Jarosław Kaczyński po operacji. "Prezes nie jest tancerzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy"

- Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja - poinformowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Jarosław Kaczyński jest chory. Na co? Spekulacji na ten temat nie brakowało. Politycy PiS postanowili powiedzieć więcej o pobycie prezesa w szpitalu.

- Jarosław Kaczyński od ponad 10 lat jest pod opieką Wojskowego Instytutu Medycznego, główną przyczyną problemów zdrowotnych, w tym obecnie trwającej hospitalizacji, jest choroba zwyrodnieniowa stawów - powiedziała rzeczniczka PiS. Beata Mazurek przyznała też, że "prezes przeszedł zabieg na kolano".

- Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja. Jak długo to wszystko będzie trwało, zdecydują oczywiście lekarze - dodała.

Jarosław Kaczyński w szpitalu też pracuje

Pytany przez reportera Polsat News o stan zdrowia prezesa PiS Adam Bielan podkreślił, że Jarosław Kaczyński jest wciąż aktywny.

Istnieją telefony, jest odwiedzany przez najważniejszych polityków więc pracuje cały czas, przypominam, że nie jest tancerzem, nie jest piłkarzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy

- powiedział wicemarszałek Senatu podczas wizyty w Radomiu.

Jarosław Kaczyński - kiedy wróci do polityki?

- Zależy nam na tym, żeby porządnie się zrehabilitował, żeby te problemy związane z urazem kolana się w przyszłości nie odnawiały. Wolelibyśmy, żeby był dłużej w szpitalu i porządnie się wyleczył, niż żeby wyszedł przedwcześnie - podkreślił Adam Bielan.

Jarosław Kaczyński przedstawił nazwiska kandydatów na prezydentów miast

Więcej o:
Komentarze (278)
Jarosław Kaczyński już po operacji kolana. Szczegóły
Zaloguj się
 • polak.podatnik

  Oceniono 57 razy 53

  cała ta sytuacja pokazuje w jakim kraju żyjemy:

  - szeregowy poseł, który nigdy złotówki nie przyniósł do NFZ (życie na koszt obywateli od dziesiątek lat) w trybie pilnym przechodzi operacje kolana, ile na ten zabieg z NFZ musi czekać tzw gorszy sort który de facto za to wszystko płaci?
  - szeregowy poseł przebywa w sali VIP, ordynator skacze wokół niego jak piesek, aportuje mu też kule, czy na takie traktowanie może liczyć zwykły obywatel?
  - szeregowy poseł przebywa sobie w szpitalu ile chce, blokując miejsce dla innych oczekujących, tymczasem zwykłego pacjenta wysyła się do domu po dwóch dniach,

  taką sobie rasę panów wyhodowaliśmy, brawo Polacy!

 • def11

  Oceniono 48 razy 40

  "Kolana do pracy nie potrzebuje"

  Prezes niczego do pracy nie potrzebuje, bo nigdy nie pracował

 • taroudant

  Oceniono 44 razy 36

  Czytać należy tak samo jak komunikaty KC KPZR nt. Breżniewa, czyli : "jeszcze dycha, ale to już kwestia dni".

 • borubar_perejro

  Oceniono 41 razy 35

  Choroba zwyrodnieniowa stawów to jest tylko część większego problemu. Prezes cierpi na zwyrodnienie ogólne, które za pośrednictwem swoich zwyrodniałych przydupasów przenosi na całą Polskę.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 37 razy 31

  Łba do pracy też nie posiada. Musi zostać w lazarecie. Amen.

 • batura3

  Oceniono 30 razy 26

  Tancerzem nie jest, ale jest tchórzem nie biorącym za nic odpowiedzialności:))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX