przenoszenie przedmiotów siłą myśli.

  Przesłanie satanizmu można odnaleźć w działalności organizacji Garry Funkell. Obrała ona sobie za cel promowanie artystów, których twórczość była nasycona ideologią okultyzmu i wątkami satanistycznymi. Słynna heavymetalowa formacja Iron Maiden, nie kryjąc zainteresowania tym, co demoniczne, ujawniała to w songu Moonchild (Dziecko Księżyca) z płyty Seventh Son of Seventh Son (Siódmy syn siódmego syna). Brytyjski zespół z kręgu elektronicznego popu ­Depeche Mode, zaliczany do gatunku gotyckiego new romantic, w utworze Black Celebration (Czarna celebra) intrygował fanów treściami nawiązującymi do czarnych mszy, a w piosence Personal Jesus (Osobisty Jezus) drwił z transcendencji chrześcijańskiego Boga.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX