Mateusz Morawiecki we Wrocławiu: wybory samorządowe jak wybory w 89 r. "Historycznie ważne"

Premier Mateusz Morawiecki we Wrocławiu mówił, że najbliższe wybory mają dla Polski historyczne znaczenie. Morawiecki wygłosił przemówienie na spotkaniu z mieszkańcami.

Premier Mateusz Morawiecki o wyborach samorządowych mówił podczas spotkania z mieszkańcami Wrocławia. Przekonywał, że rządzący są otwarci na dialog ze społeczeństwem, bo - jak to określił - widzą, że idą dobrą drogą. - Utwierdza nas w tym w szczególności wielki atak na nas z różnych stron - stwierdził Mateusz Morawiecki.

Apelował do zebranych na spotkaniu o wsparcie w przekonaniu społeczeństwa, że - jak powiedział:

ta zmiana musi trwać, że w roku 2018 nadchodzące wybory, w 2019 i 2020, są historycznie ważne, nie mniej ważne niż w roku '89.

W 2018 roku odbędą się wybory samorządowe, w 2019 roku - parlamentarne i do Parlamentu Europejskiego, a w 2020 - prezydenckie.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości, a wśród nich premier i członkowie rządu, od drugiej połowy kwietnia odwiedzają w weekendy polskie miasta w ramach akcji "Polska jest jedna". W spotkaniach, z powodu choroby, nie uczestniczy na razie Jarosław Kaczyński.

Więcej o:
Komentarze (238)
Mateusz Morawiecki we Wrocławiu: wybory samorządowe jak wybory w 89 r.
Zaloguj się
 • galaktyczne_jajco

  Oceniono 69 razy 51

  Pan Mateusz Krzywousty, p.o. premiera, zapomina że 4 czerwca dla obozu PiS było klęską - PZPR przegrała i nie tylko Piotrowiczom świat runął, ale dla Kaczyńskiego skończył się system, który jego rodzina nie tylko budowała, ale który zapewniał jej godne życie, przywileje, kariery i oczywista nietykalność!

 • kiks11

  Oceniono 60 razy 42

  Wieki atak, chłopie ogarnij się. Również perełka jest sformułowanie o dialogu ze społeczeństwem. Opozycja w sejmie to też społeczeństwo, a traktujecie ją jak ostatni pomiot niegodne zasmradzania mównicy sejmowej. PAMIĘTAJ morawiecki, karma wraca, a czasami wraca ze zwielokrotnioną siłą.

 • 13sw

  Oceniono 54 razy 40

  Zgadzam się po raz pierwszy z Matołuszem. Nadchodzące wybory będą szansą, by Polacy zadali decydujący cios II PRL-owi, podobnie jak w 1989 zadaliśmy pierwszemu.

  Wkrótce sztandar PiS będzie trzeba wyprowadzić i oby to była ostatnia partia komunistyczna w historii Polski.

 • krynolinka

  Oceniono 53 razy 35

  Jasne, że ważne. Trzeba pilnować żeby takie pięty, jenoty i inne Kryśki całej Polski nie zasmrodziły..

 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 41 razy 29

  I będziecie znaczyć w tych wyborach tyle, co partia twojego ojca w 1989r. :D

 • atr8

  Oceniono 37 razy 25

  Wyjątkowo jestem skłonny cęściowo zgodzić się z Matołuszem. Obalenie pisowskiego nierządu jest nawet ważniejsze historycznie od obalenia komuny w 89;

 • 270203mk

  Oceniono 37 razy 23

  Podobno w 1989 roku mieliśmy do czynienia ze zmową elit ! Teraz to tylko będzie zmowa. Elit brak !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX