Brutalna napaść na Lubelszczyźnie. Młodzi ludzie grozili, pobili i gwałcili chłopaka

Trzech młodych mężczyzn i kobieta są oskarżeni o napaść na innego chłopaka w woj. lubelskim. Według wstrząsającej relacji mieli go pobić i zmusić do tzw. innej czynności seksualnej. Grozili też konsekwencjami za zgłoszenie sprawy.

Do zdarzenia doszło w miejscowości w powiecie włodawskim. Prokuratura postawiła zarzuty czterem osobom, jednak ze względu na charakter sprawy nie zdradza wielu szczegółów - podaje "Dziennik Wschodni". 

Gazeta nieoficjalnie podaje, że sprawcy wyciągnęli ofiarę z auta, pobili, po czym zabrali do lasu. Tam kontynuowali znęcanie się. Mieli obezwładnić młodego chłopaka i zgwałcić go kijem bejsbolowym oraz kluczem do kół. Grozili mu też, by nie informował o sprawie policji. Ofiara trafiła do szpitala. 

Policji udało się zatrzymać podejrzanych. To 19-letni Damian O., 20-letni Rafał K., 23-letni Mateusz J. oraz 18-letnia Greta P. Prokuratura zarzuca im m.in. bezprawne pozbawienie wolności z udręczeniem, pobicie, doprowadzenie do tzw. innej czynności seksualnej i wywieranie wpływu na świadka. 

Sąd zgodził się na aresztowanie podejrzanych na trzy miesiące. Śledczy wciąż zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków. Za postawione zarzuty grozi do 12 lat więzienia.

Więcej o: