Wybory samorządowe 2018. Patryk Jaki walczył o głosy w Łodzi. Poparł Waldemara Budę

Patryk Jaki pojechał do Łodzi poprzeć Waldemara Budę. Buda kandyduje na prezydenta Łodzi w wyborach samorządowych. Kandydaci PiS mówili o współpracy obu miast i krytykowali obecne władze.

Patryk Jaki stwierdził, że Warszawa i Łódź mogłyby zostać "motorami napędowymi państwa". Kandydat PiS na prezydenta Warszawy wystąpił na wspólnej konferencji z łódzkim kandydatem, Waldemarem Budą. Zachęcał na głosowania na Budę.

Jaki w Łodzi przekonywał, że inwestycją, która popchnęłaby oba miasta do dalszego rozwoju, jest Centralny Port Komunikacyjny. Jego zdaniem dzięki CPK nie tylko uda się rozwinąć ruch komunikacyjny, ale także uda zdobyć się dodatkowych kontrahentów, a jeżeli Polska nie zrealizuje tego projektu, to Warszawa i Łódź stracą swoje szanse.

Patryk Jaki i Waldemar Buda przeciwko Hannie Zdanowskiej

Kandydaci PiS Patryk Jaki i Waldemar Buda skrytykowali koalicję poparcia na rzecz prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. W jej skład wchodzą Platforma Obywatelska, Nowoczesna i Sojusz Lewicy Demokratycznej. Zdaniem posła Waldemara Budy, kandydata na prezydenta Łodzi to nie jest koalicja wokół programu, tylko obawa przed utartą władzy w mieście.

Jaki i Buda deklarują, że wspólną cechą ich kampanii prezydenckich będzie uczciwość i europejskość.

Kto w Warszawie, kto w Krakowie? Prezes PiS zaprezentował kandydatów na prezydentów dużych miast

Więcej o:
Komentarze (42)
Wybory samorządowe 2018. Patryk Jaki walczył o głosy w Łodzi
Zaloguj się
 • Tworzywa 500

  Oceniono 24 razy 22

  Jaka Buda i europejskość???!!! Już nam Maciorewicz załatwił kolejowy port przeładunkowy dla połączeń z Chinami na cacy i miejsca pracy przy Caracalach. Tak Łódź dla pisiorów nie istnieje, jak pisiory nie istnieją w Łodzi.

 • lodzermensz1

  Oceniono 34 razy 20

  Nie jestem nadmiernie zadowolony z rzadów pani Zdanowskiej, choć nie sposób nie zauważyć, że mimo wszelkich błędów, zaniechań i idiotyzmów, coś w Łodzi ruszyło od kiedy zastąpiła Kropiwnickiego.
  Jednego jestem pewien - żadnego Budy, ani jakiegokolwiek innego pisowca tu nie chcemy. Niech sobie razem wracają do Opola, czy gdzie tam chcą. Wypad! To wolne miasto!

 • czechy11

  Oceniono 18 razy 16

  Już PiSior Kropiwnicki rządził kiedyś Łodzią. Inpoeiedzmy nigdy wiecej PiSiorow

 • emadox1327

  Oceniono 23 razy 15

  Dresiarz niech się trzyma Opola.
  Wara ci od Łodzi krętaczu!

 • acoristis

  Oceniono 14 razy 14

  Łódź się nigdy nie zeszmaci - won do budy PISopaci!

 • wikal

  Oceniono 13 razy 13

  Pis nie wygrało wyborów w Łodzi od lat. Żadnych. I teraz też nie wygra. Pani Zdanowska popełniła sporo błędów, ale nie popełnia ich ten, kto nic nie robi. Trudno nie zauważyć, że choć regularnie od 8 lat rozkopouje nam miasto, to wreszcie coś się ruszyło, idziemy do przodu. Pamięć o panu Kropiwnickim, który głównie jeździł na wycieczki zagraniczne i rozdawał młodzieży rowery na stadionie ŁKS w ramach konkursów z przepisów drogowych jest wciąż żywa. Jeszcze pierwsza jego kadencja zaowocowała stworzeniem muzeum - stacji Radegast, ale druga to już było totalne nicnierobienie. Dlatego żaden Buda czy Duda z pisu wyborów tu nie wygra. Wizyta Jakiego tylko zdenerwowała łodzian, oczywiście tych, którzy w ogóle o niej wiedzieli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX