Komentarze (420)
Joachim Brudziński o rozwiązaniu marszu narodowców: "powód od czapy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wo151

  Oceniono 24 razy 12

  Jojo faszysta !! Głupek pieprzony

 • basiak63

  Oceniono 26 razy 12

  Po pierwze: cóż to za słownictwa używa pan minister? Od człowieka na tym stanowisku oczekiwałabym jednak większej znajomości polszczyzny. Czyżby awans społeczny nie szedł w parze z umysłowym i kulturalnym?
  Po drugie: Prezydent Warszawy ma prawo rozwiązywać każde zgromadzenie, na które wydał/a zgodę , minister nie ma prawa wchodzić w jego/jej kompetencje.
  Po trzecie: dostosowywanie prawa do aktualnie rządzących jest niebezpieczne, najlepszy przykład komunizm.

 • ochujek

  Oceniono 45 razy 11

  Od czapy, nie od buta? Z tym panem jakoś obuwie kojarzę. Jak portfel z Piętą.

 • xsawer

  Oceniono 18 razy 10

  Jojo, kto mieczem wojuje od miecza ginie.

  Zapomniałeś ministruniu o procesie za napis PZPR+ ?

 • kuma1

  Oceniono 19 razy 9

  Już nikt nie powinien mieć wątpliwości że PIS współpracuje z faszystami i wiąże z nimi przyszłe plany.

 • pszczy2000

  Oceniono 19 razy 9

  Skoro napis na biurze posłów PiS "PZPR +" jest propagowaniem komunizmu,to koszulka z sierpem i młotem jest tożsama.

 • mikenick

  Oceniono 14 razy 8

  Napisanie "PZPR" na drzwiach siedziby PiS uznano, za propagowanie totalitaryzmu i postawiono zarzuty karne. Natomiast koszulka z sierpem i młotem na manifestacji, to już nie jest propagowaniem totalitaryzmu? Swoją drogą jaki trzeba mieć IQ, aby założyć taką koszulkę 1 sierpnia w Warszawie? Widać jaki kraj, tacy narodowcy...

 • jacekczewa

  Oceniono 12 razy 8

  no patrzcie...jaki ku... mądry minister.....

 • Alicja Dobrzańska

  Oceniono 8 razy 8

  A gdyby miał koszulkę z napisem PZPR, to powód rozwiązania manifestacji byłby uzasadniony?

 • zig.rig

  Oceniono 16 razy 8

  Jojo wyraźnie faszyzuje.

 • Sebastian El Toro

  Oceniono 14 razy 8

  A to ciekawe jest. Bo napis PZPR wg Brudzińskiego jest szerzeniem totalitaryzmu. To proszę mi powiedzieć jakiego systemu symbolem jest sierp i młot panie Brudziński? Ale tak serio.

 • kato28

  Oceniono 20 razy 8

  A czy przypadkiem autor napisi PZPR na biurze poselskim PiS nie ma być scigany za propagowanie komunizmu??? To nawet nie z czapy a z dupy powód jest.

 • baska_w5

  Oceniono 26 razy 8

  Brudziński jako minister też jest od czapy.

 • kuma1

  Oceniono 13 razy 7

  W 1981 groziło nam wejście Armii Czerwonej, tymczasem w 2015 wystarczył jeden syn imigranta z wschodu by państwo Polskie podniosło rączki w górę a masa kolaborantów za naszą kasę, do obalania ustroju konstytucyjnego, można liczyć na setki tysięcy.

 • dzidka17

  Oceniono 15 razy 7

  a to wypowiedź Brudzińskiego ze stycznia br "Ostre reakcje polityków rządu PiS
  – W Polsce nie ma przyzwolenia na propagowanie faszystowskiego, komunistycznego lub innego totalitarnego ustroju państwa. Nie ma również zgody na pojawianie się w przestrzeni publicznej symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej. (…) Polska Policja będzie podejmowała adekwatne – zgodnie ze swoimi kompetencjami – działania, wobec każdej osoby lub organizacji, która nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, czy rasowych – powiedział sam Brudziński."
  a tak w styczniu wypowiadał się Morawiecki o ONR
  – Propagowanie faszyzmu lub innych totalitaryzmów jest nie tylko niezgodne z polskim prawem. Jest przede wszystkim deptaniem pamięci naszych przodków i ich bohaterskiego wysiłku walki o Polskę sprawiedliwą i wolną od nienawiści. Nie ma przyzwolenia na tego typu zachowania i symbole – stwierdził szef Rady Ministrów, otwarcie występując przeciw kontrowersyjnemu środowisku."
  OBŁUDNICY!
  Obserwując zachowania bojówek ONR'u i brak reakcji ze strony rządzących odnoszę wrażenie ,że ONR to zbrojne ramię PiS'u bo są pod specjalną ochroną .

 • euge-nia

  Oceniono 7 razy 7

  yoyo, czapa to się należy ruskim nazistom bazgrzącym po biało-czerwonej

 • arbor_1

  Oceniono 11 razy 7

  Panie Brudziński -- kobieta, która napisała PZPR na drzwiach biura posła PIS jest oskarżona przez PISią prokuraturę o propagowanie komunizmu -- to czemu się pan dziwi, że koszulka w sierpem i młotem została uznana podobnie -- za propagującą ustrój totalitarny?

 • euge-nia

  Oceniono 9 razy 7

  niewolnicy, co przehandlowali wolność za pincet, popierają gita ze szczecina i breżniewa z żoliborza. sława ciemnemu ludowi robionemu w trombe!

 • dzidka17

  Oceniono 15 razy 7

  Już teraz jest wszystko jasne, już wiemy z kim "pan" Brudziński sympatyzuje i dlaczego wnioski o delegalizację tej faszystowskiej organizacji leżą w Sejmie od 2016roku .
  Przeciez był "pan" do niedawna v-ce marszałkiem.
  Teraz się "pan " usprawiedliwia przed bandziorami i wmawia "ciemnemu ludowi",że powodem rozwiązania marszu ONR były symbole na koszulkach????? Niech sobie "pan "obejrzy relację na nagraniach z wczorajszej uroczystości ku czci Powstańców i wszystkie inne uroczystości państwowe chociażby ubiegłoroczne obchody Swięta Niepodległości . To HAŃBA dla Polski bo relacje z tych uroczystości są relacjonowane na cały świat.
  Haniebne zachowania członków tej organizacji są dla PISlamistów niezauważalne!!!
  Chroni się bandziorów i przeprasza , a spisuje pokojowo demonstrujących Obwateli z białą różą w dłoniach.

 • snowicki

  Oceniono 15 razy 7

  Jaki fuhrer taki Goebbels

 • sowaprzemadrzala

  Oceniono 13 razy 7

  Aha...odezwała się moralność Kalego , literki namalowane na biurze Czabańskiego są " propagowaniem" a sierp i młot to symbol żniw? Swoją drogą pan minister nie wie ( a raczej nie chce wiedzieć), że od ew. decyzji czy to jest symbol czy nie jest sąd a nie on.

 • daretz

  Oceniono 19 razy 7

  Ciekawe w dniu wybuchu powstania taki nazista Brudziński pluje w twarz Polakom. Skąd on jest, bo przecież żaden normalny Polak nie może być nazistą. A jeżeli nim jest to naprawdę nie wiem co o takim myśleć. Szczególnie w dniu rocznicy Powstania Warszawskiego.

 • chi-neng

  Oceniono 13 razy 7

  I takim to sposobem Jojo zadeklarowal oficjalnie calej Polsce swoja PRZYNALEZNOSC DO NAZIOLSTWA.

  Mowia: "Kto z kim przystaje, takim sie staje".

 • dawno.urodzony

  Oceniono 25 razy 7

  co to za knajacki język ?... "od czapy"...
  wiem że to dla niego zbyt trudne, ale może spróbuje zachować się jak minister RP, a nie jak mały kolejowy złodziejaszek

 • pro.anty.k

  Oceniono 19 razy 7

  Obawiam się że już na serio mamy "komunę II " legitymizowaną przez pisowców. I to niestety na kolejne jakieś 10 lat . Do czasu aż umęczone społeczeństwo znowu, jak w 1980, da takiego czadu, że nawet współczesne pisowskie ZOMO OT nie da rady. Niestety bez ofiar się nie obędzie...jesteśmy chorym narodem i to od wieków. Zero nauki począwszy od Średniowiecza i np. sprowadzenia Krzyżaków, poprzez zdrajców purpuratów z Targowicy i z czasów II w.ś. do obecnego toruńskiego cwaniaka i pseudoreligijnych patriotów.

 • 55kris

  Oceniono 39 razy 7

  znowu tu capi kacym gównem

 • wooki74

  Oceniono 37 razy 7

  Herr Brudzinsky dobsze gada, ja, ja....szaden tam totalitaryzm, czysty patrhiotyzm! Ein Polska, Ein Prezes, Ein narut! Ja!

 • mikejar

  Oceniono 39 razy 7

  BREDZINSKI to idiota ,ktory nie ma nic do powiedzenia DROBNY ZLODZIEJASZEK POD PARASOLEM PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • kristina2121

  Oceniono 8 razy 6

  Mam pytanie tak bez zadnego trybu - czy ksywka <jojo> to od imienia tego obiektu czy moze od ksztaltu tego czegos co nosi na karku?

 • karolus2222

  Oceniono 10 razy 6

  TAKIE MAMY DEMOKRACJE !
  OSIEDLOWY BANDZIOREK , DAMSKI BOKSER - MINISTREM MSW !

 • policzna

  Oceniono 6 razy 6

  Urzędujący minister używa publicznie zwrotu "od czapy"... ech, co za czasy...

 • stanislaw.sk

  Oceniono 10 razy 6

  Od czapy do trampek totalnie głupi

 • wc_pis

  Oceniono 10 razy 6

  oddaj trampki dziadu

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 16 razy 6

  Od czapy toś pan wyłysiał a i głowa jakoś nietęga się zrobiła.

 • Wladyslaw Wozniak

  Oceniono 14 razy 6

  Złodziej, były ale jednak złodziej, pieprzy o moralności! Oddaj buty kolegom!

 • precz_z_komunia

  Oceniono 16 razy 6

  Jojo to w powstaniu hitlerowcom buty kradł :-)
  Spytajcie w IPN :-)

 • zd46

  Oceniono 18 razy 6

  Znowu działacz PiS-u, trafiony „szrapnelem bezdennnej głupoty”, "zgnoił, ofajdał i zbarłożył" doniosłe święto !! Powstańcy, to LUDZIE CZYNU WALECZNEGO a Jaki, to były "dresiarz opolski" obiecujący „gruchy na wierzbie”. CO PiS z niejakim Jakim, DO TERAZ, zrobiłdla POWSTAŃCÓW? Dlaczego nie wybudowaliście w minione lata? Czy pieniędzy czy rozumu nie stało? Teraz prowadzicie kampanię wyborcza Jakiego, na zamówienie, w czasie uroczystości? To powinno zdyskredytować Jakiego w wyborach i Warszawiacy to zrobią ! Wracając do obiecanek-cacanek oszołoma, to mnich Rydzyk OBIECUJE zbawienie dla PiSu i jego ministrów. Bronson w USA, za lot w kosmos inkasuje dziesiątki milionów a mnich, siedzi na tronie i bierze za "zbawienie" 70, 80,90, 100 milionów i woła: "za wieczne dorzućcie jeszcze 70 milionów". Takie glejty zbawienne już mają: Kempa, Szydło, Macierewicz, Szyszko, Gliński z Sellinem i Sellin z przedzialkiem, Morawieckii dziesiątki innych „ministrów tacowych i modlitewnych”.

 • zd46

  Oceniono 16 razy 6

  PiS jedyne co "zrobił", to PORÓŻNIŁ, skorumpował politycznie i zantagonizował środowisko Powstańców, tworząc tych lepszych i tych zapomnianych, gorszych. PiS oraz IPN wolał robić "wykopki mało zasłużonych ale wyklętych", kopiąc jednocześnie w cztery litery żyjących powstańców i bohaterów prawdziwych. Wstydz się PiS-ie za swoje oblicze, cynizm i korupcję polityczną. Przypominam, jak i Jaki potraktowali, panie a zarazem bohaterki Powstania Warszawskiego:
  1/ Policjanci i Straż Marsz z nadania PiS-u nie wpuściła a nawet nie umożliwiła w upalny dzień, Wandzie Traczyk-Stawskiej , uczestnice Powstania Warszawskiego, usiąść na ławce kiedy przyszła wesprzeć strajkujących niepełnosprawnych
  2/ władze Torunia, chciały wybudować w Toruniu muzeum generał Elżbiety Zawackiej (1909-2009) ps. „Zelma”, „Sulica”, „Zo” – kurierka Komendy Głównej Armii Krajowej, jedyna spośród 15 kandydatek, która pomyślnie przeszła trening i służyła potem w szeregach cichociemnych, matematyczka, profesor nauk humanistycznych specjalizująca się w historii najnowszej, druga Polka w historii Wojska Polskiego awansowana na stopień generała brygady. Dama Orderu Orła Białego. Rozpoczęto akcję zbierania podpisów pod petycją do ministra kultury i dziedzictwa narodowego w sprawie dofinansowania tego muzeum. P.Gliński , minister z PiS-u orzekł, że: „FINANSUJE budowę, przez redemptorystę mnicha Rydzyka, muzeum kościelnego i na muzeum dla „POWSTAŃCA” nie ma pieniędzy” !!!
  Wy Jaki chcecie budować „Dom Weterana Powstania Warszawskiego”? Z Polski robicie

 • zd46

  Oceniono 16 razy 6

  Jojo Brudziński, sam jest "betonem partyjniackim, sierpem i młotem intelektualnym" więc nie liczyłbym na jego zrozumienie. Jego rozpoznanie rzeczywistości będzie graniczyło z cudem niczym przemiana wody w wino. Wg niego tak można tłumaczyć złodziejowi jego przestępstwo: "ty jesteś złodziejem bo ukradłeś dzisiaj a ja nie jestem złodziejem, bo kradłem buty wczoraj". Wyjątkowo "tępa dzida"

 • tadjan

  Oceniono 24 razy 6

  pzpr+, watykan+, złodziejstwo+

 • mcguirre

  Oceniono 18 razy 6

  Brudziński łajzo, mój dziadek był członkiem ruchu oporu. Zamęczyli go faszyści w 1943 roku w obozie koncentracyjnym. Ani mój ojciec który miał wtedy dwa lata ani ja nie mieliśmy okazji go poznać. Te tekie łajzy i szumowiny promują faszystowskich, nacjonalitycznych łobuzów obchodzących urodziny Hitlera, którzy zawłaszczają wszystkie narodowe święta. Co mam powiedzieć nad jego symbolicznym grobem ? Dla takiej Polski się poświecił i zostawił żonę z miałym dzieckiem ? Jest pan skończonym debilem i mam nadzieje że poniesie pan konsekwencje swojej głupoty. Idź do diabła.

 • sacc77

  Oceniono 24 razy 6

  Białe Róże były?
  Nie było!
  To i nie było - według złodzieja JOJO - powody do rozwiązania marszu!

 • noelek04

  Oceniono 7 razy 5

  Ministrze - pamiętasz "Komuniści i złodzieje"; teraz" - czapa" ? To jest język ministra ? Wstyd !!!!!!!!!!

 • franekzjanek

  Oceniono 9 razy 5

  .
  I to mówi Minister Spraw Wewnętrznych ? , już nie ma Polski ..jest Wolska bananowa . Nie ma Konstytucji ..jest anarchia
  .

 • Oceniono 11 razy 5

  Jojo będzie ich bronił bo podczas protestów zakładają policyjne mundury i służą jako PiS-owscy ZOMO-wcy i milicjanci

 • bahmat

  Oceniono 5 razy 5

  Wypowiedź jak na sługusa, janczara zakonu wyśmienita, pan życia i śmierci- jedyny decydent prawie nieomylne słowo boże.

 • loneman

  Oceniono 11 razy 5

  W koncu ujawnil swoje poglady wczesniej udajac z Matoluszem obrzydzenie ws. "Duma i Nowoczesność", tylko potwierdza to co juz dawno madrzy wiedza o tej "dobrej zmianie" ↯☠

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX