TV Trwam podwoiła przychody. Na czym zarabia telewizja ojca Tadeusza Rydzyka?

TV Trwam podwoiła przychody. Z najnowszego sprawozdania finansowego wnika, że należąca do fundacji o. Tadeusza Rydzyka stacja przyniosła 9,49 mln zł wpływów.

Sprawozdanie finansowe dot. TV Trwam przygotował jej nadawca - fundacja Lux Veritatis założona przez o. Tadeusza Rydzyka. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, powołując się na te wyliczenia, "przychody netto ze sprzedaży produktów" w 2017 roku wyniosły 9,49 mln zł. W roku 2016 roku było to dużo mniej - jedynie 4,77 mln zł. 

Na czym dokładnie zarobiła TV Trwam?

Z dokumentu dot. Telewizji Trwam wynika, że na te 9 mln złożyły się wpływy z emisji reklam, produkcji na zlecenie i opłat do operatorów telewizyjnych. Większość przychodu (8,93 mln zł) TV Trwam uzyskała w kraju, resztę - za granicą.

Według danych Nielsena, udział TV Trwam w rynku oglądalności zmalał w 2017 r. o 0,21 pkt proc. i wyniósł 0,52 proc. 

'Nie jesteśmy w telewizji. Proszę nie cenzurować!'. Debata o TVP zaczęła się od awantury

Więcej o:
Komentarze (187)
TV Trwam podwoiła przychody. Na czym zarabia telewizja ojca Tadeusza Rydzyka?
Zaloguj się
 • aaz1

  Oceniono 67 razy 47

  Zawsze byłam ciekawa jak czuli się uczciwi Niemcy po dojściu Hitlera do władzy.
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  teraz niestety już wiem jak czują się uczciwi Polacy i katolicy, po dojściu do władzy durnej zmiany...........................................
  TYLKO POLSKI SZKODA

 • honkers

  Oceniono 61 razy 37

  W 1808 roku w Księstwie Warszawskim, za czasów Napoleona, książę warszawski i król saski Fryderyk August rozkazał uwięzić wszystkich redemptorystów i wywieźć ich do twierdzy w Kostrzyniu nad Odrą. Tam rozkazano im, by każdy wracał do miejsca pochodzenia… Powód ? Prowadzenie neojezuickiej działalności, uwodzącej lud niewybrednymi sztuczkami. Chcieli opanować wychowanie młodzieży, wpajając w młode umysły wszelkie dawne przesądy, słowem zatruć ducha wolności a przez ciemnotę tym większym uczynić ich posłuszeństwo. Czy Kostrzyń szykuje się na przyjęcie gości ?

 • alexcomp

  Oceniono 34 razy 30

  "Na czym zarabia telewizja ojca Tadeusza Rydzyka?" - na Polsce, to spółka z o.o. Świetna Dojna Zmiana.

 • antropoid

  Oceniono 37 razy 23

  Na czym zarabia telewizja ojca Tadeusza Rydzyka?"
  ----------------------------------------------------------------

  Na kolesiostwie z rządzącą bandą TW "Balbiny".

 • wpac

  Oceniono 36 razy 22

  Na czym zarabia Muchomor? Na dotacjach ze Skarbu Państwa i na lewych zleceniach z ministerstw. Pisiorki zdjęły nawet białe rękawiczki i finansują tego oszusta na bezczelnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX