Joanna Lichocka narzeka na wyborców PiS. "Siedzą na kanapie". Apeluje o mobilizację

Joanna Lichocka spotkała się z wyborcami w Strzelcach Opolskich. Zachęcała, by pomogli PiS wygrać wybory samorządowe. Jak?

Posłanka PiS Joanna Lichocka w czasie spotkania z wyborcami w Strzelcach Opolskich wychwalała rząd. 

PiS ma "fajnego premiera"

Mówiła, że "mamy fajnego premiera, super panią wicepremier, całkiem sympatycznego prezydenta", zaś "Jarosław Kaczyński stoi na czele obozu rządzącego". Jej słowa przytacza portal wPolityce.pl.

Joanna Lichocka: wstańcie z kanapy

Później niespodziewanie uderzyła w wyborców PiS, którzy poprzestają na zadowoleniu z dotychczasowych zmian. Stwierdziła, że "siedzą na kanapie, trzymają w ręku pilota". Apelowała, by z tej wstać z kanapy i agitować za PiS-em. Gdzie? Wśród sąsiadów, znajomych, krewnych, także tych, którzy dotąd na PiS nie głosowali - cytuje wPolityce.pl. 

Politycy PiS spotykają się z wyborcami w ramach akcji "Polska jest jedna". Przed wyborami samorządowymi starają się przekonać jak najwięcej osób do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość

Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe odbędą się na jesieni. Nie ma jeszcze dokładnej daty, ale prawdopodobnie będzie to końcówka października.

Więcej o:
Komentarze (236)
Joanna Lichocka narzeka na wyborców PiS. "Siedzą na kanapie"
Zaloguj się
 • czechy11

  Oceniono 86 razy 70

  Lichocka trzęsie się o koryto. Szuka frajerów którzy jej zapewnia dalsze dojenie państwa.

 • krynolinka

  Oceniono 71 razy 55

  Nie mamy śmigłowców, podwodne okręty na złom. Błaszczak niedługo zacznie eksponaty z Muzeum Wojska Polskiego podbierać.. Ale ogólnie jest strasznie sympatycznie.

 • mistermadmat

  Oceniono 64 razy 52

  Daliście lewarom po 5stówek więc siedzą na kanapie żrą kiełbase chleją wódę i browar . jak się naje biesz to trudno się podnieść ....

 • eend

  Oceniono 52 razy 38

  No po prostu gwiazda a raczej rozgwiazda, nienachalna uroda (ale panie w pis tak mają Pawłowicz, Kępa itd) lico w bezmyślnym uśmiechu rozjaśnione no wypisz, wymaluj CELEBRYTKA ....

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 45 razy 35

  Suweren jest nayebashi. Suweren kocha pacynkę, szczerbatego, zżeraczkę sałatek, krzywogębego, zwizażowaną przerzucaczkę gnoju, dresa prawie z doktoratem, salcesonika, wonderboya i innych chłopców szalonego tośka, perukarza, ogrodnika i dżęderrzecznika.

 • zapomorski12

  Oceniono 47 razy 33

  Niech pani agituje, bo jak PiS przegra to pogonią panią z TVP, to pewne

 • czechy11

  Oceniono 34 razy 28

  Mamy tez Lichocka kolejny wasz sukces 3:0 dla Kolumbi. Dalej frajerzy głodować na PiS.

 • cjk.5004

  Oceniono 46 razy 28

  Chciałbym poznać metodę PiSu na wyławianie szczególnie brzydkich i głupich kobiet. Wydaje mi się, że są dużo poniżej średniej wśród nie najładniejszych i nie najmądrzejszych Polek.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 28 razy 22

  Lichocka ma rację. Ruszcie łbami przy następnych wyborach i odeślijcie pisią zgraję cyników i złodziei na śmietnik historii. A pisie dowództwo do paki za łamanie konstytucji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX