Rzeczniczka SLD do szefowej Nowoczesnej: Niech was konsumuje Pacman Grzegorz

Znów głośno o rzeczniczce SLD. Po wulgarnym wpisie nt. programu Nowoczesnej, tym razem obraziła Grzegorza Schetynę - nazywając go "Grzegorzem Pacmanem", który miałby "skonsumować" Nowoczesną.

"Lewicowo-ch*****-nie-wiadomo-jakie" - stwierdziła niedawno Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka SLD, komentując w ten sposób przedstawiane przez liderkę Nowoczesnej Katarzynę Lubnauer poglądy.

Kolejna okazja do zaatakowania Lubnauer nadarzyła się ponownie na Twitterze, gdy szefowa Nowoczesnej stwierdziła, że jak na razie tylko ona i Grzegorz Schetyna "dogadali się" w zakresie współpracy przeciwko Prawu i Sprawiedliwości.

Lubnauer wspomniała też, że mimo prób nie udało się znaleźć porozumienia z Włodzimierzem Czarzastym i Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, liderami SLD i PSL.

"Niektórzy muszą dojrzeć (a szczególnie SLD) do szerszej współpracy. Czekamy w 2019 roku" - napisała Lubnauer.

Na to szybko zareagowała Żukowska, która stwierdziła, że jeżeli współpraca ma przypominać tę między PO a Nowoczesną, to SLD nie zamierza brać w tym udziału.

Jeżeli współpraca ma polegać na wchłonięciu przez PO, jak w przypadku Nowoczesnej, to dziękujemy, mamy lepszy pomysł na odebranie PiS-owi wyborców. Pacman Grzegorz (Schetyna - red) niech Was konsumuje, smacznego!

- stwierdziła Żukowska.

Wielkie pieniądze i częste pożary. "Zero tolerancji dla mafii śmieciowej"

Więcej o:
Komentarze (241)
Rzeczniczka SLD o Nowoczesnej: Niech was konsumuje Pacman Grzegorz
Zaloguj się
 • vito60

  Oceniono 33 razy 21

  Dlaczego SLD nie atakuje pissu a jedynie partie opozycyjne? Ideowe pobratymstwo, czy chęć stworzenia koalicji?

 • czechy11

  Oceniono 27 razy 21

  Czy w tym kraju nie można prowadzić normalnie polityki tylko należy ja rozumieć jako prymitywne chamstwo?

 • chi-neng

  Oceniono 38 razy 20

  A kto to jest Zukowska z tak 'pieknym jezykiem', ktora calkowicie zapomniala 'historie ogorkowa', HISTORIE NIE DO ZAPOMNIENIA, a chetnie krytykuje PO i Nowoczesna?

 • bardu

  Oceniono 36 razy 20

  Głupia, wulgarna baba nie pomoże SLD. Niech ją pogonią póki jeszcze czas i słupki nieźle wyglądają.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 22 razy 16

  A już myślałem, że SLD trzeźwieje po odurzeniu panią Ogórek...

 • elika77

  Oceniono 16 razy 14

  Kultura, głupcze!
  Można się nie zgadzać, ale wypowiadać się trzeba umieć. Tego nauczyć się można tylko mając dobrych nauczycieli. Tutaj tego nie ma i nie było!

 • marywil2012

  Oceniono 19 razy 13

  czy gazeta zamierza cytować każdego prostaka i prostaczkę poltika? jeśli tak, to proponuję otworzyć nowy dział pod stosownym tytułem. zapewniam, że będą mieli materiał na dowolną ilość wydań.

 • henryk57

  Oceniono 25 razy 13

  Gdyby nie Ziobro w rządzie tzw"dobrej zmiany" to Miller całował by Kaczyńskiego w chore kolano. PiS to żadna prawica ,wypisz wymaluj postkomuniści powieszeni na krzyżu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX