Mateusz Morawiecki z rodziną na trybunach, Andrzej Duda w szatni. Tak kibicowali politycy

Premier kibicował reprezentacji Polski z rodziną, z kolei prezydent i minister sportu wspólnie z trybuny dla VIP-ów. Andrzej Duda jednak nie poprzestał na dopingu i zszedł do szatni polskich piłkarzy.

Mecz Polska-Litwa na Stadionie Narodowym zakończył się zwycięstwem polskiej reprezentacji 4:0. Ostatni mecz przed mundialem był nie tylko okazją do sprawdzenia zawodników kadry Adama Nawałki, ale też szansą dla polityków najwyższego szczebla, by na stadionie kibicować reprezentacji.

Na Mistrzostwa Świata w Rosji nie pojadą bowiem prezydent czy premier, co jest gestem solidarności np. z Wielką Brytanią, której politycy bojkotują mundial ze względu na sprawę próby otrucia Siergieja Skripala. Pewne jest, że nie pojawią się na inauguracji mundialu, ale ich obecność na trybunach w Rosji pozostaje wielką niewiadomą.

We wtorkowe popołudnie na Stadionie Narodowym można było więc na trybunach zauważyć premiera Mateusza Morawieckiego, który razem z rodziną pojawił się na meczu.

Na meczu Polska-Litwa obecny był także prezydent Andrzej Duda, którego często fotografowano w towarzystwie ministra sportu Witolda Bańki. Prezydent po meczu Polska-Litwa zszedł z trybun i pojawił się w szatni reprezentacji Polski, a zdjęcia z tego spotkania trafiły do sieci. Tym razem zabrakło jednak wspólnego odśpiewywania hitu Zenona Martyniuka "Przez Twe Oczy Zielone" wspólnie z piłkarzami.

Więcej o:
Komentarze (60)
Mecz Polska-Litwa. Kibicowali premier z rodziną, prezydent w szatni
Zaloguj się
 • obeznany

  Oceniono 22 razy 14

  >>> Andrzej Duda jednak nie poprzestał na dopingu i zszedł do szatni polskich piłkarzy.<<<

  Wszedł też pod prysznic czy tylko się przyglądał?

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 16 razy 10

  Cukierkowa atmosfera. Przed trybunałem stanu już tak wesoło nie będzie.

 • krynolinka

  Oceniono 19 razy 9

  Komentator z reżimówki :
  "Widzimy premiera z rodziną. Reprezentacja przyciąga wszystko to, co najlepsze."
  Tak się proszę państwa kasę zarabia..Na produkcji wazeliny.

 • pan.szklanka

  Oceniono 10 razy 8

  Duda to taki narodowy samobój.

 • remo29

  Oceniono 8 razy 8

  Poszły się pacynki ogrzać w świetle reflektorów i kamer. Niech pokażą jeszcze zdjęcia jak Mati spoconymi łapkami miętosił nerwowo czapkę, zgięty w pół na dywaniku u pana Prezespolskiego.

 • gapcio2010

  Oceniono 10 razy 8

  Wzruszyć się mozna, do granic wzruszyć gdyby nie fakt, że to dwa największe szkodniki Polski.....

 • jndy

  Oceniono 16 razy 8

  Andrzej Duda w szatni? No, na szatniarza to się pewnie nadaje. Działa zgodnie z dewizą - Nie mam pańskiego płaszcza, i co mi pan zrobi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX