"Przyłapani!". Macierewicz i Misiewicz znów razem, wrócił też doradca Janniger

"Fakt" opisuje, że tercet: Janniger, Macierewicz i Misiewicz znów gra razem. Byłego szefa MON i jego dwóch współpracowników widziano razem na sympozjum.

"Przyłapani. Macierewicz, Misiewicz i Janniger znów razem!" - pisze "Fakt", dołączając zdjęcia byłego szefa MON Antoniego Macierewicza i byłego rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza.

Obydwaj pojawili się na poniedziałkowym sympozjum dotyczącym bezpieczeństwa państwa. Jak donosi dziennik, razem z Macierewiczem i Misiewiczem pojawił się inny z doradców obecnego szefa podkomisji smoleńskiej - Edmund Janniger.

To nie pierwszy raz, gdy "Fakt" odtrąbił powrót duetu Macierewicz-Misiewicz. Pod koniec marca opisał, że obaj wciąż mają ze sobą kontakt. Dziennik zauważył ich wówczas w siedzibie Telewizji Republika.

Przed tą publikacją Bartłomiej Misiewicz mówił w programie "Dobry wieczór Polsko" w Polsat News, że miał sporadyczne okazje do kontaktowania się z Macierewiczem.

- Dosłownie kilka razy rozmawialiśmy, ja jestem już poza polityką, wycofałem się z tej działalności - doprecyzował były rzecznik MON.

Konferencja Bartłomieja Misiewicza. Były rzecznik MON odpowiada na tekst 'Sieci'

Więcej o:
Komentarze (324)
Antoni Macierewicz i Bartłomiej Misiewicz znów widziani razem
Zaloguj się
 • antonikarcz

  Oceniono 118 razy 114

  Uczucie do grobowej deski.
  Uczcie się heteroseksualni co to wierność i oddanie w miłości.

 • billshankly

  Oceniono 60 razy 60

  Ataki na Misiewicza są tak naprawdę podszyte zazdrością. Każdy wielki pan ze skłonnościami do chłopców chciałby mieć tak pięknego kochanka. Wielka szkoda, że GW rozbiła tak wielki związek ciał i dusz. Nadzieje prawicowych gejów umarły, że będą mogli tworzyć związki oparte na wartościach smoleńskich. Każdy ksiądz rozgrzeszy taki związek, gdy okaże się, że w czasie seksu kochankowie słuchają przemówień Prezesa albo Radia ma ryja

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 50 razy 48

  Kakaowy tercet.
  Jak psy w rui.

 • rzewuski1

  Oceniono 47 razy 45

  Jaka piękna miłość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX