Komentarze (75)
PiS nie wycofuje się z losowego przydziału spraw
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Wolf

  Oceniono 4 razy 2

  Proste. Zobaczyli, że nie zawsze odpowiednio szybko , mogliby ferować wyroki po linii parti. Odpowiednio wskazany sędzia , po linii partyjnej , bez żadnego trybu, orzeknie wyrok. Jednak tępi są, że dopiero teraz to zobaczyli.

 • buffalo69

  Oceniono 8 razy 2

  Mam pytanie, czy obroty koła ruletki losującej sędziów będą sterowane tradycyjnie (czyli nożnie, za pomocą hamulca pod stołem), czy też elektronicznie?

 • niko8472

  Oceniono 14 razy 2

  Losowe przyznawanie spraw, jasne, w zaleznosci od tego ktora noga Zbysia wstanie bedzie przyznawac;) A jak zle przyzna to jeszcze raz.

 • kaszeba102

  Oceniono 4 razy 0

  Fakt ze dotychczas przewodniczacy danego sadu, czesto sedzia na telefon, mogl podpinac sprawy pod "przyjazny" sklad najlepiej obrazuje istniejaca patologie, brawo PiS!

 • next-mcgyver2

  Oceniono 4 razy 0

  Mam pytanie zasadnicze, bo się nie znam. Czy sędziowie, którym nie przedłużono możliwości orzekania w SN nie mogą sami odwołać się do Trybunału Sprawiedliwości UE? Po drugie, czy sędziowie SN nie mogą się odwoływać się do SN? Oczywiście wyroki w ich sprawach wydawałby jakiś skład bez nich. Wyroki SN są przecież ostateczne. PiS musiałby się wtedy zdecydować na usunięcie tych sędziów siłą, żeby wstawiać swoich, a to by katastrofalnie wyglądało na świecie.

 • wk-19

  Oceniono 4 razy -2

  Już dzisiaj większość sędziów nie kojarzy rozsadzanej materii uciekając do opinii pseudo biegłych. Boże co się będzie działo przy losowym wybieraniu składu?

 • adamjh

  Oceniono 8 razy -2

  Fajnie, tylko ze sedziowie tez sa specjalistami od pewnego zakresu prawa. Moze losowanie tez w szpitalach. Dlaczego na przyklad okulista nie powinien miec szansy pooperowania na mozgu lub otwartym sercu!

 • 12saurom

  Oceniono 9 razy -5

  I co lemingi gdzież to wasi gieroje kapuś Sb tw Bolek Lesiu Walesiu a tak się w swoim czasie chwalił, że wystrzela posłów. A gdzież to wasi gieroje Kasprzyk Kijowski tak to się przechwalali. A gdzież to Polacy czyżby po raz kolejny zawiedli.

  Czyżby wyczerpały się fundusze z Amber Gold i SKOKÓW WOŁOMIN I KOPERNIK Anhela i Putin nie przysłali piniążków na rekrutację tzw. zatroskanych o demokrację obywateli zabrakło wódy i kiełbasy

 • cichwoda

  Oceniono 10 razy -6

  Gersdorfy, Iwulskie, Jandy, Holandy, Wałensy, Rzeplińskie, Boninńskie, Stuhry i Komorofskie do glinianego gara, dodać czosnku, chrzanu, zalać gnojówą I przycisnąć Protokołem Mędrców, panie

 • 12saurom

  Oceniono 20 razy -6

  Rozumiem wasz bul lemingi kończą się czasy, gdy dzięki ustawce Sawicka mogła uzyskać wyrok uniewinniający a sprzedajny sędzia Łączewski wydał wyrok polityczny na państwowca Kamińskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX