Brutalna napaść na Lubelszczyźnie. Młodzi ludzie grozili, pobili i gwałcili chłopaka

Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Policja (zdjęcie ilustracyjne) (Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta)

Trzech młodych mężczyzn i kobieta są oskarżeni o napaść na innego chłopaka w woj. lubelskim. Według wstrząsającej relacji mieli go pobić i zmusić do tzw. innej czynności seksualnej. Grozili też konsekwencjami za zgłoszenie sprawy.

Do zdarzenia doszło w miejscowości w powiecie włodawskim. Prokuratura postawiła zarzuty czterem osobom, jednak ze względu na charakter sprawy nie zdradza wielu szczegółów - podaje "Dziennik Wschodni". 

Gazeta nieoficjalnie podaje, że sprawcy wyciągnęli ofiarę z auta, pobili, po czym zabrali do lasu. Tam kontynuowali znęcanie się. Mieli obezwładnić młodego chłopaka i zgwałcić go kijem bejsbolowym oraz kluczem do kół. Grozili mu też, by nie informował o sprawie policji. Ofiara trafiła do szpitala. 

Policji udało się zatrzymać podejrzanych. To 19-letni Damian O., 20-letni Rafał K., 23-letni Mateusz J. oraz 18-letnia Greta P. Prokuratura zarzuca im m.in. bezprawne pozbawienie wolności z udręczeniem, pobicie, doprowadzenie do tzw. innej czynności seksualnej i wywieranie wpływu na świadka. 

Sąd zgodził się na aresztowanie podejrzanych na trzy miesiące. Śledczy wciąż zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków. Za postawione zarzuty grozi do 12 lat więzienia.

Pierwsza pomoc. Quiz, który może uratować ci życie
1/11Numer alarmowy, pod który należy zadzwonić, by wezwać pomoc, to:
Zobacz także
  • Bankiet w Pjongjangu z udziałem północnokoreańskiego lidera Kim Dzong Una, jego żony Ri Sol Ju i prezydenta Korei Południowej Moon Jae-ina Prezydent Korei Południowej z wizytą u Kim Dzong Una. Padły deklaracje, ale Kim stawia warunki
  • Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem w obiektywie fotoreporterów
  • Pałac Saski Rząd planuje wielką przeprowadzkę. Senat trafi do Pałacu Saskiego, MSZ - do pałacu Brühla

Najnowsze informacje