Brudziński pytany o kolano prezesa PiS. "Każdy, kto próbował za nim nadążyć, miał z tym problem"

- Jarosław Kaczyński ma pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w partii - zapewnił w "Jeden na Jeden" w TVN24 szef MSWiA Joachim Brudziński, odnosząc się do problemów zdrowotnych prezesa PiS. Dodał, że kolano Kaczyńskiego wkrótce zostanie wyleczone.

Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński został zapytany w programie "Jeden na Jeden" w TVN24 o pobyt prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu przy ul. Saszerów. Kaczyński trafił tam na początku maja w związku z problemami z kolanem.

- Rozpocznę od złej informacji, przede wszystkim dla tych, którzy albo to życzą panu premierowi Kaczyńskiemu szybkiej politycznej emerytury, albo, co już jest wyjątkowo obrzydliwe i co jest swego rodzaju moralnym barbarzyństwem, rozpuszczają różnego rodzaju informacje, poprzez szeptankę, wrzucanie do portali społecznościowych wyjątkowo paskudnych, nieprawdziwych, kłamliwych, załganych informacji na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego - stwierdził na początku Brudziński.

Dodał, że już w wakacje ubiegłego roku był pytany o to, czy Jarosław Kaczyński przebywa w klinice onkologicznej w Bydgoszczy, a we wtorek pytano go o rzekomy pobyt w klinice w Gliwicach.

- Jarosław Kaczyński rzeczywiście ma problem: z kolanem. To kolano go boli, pracują nad tym kolanem wybitni ortopedzi, ale na polityczną emeryturę się nie wybiera -  powiedział szef MSWiA

- Ci wszyscy, łącznie z tymi wszystkimi delfinami czy tymi, którym być może roi się w głowie coś na kształt zamiany pana premiera Kaczyńskiego albo zastąpienia go na stanowisku szefa partii muszą jeszcze uzbroić się w długą i to bardzo długą cierpliwość - dodał.

Joachim Brudziński o spacerach Jarosława Kaczyńskiego

Minister spraw wewnętrznych zapewnił, że "Jarosław Kaczyński ma pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w partii". - Kolano zostanie wyleczone mam nadzieję w niedługim okresie i wróci do intensywnej pracy - dodał Brudziński. Podkreślił, że na obecnym etapie leczenia "nie ma mowy o operacji".

- Jarosław Kaczyński jest człowiekiem, który bardzo intensywnie spacerował, jeszcze kiedyś spędzając urlopy ze swoim ś.p. bratem Lechem Kaczyńskim. Każdy, kto kiedyś próbował nadążyć za Jarosławem Kaczyńskim, miał z tym problem, w najlepszym wypadku dostawał tylko zadyszki. Jarosław Kaczyński na pewno to kolano w jakimś sensie przesilił

- wyjaśnił polityk w TVN24.

Jarosław Kaczyński przedstawił nazwiska kandydatów na prezydentów miast

Więcej o:
Komentarze (450)
Joachim Brudziński o kolanie Jarosława Kaczyńskiego
Zaloguj się
 • homo_lupus

  Oceniono 81 razy 73

  Jojo wnosi nową jakość do komunikatów KC KPZR o stanie zdrowia Breżniewa ;))))

  Chciałbym przy tym zobaczyć Jaro Speedy Gonzalesa Kaczyńskiego, jak z prędkością nadświetlną przebiera krótkimi nóżkami, przyprawiając tłumek ochraniających go goryli o zadyszkę

  ps. widziałem go razem z bratem na żywo jakieś 30 lat temu, na ulicy - już wówczas w towarzystwie dwóch szaf kroczących, którym obaj sięgali mniej więcej do pasa. Jeden z bardziej pociesznych widoków, jakich w życiu doświadczyłem ;))

 • Te Pe

  Oceniono 76 razy 70

  A czy to prawda że już drugiego dnia po urodzeniu zastrzelił sowieckiego żołdaka który chciał im ukraść słoninę a będąc trzymiesięcznym dzieckiem wskazał drogę ucieczki oddziałowi AK który został okrążony na Żoliborzu przez siły KBW? Podobno gdy się urodził drzewa owocowe zakwitły ponownie a nad Warszawą przeszła burza śnieżna.

 • viaac

  Oceniono 63 razy 53

  Usłużne prezesowskie popychle przyniosło mu codzienną porcję wazeliny.
  Na kolano pana Jarosława nie pomoże, ale karierze Joja może się przysłużyć.

  Rozkoszne.

 • krywit

  Oceniono 61 razy 51

  Brudziński nie widzie,że jest smieszny, nie mógł nadążyć za 68 letnim otyłym emerytem. Wszystko powiedzą i zrobią, aby się przypodobać, nawet, gdy to ich ośmiesza, upokarza i kompromituje. Banda idiotów

 • robywas

  Oceniono 49 razy 41

  Po prostu nie wierzę...
  Teraz prosimy o serię zdjęć z JK na koniu, na rybach, na łodzi, na rowerze.... itd
  Oczywiście z komentarzem, że nikt nie może się równać z prezesem.
  Bo nawet jak prezes pierdnie, to wszyscy myślą, że to woda kolońska

 • krynolinka

  Oceniono 50 razy 36

  Zaklinanie rzeczywistości. Pan prezes w świetnej formie, ale nikt go nie widział od trzech tygodni. Pewnie w Szwajcarii go partia leczy. Wróci bez jednej zmarszczki na twarzy i bez cellulitu..

 • def11

  Oceniono 44 razy 34

  "Każdy, kto próbował za nim nadążyć, miał z tym problem"

  i Bolt nie dałby rady, taki nasz prezes szybki jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX