"Nie pójdę do TVP Info przez rok". Błyskawiczna riposta Bońka na uwagę o reklamie piwa

Szef portalu TVP Info chciał wbić szpilę Zbigniewowi Bońkowi. Szef PZPN nie pozostał dłużny. "Jako pokuta nie pójdę do TVP Info przez rok" - napisał.

"Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej promujący picie piwa. Serio?" - taki wpis umieścił na swoim koncie na Twitterze Samuel Pereira. Szef portalu internetowego stacji TVP Info uznał, że taka forma udzielania się medialnego nie przystoi prezesowi Polskiego Związku Piłkarskiego. 

Nie zgodził się z tym jednak sam zainteresowany. "Małe piwo lub lampka wina do kolacji to lek na długowieczność" - odpowiedział Zbigniew Boniek. I dodał: 

Ps.Ma pan racje,w związku z tym jako pokuta nie pojdę do @tvp_info przez okres jednego roku,uklony. (pisownia oryginalna)

Pereira próbował jeszcze wybrnąć z sytuacji: "Komuś nie spodobało się że reklamuję piwo? Foch! Czy to poważne Panie Prezesie? Liczę na ostudzenie emocji i chętnie przy najbliższej okazji porozmawiam o wątpliwościach jakie mają ludzie z reklamą piwa z prezesem PZPN w roli głównej. Chyba że na portal też Pan obrażony? Ukłony."

Nie doczekał się jednak odpowiedzi od Bońka.

To nie pierwszy raz, kiedy byłemu gwiazdorowi reprezentacji Polski zarzuca się udział w kampanii reklamowej. Pięć lat temu Boniek znalazł się w ogniu krytyki w związku z obecnością na materiałach promocyjnych zakładów bukmacherskich. 

BBC pojechała do 'twierdzy PiS' i pyta, co znaczy być Polakiem. Na reakcję nie trzeba było długo czekać

Więcej o:
Komentarze (251)
Zbigniew Boniek: "Nie pójdę do TVP Info przez rok"
Zaloguj się
 • biesczad1

  Oceniono 74 razy 56

  Panie Zbyszku, ja też mam nadzieję, że za rok w TVP Info nie będzie takich kreatur, jak Pereira - a życie bez marzeń nie ma sensu...

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 58 razy 46

  Każdy coś reklamuje - Pereira dla przykładu niską inteligencję i mentalność judaszo-świni

 • noelek04

  Oceniono 54 razy 34

  Prezes Boniek - jak zwykle niezawodny !!! Brawo !

 • kris0104

  Oceniono 43 razy 31

  Pereira nic nie moglby reklamowac, to jasne.Bozia pokaral juz wygladem, nie mowiac o rozumie

 • krynolinka

  Oceniono 55 razy 31

  Co to, jakaś nowa akcja głównego propagandzisty telewizora. Boniek się nie podoba? Czyżby tym razem zamiast Rycharda Jacek Kurski się szykował na szefa PZPN-u?
  Kurski idzie w piłkę a Samuel na prezesa reżimowki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX