PiS oburzony słowami Guy'a Verhofstadta o Jarosławie Kaczyńskim. "Spotkamy się w sądzie!"

PiS oburzony słowami Guy'a Verhofstadta. Rzeczniczka partii Beata Mazurek zapowiedziała pozew po słowach Verhofstadta, który uderzył nie tylko w partię, lecz także w prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

"Czirliderką Putina" nazwał Guy Verhofstadt m.in. prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Oskarżył PiS o działania finansowane z pieniędzy Kremla.

"W Europie jest piąta kolumna: cheerleaderki Putina, które chcą zniszczyć Europę i liberalną demokrację od wewnątrz. Le Pen, Wilders, Farage, Orban, Kaczyński, Salvini korzystają z rosyjskich pieniędzy i wywiadu" - powiedział Guy Verhofstadt. 

PiS pozwie Guy'a Verhofstadta

Odpowiedziała mu rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Słowa Verhofstadta nazwała "skandalicznym kłamstwem". "Nasze fundusze pochodzą z legalnych i transparentnych źródeł, na pewno nie od Kremla. Panie Verhofstadt, spotkamy się w sądzie!" - napisała na Twitterze bliska współpracownica prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. 

Guy Verhofstadt to szef liberałów w Parlamencie Europejskim. Znany jest z krytyki posunięć rządu PiS. Ostatnio mówił też m.in., że "jeśli Europa nie zacznie działać, to 3 lipca skończy się niezależność Sądu Najwyższego w Polsce". Domagał się interwencji ws. zmian w polskim sądownictwie. 

Beata Mazurek jest bliską współpracownicą Jarosława Kaczyńskiego. Kiedy prezes przebywał w szpitalu, tylko rzeczniczka PiS otrzymywała informacje o jego stanie zdrowia.

Guy Verhofstadt: "Polski rząd stracił zmysły"

Więcej o:
Komentarze (702)
PiS pozwie Guy'a Verhofstadta. "Spotkamy się w sądzie!"
Zaloguj się
 • jab-77

  Oceniono 180 razy 158

  Po wypowiedzi Mazurka widać, że Verhofstadt trafił w punkt. Prawdopodobnie to jedna z fantazji seksualnych Prezesa.

 • kl0ss

  Oceniono 175 razy 153

  To, że pisobolszewią steruje Moskwa wiemy doskonale, szkoda tylko że sami sterowani są na tyle tępi, że tego nie widzą.

 • Oceniono 122 razy 108

  Do którego sądu pójdą? Do ziobrowskiego? :-) Już widzę, jak się Verhofstadt boi, tak samo jak wytraszyli się w USA tego, że Jaki będzie wtrącał do więzień za te obozy w Polsce:-)

 • sailor50

  Oceniono 106 razy 96

  Towarzyszko Mazurek - pieprzyć każdy potrafi, a za mali jesteście na taki proces. Sąd was ośmieszy przed światem, bo to wy będziecie musieli przedstawić dowody, że on nie miał racji. Pieprzysz babochłopie pod wasz elektorat - zresztą już nie pierwszy raz. Złóż pozew i wtedy rzucaj groźby!! ŻENADA!!

 • krynolinka

  Oceniono 118 razy 96

  Trochę przesadził. Cheerleaderki to fajne laski. O PiS-e tego nie można powiedzieć.

 • sector23

  Oceniono 88 razy 78

  Pyszne! Kaczyński cheerleaderką...... i już go sobie wyobraziłem w kabaretkach, obcisłym kostiumie i z różowymi pomponami skaczącego zalotnie na jednej nodze.
  Ten Guy musi wiedzieć znacznie więcej, niż mówi ......

 • takaprawda2015

  Oceniono 73 razy 57

  A pozwą go do jakiego sądu??
  Swojego zaprzańskiego czy takiego niezależnego??

 • obserwatoriumpolityczne.pl

  Oceniono 60 razy 54

  W moim odczuciu powiedzial prawde.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX