Anna Maria Anders była patronką Narodowej Gali Boksu. Gdy wyszła na otwarcie, rozległy się gwizdy

Anna Maria Anders na Narodowej Gali Boksu

Anna Maria Anders na Narodowej Gali Boksu (twitter.com/Anna_M_Anders)

Senator PiS Anna Maria Anders objęła patronatem Narodową Galę Boksu. Jej wystąpienie nie zostało entuzjastycznie przyjęte przez kibiców - Anders została wygwizdana.

W piątek na Stadionie Narodowym odbyła się Narodowa Gala Boksu, która miała uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie organizowano z wielką pompą - na potężnym Stadionie Narodowym, z koncertami m.in. Edyty Górniak, a patronat nad galą objęła senator Anna Maria Anders

Politycy na wydarzeniach sportowych często wywołują negatywną reakcję kibiców. Antoni Macierewicz został wygwizdany na charytatywnym meczu z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego, prezydent Andrzej Duda - na finałowym meczu Pucharu Polski w piłkę nożną, a premier Beata Szydło podczas wręczania medali na finale ME w piłce ręcznej. Tak też stało się z Anną Marią Anders. Senator PiS wyszła na otwarcie gali, jeszcze przed godziną 20:00, gdy na trybunach świeciło pustkami. Anders powiedziała, że po raz pierwszy bierze udział w gali boksu, ale cieszy się, bo to wydarzenie narodowe. Wówczas z części trybun słychać było gwizdy.

Całe wydarzenie - jak opisują koledzy z redakcji Sport.pl - raczej nie przejdzie do annałów polskiego sportu. Na trybunach zabrakło kibiców, co komentatorzy TVP tłumaczyli "niefortunną datą i godziną", przeciwnik Izu Ugonoh'a poddał walkę z powodu bólu głowy, organizator gali Marcin Najman przegrał w fatalnym stylu, a Edyta Górniak śpiewała z playbacku, z pióropuszem na głowie i chodząc gołymi stopami po zakrwawionym ringu. 

Dziennikarze sportowi związani z Agorą nie otrzymali akredytacji na Narodową Galę Boksu. Informacje o wygwizdaniu Anny Marii Anders potwierdziliśmy jednak u osób, które brały udział w tym wydarzeniu.

Anna Maria Anders jest senatorem PiS i pełnomocniczką premiera ds. dialogu międzynarodowego. W ostatnim czasie wyszło na jak, że w latach 2016-2017 wydatki na jej podróże zagraniczne wyniosły ponad 600 tys. zł. Senator podróżowała na spotkania m.in. do Stanów Zjednoczonych, gdzie ma także dom i rodzinę. Anders tłumaczyła wówczas, że nie może latać znacznie tańszą klasą ekonomiczną, bo ma 67 lat.

Anders wytyka Jakiemu błąd ws. ustawy o IPN. 'Absolutnie tragiczna sytuacja międzynarodowa'

Zobacz także
 • Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego [zdjęcie ilustracyjne] Krośniewice. Tragiczny wypadek. Zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. Nie żyje 8-letnie dziecko
 • Smog w Dąbrowie Górniczej, 9.01.2017 (poniedziałek). Widok z Urzędu Miasta w kierunku południowym Smog w Dąbrowie Górniczej, 2018-10-17. Sprawdź jakość powietrza w mieście
 • Smog w Alejach NMP Smog w Częstochowie, 2018-10-17. Sprawdź jakość powietrza w mieście
Komentarze (278)
Anna Maria Anders wygwizdana na Narodowej Gali Boksu
Zaloguj się
 • bacowa

  Oceniono 112 razy 98

  Anders przyleciała z USA na Gale samolotem w klasie VIP na koszt polskiego podatnika?

 • puzonik48

  Oceniono 93 razy 83

  Ohydna koniunkturalna baba ,która na nazwisku ojca została wprowadzona do parlamentu i żeruje na Polakach :(

 • wujekdolf

  Oceniono 77 razy 67

  brawo gwiżdżący! na każdym kroku tej wrednej pisiorni trzeba pokazywać miejsce w szeregu!

 • kuba161048

  Oceniono 79 razy 63

  Gdzie to prymitywne babsko jeszcze się chce wepchać.
  Nicość i pustka intelektualna.

 • radiomanchester

  Oceniono 58 razy 48

  I prawidlowo!!!! Nie zna polskiego! Wyglada jak stara rura spod latarni! Pasozyt smolenski!

 • niebozaoknem

  Oceniono 48 razy 42

  Do niedawna ta pani używała wyłącznie nazwiska Costa, że jest Andersówna, przypomniała sobie dopiero, kiedy postanowiła zrobić karierę w polskiej polityce. PO jej nie zechciało, pis jak najchętniej.

 • yaspiman

  Oceniono 43 razy 37

  publiczność była nieprzygotowana. nie przynieśli z sobą zgniłych pomidorów i zbuków.
  co ta suka ma wspólnego z boksem?

 • panbies

  Oceniono 48 razy 36

  Władysława Anders wstydzi się za córkę.
  W czymś takim brać udział?
  Parcie na szkło i wybory wygładziło zwoje mózgowe.
  Wstyd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje