Piotr Walentynowicz uderza w PiS na Pomorzu. "Chory układ, lizusy mają wszystko"

Piotr Walentynowicz ponownie uderza w pomorski PiS. W rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że "Janusz Śniadek stworzył chory układ na prawicy". - Jego lizusy mają wszystko - stwierdził.

Piotr Walentynowicz krytykował Janusza Śniadka i pomorskie struktury PiS już w lipcu na łamach "Gazety Wyborczej". - Musiałem wyjechać do pracy do Warszawy. Bo na miejscu znalazła się praca dla wszystkich, tylko nie dla mnie - stwierdził i dodał, że Śniadek otacza się ludźmi "usłużnymi".

Piotr Walentynowicz: Chory układ na prawicy

Wnuk Anny Walentynowicz w rozmowie z "Super Expressem" ponownie odniósł się do sytuacji w pomorskim PiS. - Chodzi o chory układ na prawicy, który stworzył Janusz Śniadek. Jego lizusy mają wszystko, ludzie z odrębnym zdaniem lądują jak ja. To nie było żadne żalenie się, ani skarga - stwierdził.

W 2016 r. Walentynowicz zaczął pracę w spółce zbrojeniowej PiT Radwar, w ubiegłym roku zarobił tam 82 tys. zł. Tymczasem w rozmowie z "Super Expressem" wnuk słynnej działaczki "Solidarności" stwierdził, że "szykuje się do innej pracy, która nie ma nic wspólnego ze Skarbem Państwa".

Anna Walentynowicz, Lech Kaczyński i Jan Paweł II. PiS o autorytetach na zjeździe 'Solidarności'

Więcej o:
Komentarze (329)
Piotr Walentynowicz uderza w PiS na Pomorzu. "Chory układ, lizusy mają wszystko"
Zaloguj się
 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 104 razy 92

  Ten pan nie ma żadnego wykształcenia do piastowania stanowisk a zarabiał ponad 80 000 w PiT Radwar. Rząd Marka Belki musiał dać Walentynowicz 70 tys. zł ,bo ani syn ani wnuk jej nie pomagał. Dopiero po jej śmierci się uaktywnił w kolejce po kasę.

 • panicyniczna

  Oceniono 82 razy 66

  Z jakiego powodu chciał pan dostać pracę w Gdańsku? a) należy do PiSu b) jest wnukiem A. Walentynowicz c) ma odpowiednie kwalifikacje
  ???

 • metaxo

  Oceniono 61 razy 29

  Jakie butne te mendy się zrobiły. Należy im się praca, blisko domu, podręczna szparka do usług wszelakich, samochodzik na koszt państwa. Mają chamy potrzeby!

 • y0rg

  Oceniono 47 razy 27

  Oto jeszcze jeden rozżalony bo czegoś nie dostał , a uważa ,ze mu sie należy , bo ma statut wnuczka - super narcyz, palant jednym słowem.

 • sceptyk2009

  Oceniono 38 razy 24

  ...nazywa Śniadka i jego ''paczkę'' lizusami,
  a sam kim jest ?
  Sam jest ober-lizusem (nie)miłościwie nam panującym,
  który na tragicznej śmierci babki chce zbić kapitał,
  nie tylko finansowy - pewnie mu się marzy fucha prezydenta Gdańska.
  Mówiąc, że na prawicy jest chory układ - ma rację.
  Tylko zapomniał, że sam do układu należy.

 • michall1977

  Oceniono 23 razy 21

  Ten cwaniak dostał 250 tys odszkodowaniacza traume po śmierci babci. Noż ku... to rozbój w biały dzień. Jak sie nie wstydzi pokazywqc mordy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX