Beata Mazurek odcięła się Donaldowi Tuskowi. Zdjęciami ze Smoleńska

Weekendowy wywiad z Donaldem Tuskiem o mundialu i piłce, w którym nie zabrakło nawiązań do bieżącej krajowej polityki wywołał poruszenie w szeregach PiS. Zareagowała m.in. rzeczniczka PiS.

- Kto osłabia Unię lub liczy na jej rozpad, obiektywnie rzecz biorąc, kibicuje Rosji. Pewnie niespodziewanie dla samego siebie Kaczyński stał się jednym z liderów proputinowskiego obozu politycznego w Europie - mówi w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" przewodniczący Rady Europejskiej.

Do tych słów odniosła się rzeczniczka PiS Beata Mazurek.  - Lider obozu proputinowskiego już na szczęście nie jest premierem. Kiedy rządził przez 7 lat nie rozwiązał problemów osób niepełnosprawnych, dopalaczy i wielu innych - napisała na Twitterze. Do wpisu dołączyła m.in wspólne zdjęcia Donalda Tuska i Władimira Putina  z 10 kwietnia 2010 roku zrobione po katastrofie smoleńskiej i wcześniejszego spotkania obu polityków na molo w Sopocie. 

PiS zerwał z obowiązującą od 1989 roku niepisaną sejmową tradycją

Więcej o:
Komentarze (703)
Beata Mazurek odcięła się Donaldowi Tuskowi
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 124 razy 104

  Odciąć to się powinna od dopalaczy, które razem z panem Terleckim zażywa. Jak widać są bardzo szkodliwe..

 • polakadam

  Oceniono 102 razy 88

  W PISowskiej bajce nie było wieloletniego kryzysu rozpoczętego w roku 2008. PIS korzystając z największej światowej hossy ekonomiczno-gospodarczej lat 2005-2007r, nawet nie zrównoważył budżetu, powiększył dziurę budżetową po czym kaczyński spieprzył od władzy, zostawiając powiększoną dziurę budżetową Tuskowi, któremu w 2008 r świat przywalił największym światowym kryzysem ekonomiczno-gospodarczym. Poza tym odpowiedzcie sobie na pytanie
  czy łatwiej rządzić i spełniać obietnice kaczyńskiemu w czasie największej światowej hossy / 2005 - 2007/, czy Tuskowi w czasie największego kryzysu rozpoczętemu w 2008r i jeszcze wygrać kolejne wybory?!
  A teraz na świecie rynki giełdowe mają hossę a PIS ma szczęście, że dochodzi do władzy i rządzi w czasie światowej hossy ekonomiczno-gospodarczej. Tusk takiego szczęścia nie miał.

 • jarsza

  Oceniono 80 razy 72

  Naprawdę musicie pokazywać tego babochłopa - jem śniadanie późne - proszę litości.

 • pneumatyka

  Oceniono 66 razy 66

  Mazur proszę:
  "Za najlepszego premiera po 1989 roku najwięcej Polaków uważa Donalda Tuska. Tak wynika z badania opublikowanego przez rp.pl"

  Zatkało kakao????

 • mazzini890

  Oceniono 58 razy 48

  A może coś o oskarżeniach Kaczyńskiego wobec obecnie sojuszniczego Radia Maryja, z 1998, pani Mazurek?

 • ivonna49

  Oceniono 43 razy 41

  Pan Tusk, jak zwykle w sedno, inteligentnie i na temat. Mazurek-no cóż - skoro z pissu, czegóż wymagać.

 • Ewa Spyra

  Oceniono 45 razy 41

  Jak się nie ma argumentów to sięga się do oszczerstw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX