Patryk Jaki stracił cierpliwość podczas spotkania w Ursusie. "Bezczelne chamy!"

Patryk Jaki odbywa cykl spotkań z mieszkańcami Warszawy w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Podczas spotkania w Ursusie doszło do przepychanek. Wiceminister sprawiedliwości nie pozostawił sprawy bez komentarza.

Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości i kandydat na prezydenta Warszawy, spotkał się w poniedziałek z mieszkańcami stołecznego Ursusa.

W wydarzeniu uczestniczyli również przeciwnicy Jakiego, którzy w trakcie spotkania wygłaszali głośne uwagi lub wznosili okrzyki, zarzucając Jakiemu m.in. kłamstwa. To z kolei irytowało zwolenników polityka, którzy protestowali przeciwko takim zachowaniom.

- Spokojnie, proszę państwa, bez przemocy. Mamy tutaj ekipę z KOD-u, ale poradzimy sobie. Państwo jesteście odłamem KOD-u, który nazywa się "Lotna brygada opozycji". Prowokatorom się nie damy - reagował Patryk Jaki. Zarzucał, że dezorganizują jego spotkanie dla pieniędzy.  Dodał, że krzyczący ludzie jednocześnie organizują spotkania kontrkandydata - Rafała Trzaskowskiego z Platformy Obywatelskiej.

Patryk Jaki: Bezczelne chamy

W pewnym momencie Jaki poszedł w inne miejsce sali, by odsunąć się od głośnych przeciwników, twierdząc, że nie chce wdawać się w dyskusje, a mówić o Warszawie. - Zostawcie tych biednych państwa z KOD-u, zostawmy tych biednych prowokatorów - mówił do swoich zwolenników.

- Wstydu nie macie, że tu przychodzicie! Nauczcie się kultury od innych warszawiaków - zareagował na jeden z komentarzy ze strony przeciwników.

Polityk zaproponował w pewnym momencie, żeby odwrócić krzesła i zostawić przeciwników z tyłu. Doszło do zamieszania, kiedy uczestnicy zaczęli zmieniać miejsca.

- Dumni jesteście, że pani z dzieckiem musi wyjść przez was? Bezczelne chamy! Popatrzcie, nie mnie robicie krzywdę, "kodziarze", gratuluję wam - dodał. Na nagraniach umieszczonych w sieci widać, że doszło do przepychanek między uczestnikami wydarzenia.

Patryk Jaki skomentował później na Facebooku sytuację, do jakiej doszło w Ursusie.

"Prowokatorzy z odłamu KOD z „Odnowy”, którzy organizują "kampanie" Rafała Trzaskowskiego rozbijali moje spotkanie, wyzywali ludzi. Jeden z prowokatorów popchnął starszą Panią, którą zabrała karetka" - tłumaczył.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy wybory samorządowe? Aż trzy możliwe terminy, ale jeden wydaje się bardziej prawdopodobny >>>

Patryk Jaki zalicza "geograficzną" wpadkę. Poszło o Dunajec w Budapeszcie

Więcej o:
Komentarze (521)
Patryk Jaki stracił cierpliwość podczas spotkania w Ursusie. "Bezczelne chamy!"
Zaloguj się
 • taunus68

  Oceniono 127 razy 103

  A to wszystko Kodziarze dobrze,że nie przyszli Niemce,Ruskie i lewaki i UBeki bo dopiero by się działo,fajnie tak posłuchać pisowskiego bolszewika,ta retoryka jedynie słusznej partii...

 • danuel

  Oceniono 113 razy 91

  Hahaha przedni dowcip panie Baronie. Dresiarz z blokowiska będzie innych od chamów wyzywał.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 103 razy 79

  Kolejne cygaństwa PiSiorów.
  Jeżeli naród da się na nie nabrać?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 79 razy 63

  no biedny ten pisowski suweren, Jaki to jakiś żubr żeby być pod ochrona... a bluzki, buczenia i gwizdy np na cmentarzach to raczej pisowskie obyczaje

 • kisssmyass

  Oceniono 77 razy 61

  Jaki cham taki kram

 • ochujek

  Oceniono 71 razy 59

  Był już taki co do obywateli mówił "Spieprzaj dziadu!". Ta sama opcja polityczna.

 • tcas

  Oceniono 60 razy 54

  Temu palantowi i chamowi nie musiały puszczać żadne hamulce kultury. On ich po prostu nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX