Komentarze (59)
Śpiewak zarzuca, że Jaki nie bada udziału PiS w reprywatyzacji. Wiceminister: "Dogadał się z PO"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zoltar666

  Oceniono 4 razy 4

  towarzysz Jaki, ten co jest fanem Legii a Polonie szanuje, blokował na komisji pytania o spółkę "srebrna", oglądałem komisję i widziałem. Zresztą wiarygodność towarzysza Jakiego jest pusta jak jego obietnice. Proście a będzie wam obiecane

 • terisma

  Oceniono 5 razy 3

  PiS modli się pod figura diabla ma za skorą. Marymoncka 49 i rodziną Swiderskich ojciec i dwóch synów radnymi , matka prowadzi biuro 🏢 obslugi. Znałam rodzinevSwiderskich tacy bogobojni i co wyszło. Przykre że jak ktoś ma wladze to zgarnia do sakwy ile sie da.

 • zd46

  Oceniono 9 razy 3

  Jak zostala ukradziona Warszawie i samorzadowi, obecna siedziba PiS-u, na ul. Nowogrodzkiej? Jaki, przy pomocy jakich szwindli partia weszla w posiadanie? Dzialka w centrum Warszawy "Srebrnej"? Obiekty przejete po ExWieczornym, dzialka w centrum Warszawy nalezaca do ePiSkopatu a inne posiadlosci warszawskie spolek zwiazanych z Kaczynskim i Goss?

 • hiperon59b

  Oceniono 4 razy 2

  PiS nie znosi konkurencji, jeśli ktoś ma się obłowić to tylko ludzie tak zwanej "dobrej zmiany" reszta, czyli konkurencja zostanie ukarana i skończy w więzieniu.

 • Paweł Mi

  Oceniono 4 razy 2

  Swoją drogą, to mnie zadziwia - media są od streszczania przepychanek na twitterach i facebookach...

 • antypol

  Oceniono 3 razy 1

  JAKI TY PODŁY CHAMIE ZAMKNIJ TEN RYJ ,BO INNI CI GO ZAMKNĄ NA ZAWSZE

 • karolus2222

  Oceniono 3 razy 1

  WIEJSKI DRESIARZ NA PREZYDENTA ! POLSKA BĘDZIE DUMNA ZE STOLICY !

 • 12saurom

  Oceniono 9 razy -5

  Uj,uj jak to się lemingociarnia rozjazgotała tylko jedno drobne pytanie skoro to rzekomo PIS jest odpowiedzialny za aferę reprywatyzacyjną to dlaczego jakoś to PO było tak przeciwne powołaniu komisji reprywatyzacyjnej.

  Skoro to PIS jest rzekomo odpowiedzialne za aferę reprywatyzacyjną dlaczego bufetowa nie stawia się na posiedzenie komisji reprywatyzacyjnej. Człowiek uczciwy nie ma się czego obawiać czyżby dlatego bufetowa się nie stawiała, gdyż wie, że jest odpowiedzialna za aferę.

  Rozumiem wasz bul lemingi jak ten Jaki ośmielił się skutecznie kierować komisja reprywatyzacyjną.

  Jak on ośmielił się rozwalać tak wspaniale funkcjonujący interes. A to, że Warszawiaków wyrzucano z mieszkań działali czyściciele zginęła Jolanta Brzeska co tam w końcu liczyła się kaska dla PO którą dostarczał Mossakowski i inni.

 • facio60

  Oceniono 25 razy -5

  A ja na Pana Śpiewaka nie zagłosuję. Wystarczy mi widok jego taty średnio 1 raz w tygodniu w TVN.

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 10 razy -8

  Po co wybory w Wawie, skoro i tak preziem bedzie Zyd, jak zawsze?

 • clamcay

  Oceniono 25 razy -13

  Też zauważyliście, że Śpiewak zaatakował groźniejszego konkurenta, a Trzaskowskiego oszczędził?

  No więc teraz wystarczy, że sztab Jakiego umieści lekko przemądrzałego Pawła w jednym koszyczku z lekko nadętym Rafałem i wygra tę kampanię. Nie będzie to jakoś specjalnie trudne, bo liczby przemawiają za Jakim. Śpiewak może i urządza jakieś tam batalie i sądzi się z deweloperami. Jest z tego sporo dymu, ale nie ma ognia...

  No i Seba z Opola zaraz zostanie jako ten jedyny szeryf, sam na placu boju, obrońca szarego, gnębionego mieszkańca stolicy, któremu wszyscy inni wbijają szpilki. Śpiewak popełnia moim zdaniem szkolny błąd w tej niekampanii.

 • jan_kowal_zyg

  Oceniono 17 razy -13

  Śpiewak, chłopie, nie kompromituj się.
  Rozoumiem ruchy miejskie, ale sa pewne granice oszołomstwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX