Komentarze (281)
Morawiecki na naradzie u Kaczyńskiego. Spotkanie w domu prezesa PiS trwało do późnej nocy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bog43

  Oceniono 13 razy 11

  a buziaki były ? Bo nie wyobrażam sobie by urzędujący premier mógł rozmawiać o sprawach państwowych z postronnym obywatelem . Każda rozmowa o sprawach państwa , jeśli nie jest tajemnicą państwową to na pewno jest poufną , gdzie muszą i obowiązują wszelkiego rodzaju certyfikaty bezpieczeństwa . Czy ten wielbiciel kota posiada choć jedną funkcję przewidzianą prawem w RP , poza funkcją Wielkiego Faraona czy Mesjasza pomylonej części suwerena ?

 • karolus2222

  Oceniono 13 razy 11

  KABARETON POLSKI !
  DZIWNY DZIKI KRAJ W CENTRUM EUROPY !
  NIKOMU NIE PRZESZKADZA ŻE PREZYDENT I PREMIER TEGO ŚMIESZNEGO KRAJU NA KOLANACH U PANA K ?!
  I TO MA BYĆ DEMOKRACJA ? TO MA BYĆ DEMOKRACJA JAK JEDEN NIEUDACZNIK DECYDUJE KTO MA BYĆ NA LISTACH WYBORCZYCH ?
  TYM WSZYSTKIM WIELKIM BOJOWNIKOM Z SOLIDARNOŚCI I NIE TYLKO ZADAJE PYTANIE ; TO O TAKIE GÓ.... WALCZYLIŚCIE ?

 • krynolinka

  Oceniono 29 razy 11

  Takie asiory chce wywalać. Szok. Nie trawi pan Morawiecki mądrzejszych od siebie czy jak?
  Ale i tak całą robotę w ministerstwach złą czy dobrą odwalają jakieś anonimowe ludki. Jurgielki, Szydełki mają tylko pyskami chachać. Należy im się ..

 • czechy11

  Oceniono 27 razy 11

  Technokratyzm Matołusza w stosunku do Szydło polega chyba na tym ze używa powerpointa. W całej reszcie to tylko Szydło w spodniach które posługujecie nędznymi kłamstwami

 • miszogun

  Oceniono 12 razy 10

  Podczas wymiany pieluchy pan premier osobiście odpinał rzepy.

 • muzoman

  Oceniono 12 razy 10

  Szydło robi za wtyczkę Jarosława i jest nie do ruszenia.

 • antymilo92

  Oceniono 12 razy 10

  tyle godzin zmieniali pekatemu kurduplowi pieluchy??

 • waldus059

  Oceniono 22 razy 10

  Chyba do czasu smierci tego drania kaczora

 • turkiestan

  Oceniono 15 razy 9

  Sukces gospodarczy rządu PiS za pierwszy kwartał -27 miliardów długu publicznego!!!!A przecież wpływy z VAT zwiększyły się po objęciu przez PiS władzy ze względu na ponad 30 % podwyżkę wszystkich artykułów.Nie dosyć że opróżnili Polakom kieszenie podwyżkami wszystkich artykułów to jeszcze zadłużyli państwo.Obecnie dług publiczny wynosi 1 bilion 33 miliardy złotych.Teraz już tylko możemy czekać na scenariusz z Grecji.Dobra zmiana to za mało.To najwybitniejsza zmiana do doprowadzenia Polski i Polaków do bankructwa i izolacji międzynarodowej!!!!!

 • chi-neng

  Oceniono 17 razy 9

  "Kolanko" w akcji.
  Musi zdazyc z praniem mozgow 'swojej swity', przed operacja:).

 • turkiestan

  Oceniono 10 razy 8

  Podobno Morawiecki zdawał relację jak wyglądała awaria systemu informatycznego.Muszą przecież wprowadzić takie zabezpieczenia że jak ogłoszą bankructwo Polski i padną systemy bankowe żeby nie zniknęła kasa ludzi PiS.Zapewne już żaden pisior nie trzyma kasy w złotówkach tylko w złocie lub twardej walucie- widząc do czego prowadzą ich rządy.A niby po co tak bronią tych co wpłacali kasę do Amber Gold.Przecież to każdy wiedział od początku że to pralnia brudnych pieniędzy.Widocznie tam lokowali swoje fortuny w wirtualne złoto.Jak to śpiewał Smoleń:Idź na targowicę wnet cię łeb rozboli.Złodziej złodziejowi rower zapindolił..Zawsze ta piosenka mi się przypomina gdy mówią o Amber Gold!!!!Tylko frajerzy wierzą jeszcze w złotówkę i silną polską gospodarkę pod rządami PiS.Morawiecki jeszcze w ubiegłym tygodniu mówił:Mamy największy w historii Polski wzrost gospodarczy za 1 kwartał 2018 r.Z ciekawości dzisiaj sprawdzałem jaki mamy wynik gospodarczy za 1 kwartał 2018r..Czytam 3 razy i nie dowierzam..Za 1 kwartał 2018 r mamy 27 miliardów zł długu.A całkowity dług publiczny wynosi ponad 1 bilion 33 miliardy zł .Jaruzelski miał przynajmniej tyle kultury że zakładał czarne okulary jak kłamał narodowi.Ten robi to patrząc wszystkim w oczy!!!! I to jest szczyt perfidii i zakłamania!!!

 • Szymon Suchar

  Oceniono 12 razy 8

  łeb pęka od tego dziadowstwa... kiedy ci ludzie znikną, po co nam ten kilkuletni epizod, czemu polaczki zawsze muszą uczyć się na własnyej głupocie, prostactwie i bezrefleksyjności... PO CO NAM TO???

 • damtek

  Oceniono 9 razy 7

  Polaku, nie bądź uciążliwy dla władzy PiS. Nie zadawaj pytań, nie interesuj się! Broń Boże słowa krytyki ☝️
  Daj władzy #PiS spokojnie podnosić podatki, wypłacać lewe pensje i rujnować wizerunek Polski.
  Bo inaczej Cię spisze Policja!
  Ewentualnie osądzi Ziobro. Tfu!! Sąd.
  A.Myrcha

 • pascvale

  Oceniono 13 razy 7

  "Wokół niego hałastra cienkoszyich wodzów:
  Bawi go tych usłużnych półludzików mozół.
  Jeden łka, drugi czka, trzeci skrzeczy,
  A on sam szturcha ich i złorzeczy.
  I ukaz za ukazem kuje jak podkowę –
  Temu w pysk, temu w kark, temu w brzuch, temu w głowę."
  Niby o Stalinie, a jakoś współcześnie.

 • j.an

  Oceniono 11 razy 7

  Taką władzę ma Premier Polski,musi słuchać zwykłego posła i to na jego domowych pieleszach,wstyd i hańba jak oni traktują Polaków.

 • zd46

  Oceniono 15 razy 7

  "Jakieś tam urzędniczyny rządowe zostały wezwane" przed OBLICZE WŁADZY i przed chore kolanka, NAJJAŚNIEJSZY pan potrząsnął ich za kapotę, poczęstował "kocią karmą" i popędził do roboty ze "zorganizowanymi, polskimi grupami przestępczymi".

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 8 razy 6

  cały ten rząd to malowanka z pożytecznych przygłupów, nieudaczników i ćwierćinteligentóów.
  Analogicznie PiS i jego wyborcy

  To nie jest fenomen, po prostu Polacy nie radzą sobie z demokracją i niepodległością. I tak jest od wieków. Kto mądry ten emigruje, lub widząc polskie szambo zatyka nos i przestaje się utożsamiać z tym durnym narodem

 • Edmund Pikor

  Oceniono 8 razy 6

  I oni kiedyś wrzeszczeli o spotkaniu innych na cmentarzu .
  A nocne schadzki rządu z kulawym szefem partii w prywatnym mieszkaniu to światowa norma ?
  Premier rządu dużego państwa w Europie zapie... po nocach po odbiór wytycznych do kacyka partyjnego .
  Co na to kontrwywiad ?

 • damtek

  Oceniono 8 razy 6

  Trzy godziny od przemówienia M. #Morawiecki.ego, w którym mówił, że obniża podatki, #PiS wprowadza nową daninę - opłatę paliwową. To dopiero prawdomówność
  A.Marchewka

 • damtek

  Oceniono 8 razy 6

  Panie Premierze Morawiecki!
  Daje Pan odprawy i roczne wynagrodzenie z tytułu zakazu konkurencji ludziom,którzy w Orlenie przepracowali niewiele ponad 3 miesiące. Proszę się nie krygować!Niech Pan powie wprost: roczne wynagrodzenie prezesa Orlenu się po prostu należą PiSiewiczom!
  J.Mucha

 • damtek

  Oceniono 8 razy 6

  Nie 27, nie 29, a już 31. Tyle podwyżek podatków i nowych podatków zafundowali Polakom #PiS i #Morawiecki. Po co im te pieniądze? O tym w wywiadzie dla @IObywatelski :
  A.Rzońca

 • hastatrespasos

  Oceniono 8 razy 6

  Niewielka rekonstrukcja najważniejszego kolana Kaczego Gumna nie pozbawiła go jeszcze, tak oczekiwanej przez Naród polski, utraty funkcji pozakonstytucyjnego samowładcy. Degeneracja kaczoboskich kolan pogłębia degenerację państwa. W rozmowie z klęczącym uniżenie szefem nierządu herszt sPISku powinien mu doradzić zmianę tematyki referendum. Zamiast owych 15 pytań, jedno: czy akceptujesz dożywotnią wszechwładzę Jarka Bez Żadnego Trybu oraz jego kanonizację za życia? Z przestrogą: odpowiadając NIE sama/sam deklarujesz się jako obywatelka/obywatel trzeciego sortu, niegodny miana Kaczogumniaka.

 • maciek7783

  Oceniono 8 razy 6

  GRUPA PRZESTĘPCZA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ knuje po nocy na Żoliborzu !!!!!

 • szats69

  Oceniono 20 razy 6

  Beata Szydło do dymisji? Najlepsza premier, której rzekomo "nie było za co odwołać"?

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 7 razy 5

  PRL wrócił pod przemalowanym szyldem. Konstytucyjne organa władzy: Sejm, rząd, prezydent są atrapami, a o wszystkim decyduje politbiuro z tow. I sekretarzem. Nazywało się to "rząd rządzi, Partia kieruje". Po paru latach doszło "naród głoduje"...

 • palo_ma1

  Oceniono 7 razy 5

  Wampiry jakieś czy inne potępieńce?

 • damtek

  Oceniono 7 razy 5

  PiS wprowadza w Polsce system oligarchizacji na wzór Rosji Putinowskiej. Pieniądze rozdaje według uznania, swoim - #DrugiePensje i #Nagrody, innym - pogardę i ignorancję. #OddajcieKasę !
  PO

 • damtek

  Oceniono 7 razy 5

  Przez PiS polska wieś straci 22 MILIARDÓW ZŁOTYCH z Unii Europejskiej!
  J.V.Rostowski

 • pd2016

  Oceniono 9 razy 5

  "prezes Jarosław Kaczyński wysoko ocenia Mateusza Morawieckiego" / "I sekretarz Edward Gierek wysoko ocenia kompetencje premiera Piotra Jaroszewicza". Choć te dwa cytaty dzielą cztery dekady, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to ten sam matrix. Zachodni świat łapie się za głowę, Rosja bije brawo, a ja, zwykły obywatel, zadawałem sobie i zadaję pytanie: -" jak długo można tak ściemniać"...

 • notremak

  Oceniono 11 razy 5

  A może by tak do Domu Pana...?

 • optymistaa43

  Oceniono 9 razy 5

  Kuzwa Morawiecka i kuzwa Kaczynska rozmawiali o tym jakimi podatkami NAS obciazyc i jak oszukiwac spoleczenstwo. Strach przed Trybunalem Stanu juz im w te kaprawe oczka zaglada a wybory blisko,.na kampanie sa potrzebne fundusze.

 • fakduck

  Oceniono 9 razy 5

  Przyjechał opowiedzieć na dobranoc jakąś bajeczkę (jak to jest świetnie w Polsce) oraz zmienić pampersa i wymienić żwirek w kuwecie. Ot takie typowe pisowsko-premierowskie zadania.

 • hiperon59b

  Oceniono 7 razy 5

  Pan premier Mateusz Krzywousty był u Prezesa na konsultacji z pytaniem czy ma dalej ostro krytykować rządy PO-PSL skoro był doradcą Tuska. Prezes odpowiedział, żeby jeszcze bardziej krytykował poprzedni rząd i nie zapominał starej prawdy "nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe".

 • Leszek Kubiak

  Oceniono 13 razy 5

  TO WŁAŚNIE PRZYKŁAD DOBREJ DEMOKRATYCZNEJ ZMIANY PRL-BIS. I-SZY SEKRETARZ NIE DYSPONOWANY TO CZŁONKOWIE PZPR-PIS BIEGIEM DO DOMKU NACZLNEGO NA DYWANIK. PRAWDOPODOBNIE PUTIN PRZYSŁAŁ NOWE POLECENIA GOŁĘBIĄ POCZTĄ.

 • norton2

  Oceniono 9 razy 5

  To był monolog na KOLANACH i na grochu !!!!!!
  Chłop bez jaj i bez własnego zdania ! HAŃBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 7 razy 5

  Jak można zgdzić się być takim figurantem? Źle mu było w banku?

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 11 razy 5

  Jarosław Kłamczyński
  Wolacki Generał
  Gazetą Wolską
  Dupę se podcierał

 • maciejwscieklica

  Oceniono 7 razy 5

  na kierownictwie !
  już nie "kumitet cyntralny naszy partyji"
  ale wprost na pierownictwie !
  "politycznym nszego kraju"
  a, że w towarzystwie mlaskajacego kota
  w ciut nieswiezych okolicznościach
  to co
  a co !

 • zwolay

  Oceniono 13 razy 5

  Czy naprawdę każdy w tym kraju włącznie z premierem i ministrami musi czapkować staremu dziadowi który nie ma na tyle jaj żeby wziąć za coś odpowiedzialność?? No nie ma tam nikogo kto by tupnął nogą?Aż tak się wszyscy boją???? Przecież to jakaś paranoja....

 • alima.zgali451

  Oceniono 6 razy 4

  Premier Polski na dywaniku u nieudolnego posła.

 • antykatol666

  Oceniono 6 razy 4

  Wielki krzyk Beria przyjechał do Stalina po wskazówki he he
  Pamiętajmy jak skończył

 • vito60

  Oceniono 8 razy 4

  Jak to było, "partia kieruje a rząd rządzi". Pierwszy Sekretarz Komitetu Centralnego , towarzysz Jarosław nie zgadza się na zmiany w rządzie figuranta MAM.

 • jes-ter

  Oceniono 10 razy 4

  Spotykają się po nocach bo jakby nie patrzyć to niewiarygodny wstyd, że na powrót jak w PRL premier jeździ po wytyczne do biura politycznego KC PIS na Żoliborz.

 • kataryniarski

  Oceniono 12 razy 4

  No ktoś musiał posprzątać u Prezesa, gdy beata jako wicepremier ds. społecznych wczoraj brała udział w konkursie w jedzeniu kaszanki z koryta na czas w Pierdziszowicach Małych!

  a tu trzeba było i rosół ugotować, kota wyszczotkować, pomóc prezesowi z kremem na hemoroidy, kibel umyć, w kuwecie żwirek wymienić. Tak, samo się nie zrobi!

 • ps11111ps

  Oceniono 6 razy 4

  Yaro powiedział do Mateuszka:
  "Jeśli chcesz by świat traktował Cię poważnie, to musisz tak jak Kim, rozsztrzelać jakiegoś krewnego. Pogadaj z ojcem. Jest już trochę stary, na pewno się zgodzi".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX