Komentarze (144)
Obywatele RP. MSWiA chce przejąć kontrolę nad fundacją
Zaloguj się
 • orlecki

  Oceniono 70 razy 64

  PISi reżim w natarciu. Nie martwcie się Obywatele RP, poprzednia komuna nie dała rady złamać Polaków. Ta też nie da.

 • marywil2012

  Oceniono 59 razy 53

  doigrają się pisowcy, oj doigrają, nie wiadomo kiedy im się noga powinie, a już teraz jest rażąco kulawo, choć wciąż czują się pewnie. Skończcie z tymi żenującymi bolszewickimi zagrywkami z PRL. Pzpr też się wydawało, że będą wiecznie rządzić... nawet jak przejmiecie fundacje, to powstaną kolejne i tym większy będzie opór. A odpowiedzialność w przyszłości was nie ominie.

 • antropoid

  Oceniono 55 razy 49

  Jak będzie PiSbolszewia witać Armię Czerwoną kwiatami - to się durne polactwo wtedy obudzi.
  Ale to za późno będzie.

 • fury11

  Oceniono 45 razy 39

  Putin coraz bliżej, Trolle, kochajcie towarzyszy, może was oszczędzą w wysyłce na Sybir!

 • panbies

  Oceniono 39 razy 33

  Mariusz z Joachimem cefałkę do Kima sobie wyrabiają.

 • antropoid

  Oceniono 37 razy 31

  Te KOMUCHY od "Balbiny" na wszystkim kładą chciwą łapę, a ciemny ludek się cieszy - bo mu wmówiono, ze to "silne państwo"...

 • mozart

  Oceniono 34 razy 28

  Kiedyś napisałem w formie żartu, ale widzę, że się sprawdza...
  Logika PiS idzie logiką leninowską. Zmiany, które zachodzą od 2015 są iście bolszewickie i oznaczają likwidację dotychczasowego porządku prawnego i społecznego. I to w sposób nieodwracalny! Polska jest nie tylko przygotowywana na kompletną izolację na arenie europejskiej, lecz również do Polexitu, wojny domowej i brutalnego, narodowego bolszewizmu w pseudoreligijnym sosie.
  Społeczeństwo zostanie wzięte brutalnie za mordę, bo ma mentalność chłopa pańszczyźnianego. Inteligencji w tym kraju nie ma, gdyż albo wyemigrowała albo wyginęła albo skuliła ogon pod siebie w obawie o własną emeryturę i stan posiadania. Zniszczono wszelkie autorytety, które byłyby jakimkolwiek zagrożeniem dla rewolucjonistów. I zaczęto kształtować nowe pokolenie poprzez deformę edukacji. Jednocześnie przekupiono społeczeństwo programem 500+. Toteż nie zachodzi obawa, że prekariat się zbuntuje. Dlatego nie będzie żadnych masowych protestów (czy marsze kilkudziesięciu tysięcy ludzi na 30 milionów dorosłych obywateli można uznać za masowe?) gdy ostatecznie zostaną wdrożone pseudoreformy sądownictwa i ordynacji wyborczej. Będą protesty? Rozgoni się je z użyciem broni maszynowej lub wojsk OT. Na niepokornych przygotowano również środki w postaci rozszerzonych uprawnień policji i środków przymusu.
  Będą sankcje? W to mi graj! Zgodnie ze stalinowską logiką władza potrzebuje wroga zewnętrznego i wewnętrznego, by go zdefiniować jako "wroga ludu". Wróg zewnętrzny - UE jest analogiem międzynarodowej burżuazji, zaś opozycja jest ucieleśnieniem "wrogów ludu" i kontrrewolucjonistów "dobrej zmiany". W czasach stalinowskich wypracowano doskonale rozwiązanie sprawy artykułem 58. Myślę, że w Polsce analogiczne rozwiązanie zostanie wprowadzone w życie. I tak za samą przynależność do opozycji dostanie się 3 lata, za antyrządowe demonstracje 10 lat, za głosowanie w PE przeciw rządowi PiS 25 lat. I to nie będą zwykłe wiezienia, tylko karne kolonie. W tym kopalnie, karczowanie lasów, kopanie kanałów melioracyjnych, regulacja rzek, prace na polu, przekop Mierzei Wiślanej.
  Czekają nas co najmniej 3-4 pokolenia kaczyzmu w Polsce.

 • stachkaz47

  Oceniono 28 razy 24

  KARA za białe róże symbol wrogów OJCZYZNY na miesięcznicach.
  Biała róza 100razy gorsza od pochodni i swastyk Narodowców .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX