Skandaliczny wpis Cezarego Gmyza o Małgorzacie Gersdorf. Komentarze: "Jest pan zerem"

Cezary Gmyz wulgarnie obraził na Twitterze Małgorzatę Gersdorf. Prezes Sądu Najwyższego została nazwana przez korespondenta TVP "szlampą".

Korespondent TVP Cezary Gmyz znowu nie skorzystał z prawa do milczenia. W skandalicznych słowach odniósł się do osoby prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf.

Gmyz obraził I prezes Sądu Najwyższego Małgorzatę Gersdorf

"Sorry, ale jak słyszę, że taka szlampa, jak I prezes SN robi za wzór cnót, to mi się miesiączka cofa" - napisał.

Na wpis o Małgorzacie Gersdorf uwagę zwróciła Karolina Hytrek-Prosiecka, była dziennikarka TVN. "Taka osoba jest opłacana jako dziennikarz TVP z Państwa i moich podatków. Osoba, która wyzywa publicznie prezesa sądu najwyższego. Jeśli ktoś nie wie, co znaczy po niemiecku słowo „schlampe”, to warto sprawdzić.... Panie Prezesie @KurskiPL czy są jakieś granice?" - napisała.

TłumaczenieTłumaczenie Fot. za pl.bab.la

Schlampe, jak łatwo sprawdzić, znaczy po niemiecku "suka". Inne tłumaczenia to: flejtuch, kopciuch, niechluj, niedbaluch i klępa.

W komentarzach pod wpisem Gmyza o Gersdorf przeważają negatywne i krytyczne głosy. "Jest Pan zwyczajnym żulem, przynoszącym wstyd uczciwym dziennikarzom" - napisała dziennikarka Marta Szostkiewicz.

Cezary Gmyz i jego ekscesy

To nie pierwszy raz, kiedy Cezary Gmyz obraża osobę publiczną. W marcu korespondent skomentował wystąpienie prof. Ryszarda Krasnodębskiego, 93-letniego żołnierza AK. Kombatant przyszedł na uroczystość wręczenia mu medalu na Politechnice Wrocławskiej. Podczas uroczystości skrytykował Mateusza Morawieckiego, a następnie wyszedł z sali. Gmyz nazwał kombatanta "zaplutym staruszkiem, który przyszedł poskrzeczeć".

Kilka miesięcy wcześniej zamieścił taki wpis: „Odnoszę wrażenie, że PiS mogłoby jeszcze trochę wzrosnąć, gdyby zdecydował się na lekki wpie*dol"  w kontekście polityków opozycji protestujących w sali plenarnej w styczniu 2017 roku. 

W grudniu 2016 roku Cezary Gmyz nie wykazał się szacunkiem ani do pracodawcy, ani do widzów, gdy relacjonował tragedię na berlińskim jarmarku świątecznym z papierosem w ustach. Innym razem Gmyz stwierdził, że do Polski rocznie przenosi się 100 tys. Niemców, podczas gdy dane na ten temat dotyczyły okresu 10 lat.

Więcej o:
Komentarze (844)
Skandaliczne słowa Gmyza o Małgorzacie Gersdorf
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 219 razy 179

  Małgorzata Gersdorf od 1980 roku działała w „Solidarności”, a do Sądu Najwyższego powołał ją w 2008 roku nie kto inny a Lech Kaczyński. Czyżby więc i śp. prezydent również był szlampą?

 • puuchatek

  Oceniono 201 razy 165

  Gdyby pan Gmyz miał choć odrobine honoru, to zaraz po wytrzeźwieniu strzeliłby sobie w łeb.

  Ale mój Boże, co ja mówię, PiSowski propagandzista i "honor"…

 • maxim-sn

  Oceniono 120 razy 98

  nie dziwi mnie to - jak nie można dorównać poziomem i inteligencją to się innych obraża

 • Arkadiusz Wasylów

  Oceniono 107 razy 81

  prymitywny cham jak większość tych kolesiów i dlatego im pasują takie rzygowiny

 • qwertura

  Oceniono 98 razy 78

  Przypomnę, że "gmyz" czyli czeski "hmyz" to nic innego jak insekt, robal szkodnik.

 • ilenka50

  Oceniono 76 razy 60

  Jaka telewizja, taki korespondent. Cham i tyle.

 • psycholog11

  Oceniono 72 razy 58

  Panie Gmyz jaka miesiączka się Panu cofa? Przecież jest już Pan po menopauzie umysłowej !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX