Komentarze (527)
Najnowszy sondaż. Poparcie dla partii. PiS z 40 proc. głosów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gwsol

  Oceniono 13 razy 7

  Rządzący nie przegrywają. PO nie ma programu i nie potrafi go napisać. Oddają plac walkowerem.

 • year68

  Oceniono 7 razy 7

  Czas na partię która:

  zlikwiduje wszystkie przywileje
  zastosuje prawdziwy liberalny program gospodarczy
  zlikwiduje wszelkie dotacje
  wypowie konkordat i skończy z finansowaniem związków wyznaniowych
  wprowadzi laicyzm w życiu społecznym i zniesie wszelkie klauzule sumienia
  wprowadzi emeryturę socjalną oraz dziedziczenie składek po zmarłym partnerze
  maksymalnie uprości podatki i zlikwiduje PiT od wynagrodzeń
  wprowadzi zakaz zadłużania państwa powyżej 25% PKB

 • june-of-44

  Oceniono 12 razy 6

  Kim jest Mateusz Morawiecki naprawdę? Kim?
  Teraz udaje patriotę i najbardziej pisowskiego pisiora jaki istnieje.
  A co robił wcześniej? Ukończył historie na uniwerku i został prezesem banku Banku Zachodni WBK. Zarabiał miliony z wykształceniem historyka. Jego zona nie pracowała nigdy a gdy założyła firmę obrotu nieruchomościami to miesiąc później dostała bez problemu...2 milinoy franków szwajcarskich kredytu w Banku Zachodnim WBK. Mateusz jako jedyny z obecnego rządu nie złożył rozliczenia majątkowego choć obliguje go do tego ustawa. Czyli zataił majątek.
  W czasie rządów PO-PSL (gdy Polska była w ruinie - wg jego obecnych słów) Mateusz był doradcą premiera Tuska. Wtedy nie był PISiorem a Polska w ruinie mu w ogóle nie przeszkadzała. Dziś każdy widzi kim jest....propagandową marionetką z wykrzywioną twarzą, bez krzty charyzmy, ręcznie sterowanym przez Kaczyńskiego.
  Mateusz to bankster-milioner który udaje Polaka-szaraka zatroskanego losem innych szaraków Polaków.
  Kim naprawdę jest ten człowiek któremu w ogóle nie ufam? Kim on jest?

 • hastatrespasos

  Oceniono 10 razy 6

  Im więcej warcholstwa kaczego nierządu, im bardziej sam herszt sPISku się wygłupia, a jego ministranci na czele z belwederskim rezydentem i szefem nierządu się kompromitują, tym więcej Kaczogumniaków chce głosować na tę antypolską mafię. Ale tzw. druga strona medalu jest jeszcze gorsza. Bo nie liczę na faktyczną koalicję całej rozsądnej opozycji, tj. z SLD, ale oczywiście bez K’15 który jest de facto sojusznikiem kaczystów. A o Razem czyli Osobno nawet nie ma co mówić. Gdyby liderzy PO, SLD i Nowoczesnej zdołali przezwyciężyć animozje, i wystąpić wspólnie (CO POWINNI ZROBIĆ JUŻ W 2015 r.), to być może udałoby się im wygrać ze sPISkiem. Ale w takim przypadku kaczor zakwestionuje wyniki, uzna je za sfałszowane, i co mu kto zrobi??

 • szatan2012

  Oceniono 8 razy 6

  dla zasady zagłosuję na cokolwiek tylko nie PiS, ta arogancja, buta, głupota, chciwość, itp. musi być ukarana żeby nie powtórzyło się to w przyszłości! PiS nie ma konstytucyjnej większości a ustawami "poprawia" obecnie obowiązującą Konstytucję RP! To karygodne! Mobilizacja i trzeba tych darmozjadów pogonić!

 • ukw8087

  Oceniono 10 razy 6

  Kaczor się kończy , PiS razem z tym Psychopata.

 • dmarch1

  Oceniono 5 razy 5

  Niestety nie wierze w koalicje antypis. O jak chcialbym sie myslic.

 • Oceniono 15 razy 5

  Z pisem nie wystarczy wygrać . Tych ćwoków należy rozgnieść i rozliczyć za niszczenie państwa! Spółki Skarbu należy zdepisyzować . Narciarza z pałacu , sołtysową z Brzeszcz i szalonego Antka przed Trybunał Stanu . Problem kulawego sułtana niedługo rozwiąże natura ...

 • jurek4491

  Oceniono 5 razy 5

  RUSKA ciemnota umysłowa prowadzi .

 • komuno

  Oceniono 11 razy 5

  PiS wygra następne wybory. To jest pewne ponieważ PiS ośmielił wszystko, co haniebne, wszystko, co wstydliwe, wszystko, co w tym społeczeństwie najgorsze.

 • c_lod

  Oceniono 13 razy 5

  Nienawidze pis kukiz

 • francek4

  Oceniono 25 razy 5

  KTO ROBI TEN SONDAŻ ?
  PRAWIE ŚWIĘTY o RYDZYK ?
  CZY JEGO GANG MOHEROWYCH BERETÓW ?

 • marc.pl

  Oceniono 15 razy 5

  Kukiz ma 9% jest to wierny pachołek Kaczyńskiego a więc 40 + 9 = 49%. Niestety po wyborach przestępcy rządzą nadal naszym krajem.

 • wujekdolf

  Oceniono 23 razy 5

  te chamy coś wymyślą - mają jeszcze rok - dadzą tysiąc+ albo znowu jakiś sąd spróbują przejąć, to jest wróżenie z fusów - może rolniki się wnerwią bo kasy od UE nie dostaną - pożyjemy zobaczymy.

 • marywil2012

  Oceniono 23 razy 5

  niech żyje partia, niech żyje pierwszy sekretarz kaczyński! powszechnie wiadomo, że poparcie dla pis kształtuje się na wysokości 103%. Czym suweren mówi: nie przeszkadza nam łamanie konsytucji, chaos prawny i buńczuczne pochrząkiwanie członków władzy. może robić co chcesz partio, możesz, jeśli chodzi o nas, zamknąć wszystkich i wszystko, oddajemy ci pełnię władzy byś rządził ,geniuszu karpat, po wsze czasy. z kolanem czy na kolanie.

 • jzd

  Oceniono 8 razy 4

  Skurdupel na papieża

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 16 razy 4

  "Przyjmując, że do PO i Nowoczesnej doliczy się poparcie na PSL i SLD, to koalicja "anty-PiS" ma w sondażu 46 proc. głosów, czyli o 6 punktów procentowych więcej niż PiS."

  Puk, puk unio-folnościowcy "ogarnęliście" może, że wprowadziliście metodę licznie głosów d'Hondta i przedstawianie takiej informacji jest tak głupie, że zęby trzeszczą, czy zamierzacie tworzyć dla swoich muminków jakąś alternatywną rzeczywistość.

 • felucjan

  Oceniono 12 razy 4

  40% respondentów, to ludzie, którzy lubią być 'stukani' przez polityków i nazywani 'frajerami' przez znajomych.

 • pjck

  Oceniono 4 razy 4

  Tylko, że są jeszcze Kukizowcy...

 • labeo

  Oceniono 8 razy 4

  Problemem jest, że koalicja anty-pis nie istnieje. 2 partie mają problem żeby się dogadać a co dopiero 4. Pis ma na razie bardzo dużą przewagę, bo opozycja jest bardzo słaba. Ludzie muszą mieć alternatywę żeby zagłosować na coś innego niż pis a tego nie ma i nie zanosi się aby w najbliższym czasie było.

 • june-of-44

  Oceniono 12 razy 4

  Ja głosuję na Mateusza bo on ma zawsze taką "patriotycznie" wykrzywioną gębę.
  Mateusz - milioner bankster udający Polaka-szaraka.

 • komuno

  Oceniono 10 razy 4

  Tytuł każdego newsa o sondażach powinien brzmieć "50% uprawnionych nie będzie głosować" albo "Połowa Polaków nadal poza nawiasem demokracji".

 • lepiregenre

  Oceniono 8 razy 4

  My tu gadu gadu, a zadłużenie kraju wciąż rośnie. Kto to spłaci i kiedy? Oczywiście, konstytucja też padła. Zatem polityka tutaj nie ma już żadnego znaczenia. W naszym karju zadomowiły się na dobre nowe standardy, nieznane dotąd w wolnej Europie. I co z tego, że inna partia bardziej liberalna wygra nadchodzące wybory, czy coś to zmieni? Na początek będą kolejne rozliczenia, awantury, a potem i tak spotkamy się w tym samym miejscu, czyli w ciemnej d., ponieważ finansowy Rubikon został przez PiS też przekroczony. Nasza ekonomia leży i robi pod siebie. Tego jeszcze nie widać, ale czuć już z daleka. Dlatego ludzie raczej powinni dzisiaj skupić się nie tylko na ratowaniu naszej konstytucji, ale przede wszystkim na jednym fakcie, czy aby Polska w przyszłości nie podzieli losu Grecji, czy nawet Wenezueli. Przecież to widać gołym okiem, że tutaj wszystko wisi na jednym włosku. Wystarczy małe zawirowanie na świecie a złotówka od razu szybuje w dół. Aż strach pomyśleć, co się stanie, jak świat będzie doświadczony przez nowy kryzys, o którym już piszą liczący się finansiści? I co wtedy?

 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 4

  Koalicja przeciw pis nawet jakby miała podwójną przewagę to te doopy nic nie zrobią razem, żeby pisobilszewików raz na zawsze z życia politycznego i publicznego wywalić.

 • komuno

  Oceniono 6 razy 4

  Ludzi oburzonych na bezprawie związane z mafią watykańską w Polsce zachęcam do głosowania na Razem.

 • tajemnicza_wyspa

  Oceniono 6 razy 4

  No tak, ale świroland pisowski zasili głosami nacjonalistyczny psychiatryk Kukiza i w ten sposób smoleńska Polska wariatów ma władzę na dekady.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 8 razy 4

  To sie nazywa strzał w kolano prezesa.

 • xzyzzy

  Oceniono 3 razy 3

  zandberg, ty pan idz buty szyć, albo kit sprzedawać. przez pan są te trudne lata. z kim ty pan jest razem ? no, k...., z kim ???

 • wu-du

  Oceniono 13 razy 3

  Lemingi mogą obalić...flaszkę nad Bałtykiem...i na tym kończy się ich obalanie.

 • majo_rmajor

  Oceniono 5 razy 3

  przestańcie pokazywac tego brudasa. rzygac sie chce na jego widok.

 • alef.omega

  Oceniono 13 razy 3

  Jeżeli chcwecie żyć w nowatorskim systemie politycznym, gdzie o niczym nie decydują konstytucyjni ministrowie, tylko "zwykły poseł" naczelnik i kamaryla jego przydupasów, to głosujcie dalej na piss.
  Tylko nie zdziwcie się, że nikt w UE nie zaakceptuje takiego systemu politycznego. Ale Putin owszem.

 • yuo7leo9

  Oceniono 5 razy 3

  Słaba pociecha. PIS + Kukiz =49. W dodatku zwycięska partia dostaje więcej miejsc w parlamencie. Czyli nadal klops

 • ukos

  Oceniono 3 razy 3

  PiS uogólniony (tj. z przystawką Kukiz) ma 49%, więcej niż 46% koalicji anty-PiS.

 • wwwpisde

  Oceniono 5 razy 3

  redukcja emerytury sedziego do poziomu wynagrodzenia posla.

 • Oceniono 9 razy 3

  Jest szansa, że doswiadczymy dokładnie tego, czego pragnie Kudupel, czyli wyprowadzenia nas z Unii i sojuszu z Putinem. Dziś już głośno wypowiada tę potrzebę Kornel Morawiecki (Onet ). Można się domyślać, że sojusz ten już dawno trwa, tak samo jak ukryty romans. A ociemniały naród dowie się o nim jak będzie juz za późno.

 • ateus77

  Oceniono 17 razy 3

  40% Polaków ma w d...pie Polskę, wolność, demokrację i przyszłość swoich dzieci. Kałmuckie pomioty tęsknią do powrotu na Wschód.

 • vanad48

  Oceniono 5 razy 3

  UFFFF....nowy PiS-bolszewicki troll "katolikoss" bardzo potrzebuje pieniędzy....tyle wpisów naraz, może to nowe wcielenie Holletzka, też łasy na putinowskie pieniądze...ogłaszam zbiórkę na obu !!!! może ich bełkot zniknie wcześniej zanim służby trzyliterowe wstrzymają ich dywersyjną wobec Polski działalność !!!

 • waldiwej

  Oceniono 11 razy 3

  Pisowcy zaczynajcie się już modlić o sprawiedliwe wyroki za zniszczenie kraju, za łamanie konstytucji, za wprowadzenie rządów dyktatorskich. Jednocześnie e trzeba wyeliminować partię Razem, bo ona ma też zapędy niszczące solidarność opozycji.

 • adam111115

  Oceniono 3 razy 3

  Jest 49 do 46 na korzyść pisu. Wy w GW jeszcze nie wiecie że kukiz to pis?, czy wolicie zaklinać rzeczywistość?

 • wwwpisde

  Oceniono 3 razy 3

  MAN PUNKT PROGRAMU WYBORCZEGO: wszystkie emerytury budżetowe (sedzia , generał, i kto tam jeszcze) z górnym limitem do wysokosci 80% wynagrodzenia posła.

 • komuno

  Oceniono 7 razy 3

  Jeśli o mnie chodzi to podczas poprzednich wyborów siedziałam w domu. Sondaż pokazał, że polactwo chce PiSu, więc postanowiłam nie przeszkadzać. Jeśli do następnych wyborów notowania Razem nie wzrosną lub nie powstanie lewicowa koalicja, również zostanę w domu.

 • inder

  Oceniono 5 razy 3

  Nie ma koalicji anty-PiS. Jest faktycznie istniejąca koalicja anty-Polska (PiS + Kukiz) i jest opcjonalna koalicja pro-Polska (PO + N + SLD + PSL), ale... no właśnie, na razie tylko opcjonalna. Oby jak najprędzej stała się faktyczną!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX