Mem na profilu Jakiego wywołał oburzenie. "Dno dna" i "podłość przekraczające wszelkie granice"

Patryk Jaki

Patryk Jaki (Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta)

Patryk Jaki, jeden z kandydatów na prezydenta Warszawy, zaszokował odbiorców wpisem na Twitterze. Chodzi o mema ze zdjęciem pochodzącym z pogrzebu Sebastiana Karpiniuka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Jaki szybko usunął wpis, ale użytkownicy mają dobrą pamięć.

Mem pojawił się na profilu Jakiego na Twitterze jako komentarz do meczu Meksyk-Niemcy (1:0). Widać na nim płaczącego Donalda Tuska i Grzegorza Schetynę z podpisem „Nasi przegrali z Meksykiem”. Użytkownicy nie zostawili na Jakim suchej nitki.

Komentarze internautów

Ludzie odpowiedzieli Jakiemu na wpis, który delikatnie mówiąc, był w złym tonie. "Jestem oburzona do granic. […] Bydło.", "Dno dna. [...] Poniżej wszelkiej krytyki.", "Podłość przekraczająca wszelkie granice." – takie komentarze pojawiły się pod wpisem Jakiego. Mem szybko zniknął z sieci.

Patryk Jaki przeprasza

Patryk Jaki tłumaczył się, że wpis nie został przez niego autoryzowany. "Słuchajcie, nie pisze wszystkich postów od lat – dlatego jest takie oznaczenie. Gość, który pisał, tłumaczy mi teraz, że nie znał pochodzenia foto. Jednak i tak wiem ze moja odp. Przeprosiłem i usunąłem po paru minutachh (pis. oryg.)" – napisał Jaki na Twitterze. Dodał również, że twórca mema nie znał pochodzenia zdjęcia.

"Specjalne przeprosiny"

Jeden z komentujących dziennikarz Patryk Słownik kontynuował temat i zapytał o to, gdzie Jaki złożył przeprosiny. Poseł zmienił więc taktykę i stwierdził, że ma pomysł na "specjalne przeprosiny". Wyślę sprzęt sportowy dla dzieciaków na stadion im. Sebastian Karpinuka w Kołobrzegu. I wyjedzie z tego coś dobrego. Ok?". Jego dyskutant stwierdził, że nie jemu to oceniać. „Jeśli minister Jaki nie ponosi odpowiedzialności za pracownika, który obsługuje jego prywatny profil na FB, dlaczego prezydent Gronkiewicz-Waltz ponosi odpowiedzialność za urzędników od reprywatyzacji?” – padło pytanie końcowe.

Patryk Jaki coraz wyżej w sondażach >>>

Jak dobrze pamiętasz gwiazdy jednego przeboju z lat 90.?
1/15Który polski boysband widać na zdjęciu?
Zobacz także
 • Patryk Jaki Zdjęcie z pogrzebu posła PO na profilu Patryka Jakiego. To miał być komentarz do mundialu
 • Donald Tusk Donald Tusk pozywa Patryka Jakiego. Chodzi o przeróbkę zdjęcia
 • Rafał Trzaskowski Patryk Jaki dogania Rafała Trzaskowskiego. Sondaż przed wyborami w Warszawie
Komentarze (257)
Patryk Jaki. Zdjęcie na jego profilu oburzyło użytkowników
Zaloguj się
 • 11krzych

  Oceniono 65 razy 61

  Patryk na 100% nie zamieścił tego wpisu, w tym czasie widziano go jak wróżył z kart, cynował patelnie i oporządzał konie.

 • fonim

  Oceniono 65 razy 57

  Dresiarz z pod bloku jest wiceministrem sprawiedliwości. Czy to się dzieje naprawdę ?

 • houko.tongisto

  Oceniono 58 razy 54

  Typowa PiSowska swołocz, nieodrodny uczeń Ziobry, którego w idiotyzmie przerósł o głowę.

 • progus

  Oceniono 47 razy 43

  Jak to jest, że gdy Jaki, Kurski, Pawłowicz się odezwą, to wydaje mi się, że to szczyt chamstwa a zaraz potem się okazuje, że dla niech to żaden szczyt. Swoją drogo, co to za tłumaczenie, jak dzieciaczka z podstawówki "pse pani, to nie ja, to redaktor". Czyj jest profil, Jakiego, czy redaktora? Kto w związku z tym ponosi odpowiedzialność Jaki, czy redaktor?

 • niezalany

  Oceniono 40 razy 36

  a czego się spodziewaliście po chamie w kreszowym dresiku...

 • ami_lii

  Oceniono 37 razy 35

  Bardzo wątpie by "współpracownik" Jakiego wpadł na taki chamski pomysł samodzielnie. Natomiast jestem w stanie uwierzyć że sam Jaki uznał to za super śmieszne i albo wrzucił sam albo powiedział współpracownikowi by wrzucił to na konto.

 • remo29

  Oceniono 34 razy 32

  "To nie ja!" Jakie to dojrzałe, normalnie takiego prezydenta Warszawa potrzebuje LOL
  Patryczku, wytrzyj nosek, zesrałeś się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje