Sprawa Pięty zamknięta? Są nowe wiadomości posła. Pytał o słabości "planu likwidacji terroryzmu"

Sprawa domniemanego romansu posła PiS Stanisława Pięty z Izabelą Pek wygląda na "zamkniętą", ale na jaw wychodzą kolejne wiadomości, jakie słał on do kobiety. W jednej z nich pytał o słabości jego planu "likwidacji terroryzmu w Europie".

Stanisław Pięta stracił miejsce w dwóch komisjach i został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości - to efekty sprawy z Izabelą Pek, którą opisywał w ostatnich dniach "Fakt". Domniemany romans z modelką poseł miał skomentować poprzez oficjalne oświadczenie, ale ostatecznie tego nie zrobił.

Jak donosi "Fakt", decyzję w sprawie Pięty miał wydać sam prezes PiS Jarosław Kaczyński, który wciąż przebywa w szpitalu. Kaczyński miał też podpisać decyzję o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego wobec Pięty.

Poseł Pięta konsultuje plan "likwidacji terroryzmu"

To nie są jedyne nowe informacje o znajomości Pięty z Pek. "Fakt" publikuje na swoich łamach wiadomości, jakie poseł PiS miał wysyłać do kobiety.

Według dziennika, Pięta w jednej z nich pyta Pek, czy "widzi słabości" jego planu "likwidacji terroryzmu w Europie". "Chodzi mi o pierwsze wrażenie" - wskazuje poseł.

Następnie w 10 punktach, zaczynając od umowy z "Namibią, RPA, Angolą lub Mozambikiem dotyczącą przesiedlenia", budowania miasteczka do przesiedlonych, a kończąc na pełnej procedurze przenoszenia osoby podejrzanej o terroryzm, poprzez m.in. "wyroki wojskowych sądów doraźnych".

Pięta poza komisjami

5 czerwca sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold będzie przesłuchiwać m.in. byłego szefa BOR Mariana Janickiego. W związku z decyzją PiS na komisji zapewne nie pojawi się poseł Pięta.

To samo tyczy się zaplanowanego na 7 czerwca posiedzenia komisji ds. służb specjalnych. Stanisław Pięta członkiem tej komisji jest od kwietnia 2018 roku i jak zapewnia, znajomość z Izabelą Pek zakończył przed tym, jak trafił do komisji ds. służb specjalnych.

Wsparcie dla matek, proporcjonalny ZUS i obniżenie CIT. Deszcz obietnic PiS-u

Więcej o:
Komentarze (350)
Stanisław Pięta i Izabela Pek. Pytał o plan "likwidacji terroryzmu"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 111 razy 95

  Toż to mąż stanu, takie globalne myślenie o światowym bezpieczeństwie i poległ na rozsuniętym rozporku..

 • ochujek

  Oceniono 81 razy 57

  Zacząć należy od likwidacji terroru watykańskich okupantów. Nie będzie gwałconych dzieci, kobiety będą mieć opiekę medyczną na światowym poziomie, społeczeństwo będzie bogatsze, bo nie będzie pasożytów.

 • japka_putina

  Oceniono 68 razy 56

  On się dosłownie z ch...em na łby pozamieniał? A może taki się już urodził? Czy jego wysoka pozycja w partii wynikała z tego, że na tle innych członków (PiS) był wyjątkowo bystry, czy może wyjątkowo żarliwy w wyznawaniu Chrystusa?

 • ruter77

  Oceniono 59 razy 49

  Smutne jest to ze wokoło nas jest duzo ludzi pokroju Pięty i wybierają takich bufonów na najwyższe stanowiska w państwie.

 • czechy11

  Oceniono 53 razy 39

  Ruchał a przy okazji likwidował terroryzm. Teraz dodatkowo będzie siedział na boku i liczył kasę którą mu jakimś sposobem przetransferują

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX