Komentarze (189)
Funkcjonariusz trafiony megafonem w twarz. Kto kogo uderzył? Rzecznik policji komentuje
Zaloguj się
 • Thomas Ravick

  Oceniono 47 razy 19

  Ludzie czego Wy nie rozumiecie??? Oni nie oddadza wladzy. Beda mataczyc, klamac i oszukiwac. To sie skonczy rozwiazaniem silowym. Tylko ze oni po swojej stronie maja sluzby mundurowe.

 • maaac

  Oceniono 29 razy 15

  Rany oni naprawdę mają coś z wzrokiem. Megafon uniesiony. Megafon skierowany do ucha Kulsona. Kulson odruchowo wali w niego z całej siły łapą. Megafon wali w twarz drugiego Kulsona. Trzymający megafon nie mógł tego skontrować bo jego ręka była osią obrotu.

  Mariusz Ciarka powinien podać się do dymisji w związku..... skandalicznymi problemami ze wzrokiem. To jest jedyna szansa by po upadku Dobrej Zmiany komisjka weryfikacyjna nie pozbawiła go wszystkich przywilejów emerytalnych policji.,

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 15 razy 13

  Wszystko filmować ze wszystkich stron.
  Wtedy zgodne zeznania nawet trzech kulsonow o nieposzlakowanym przebiegu dotychczasowej służby, nie pomogą.

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 17 razy 11

  policja robi wszystko aby doprowadzić do wojny domowej !
  to debile - czy sługusy "sekty pis" ???!!!

 • wasaty_janusz

  Oceniono 30 razy 10

  I kulson pojdzie teraz na rente....

 • usera

  Oceniono 15 razy 9

  Nadszedł czas, żeby PiS wykazał się zdrowym rozsądkiem i pozbył się PATOLOGII z szeregów policji. Jest wiele relacji, że policjanci w czasie interwencji działali z nieadekwatną agresją. Zapominali, że po drugiej stronie jest CZŁOWIEK. Osoby te mając umocowanie w policji stanowią zagrożenie. Następnym razem może być tylko gorzej.

 • terazjakinick

  Oceniono 8 razy 8

  Zaczyna być paranoicznie. Niedawno w Częstochowie policja obrywała za tęczową demonstrację a dzisiaj te same nicki bronią czci policji. Cyrk niezły :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX