Komentarze (173)
J. Kaczyński osobiście pilnował tej ustawy. Posłowie PiS się boją, ale i tak trafi ona do Trybunału
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • topiramax

  Oceniono 9 razy 7

  Osobiście pilnował i teraz wszystko jasne. To był strzał...w kolano.

 • halice

  Oceniono 6 razy 6

  Jak sie nie uda wrzucić całej nowelizacji do kosza, to choć dajta naszym dzieciom paczeć jak zabijamy zwierzęta!

 • m0rgana

  Oceniono 6 razy 6

  Nowelizacja nie zmieni mojego podejścia do Kaczyńskiego i PISuarów, ale mogę ich pochwalić.

 • banan125

  Oceniono 8 razy 6

  tak samo jak na polowania, należy zabronić dzieciom wstępu do kościołów - w obu miejscach dzieją się straszne rzeczy z umysłami naszych dzieci ...

 • macko10

  Oceniono 5 razy 5

  Że też ten Szyszko się nie pogubi sam ze sobą... Teraz nagle zadaje się, że środowiskiem 'lewacko-liberalnym', które przedtem tępił. Ot chorągiewka...

 • atmt

  Oceniono 5 razy 5

  Zwyrole się buntują bo im ktoś nie pozwala wychowywać kolejnych psychopatów, ani pozwalać psom zagryzać żywe stworzenia. Jak chorym trzeba być, żeby tego chcieć nie pojmuję. Małe fiutki.

 • 20portal

  Oceniono 7 razy 5

  Polska od lat rządzą "myśliwi". A to upolują sobie stanowisko państwowe dla siebie i rodziny, a to jakąś łapóweczkę. Nawet podwójna pensje z budżetu albo miliony ze spółek skarbu państwa. Urządzają też polowania na czarownice np. na komunistów, UB-eków, pederastów, Żydów itp. itd. Ciekaw jestem kiedy myśliwi zaczna polowanie (z nagonką) na narodowca Bajkopisarza, którego już nie da się słuchać, a który łga rano, w południe i wieczorem. Uczeń przerósł mistrza (Kaczyńskiego)?

 • fctheduck

  Oceniono 7 razy 5

  Jasne, w Konstytucji stoi jak byk: można strzelać do wszystkiego co się rusza, a dzieci powinny pomagać rodzicom dobijać ranne zwierzęta. Przecież każdy to wie.

 • jan-ru

  Oceniono 5 razy 5

  Dziś myśliwy to ten co kupi karabin i się zapisze do klubu łowieckiego,bez żadnych wstępnych kwalifikacji.Więc w większości to biznesmeni z karabinami ,dobrze i modnie ubrani i nawaleni w sztos ,nie rozpoznający rodzaju zwierzyny łownej.Czyli do tego co się porusza po lesie lub polach to strzelamy.

 • krzywelustro

  Oceniono 5 razy 5

  W polskich fabrykach ma rządzić lud pracujący miast i wsi,
  a w polskich lasach mają rządzić rydzyki i szyszki!

 • zebrzec

  Oceniono 7 razy 5

  Myśliwi i księża, precz z Polski!

 • radon13

  Oceniono 7 razy 5

  Poprawna leigislacja , jakiś żart. Ani jedna ustawa od czasu przejęcia Parlamentu przez PIS nie jest zgodna z poprawna legislacją. senator Borowski mówi jasno o wydmuszce parlamentu i koniecznosci stworzenia Sejmu-Bis,.

 • tilow3

  Oceniono 7 razy 5

  "Posłowie PiS też by chcieli je składać, ale boją się gniewu Jarosława Kaczyńskiego, miłośnika zwierząt" - przeczytałem i zdębiałem! Rząd PiS to rząd prezesa. Każda rozumna istota wie, że wszystko co zależy w polityce Polski, zależy od Nowogrodzkiej. PiS niszczy środowisko, urządza nie polowania a rzezie zwierząt, tworzy prawo które pozwala na wszystko polującym! I kto je tworzy? może Tusk? przecież to wszystko jest za zgodą prezesa "miłośnika zwierząt". Wiecie co? Hitler też kochał zwierzęta, na pokaz! kochał dzieci! i pozwalał je mordować! Tak działa propaganda by w oczach suwerena wyglądało wszystko tak, by wszyscy kochali przywódcę! Nie wiem czy to jest śmieszne czy żałosne, ale prezes żadnym miłośnikiem zwierząt nie jest, przez to że lubi swojego kota! Skoro pozwolił na takie zniszczenia w przyrodzie, które wymagają 200 lat na odnowę .... to jaki z niego miłośnik?

 • s-w-z

  Oceniono 4 razy 4

  Jedyną pozytywną cechą Kaczyńskiego jest stosunek do zwierząt. Ten podły mitoman sięgnął po władzę i bez skrupułów manipuluje ludźmi realizuje swoje chore wizje, wyrządza ogromne szkody Polsce. Za nasze pieniądze kupił sobie poparcie rydzykowego imperium i całej armii proboszczów.

 • stefan4

  Oceniono 8 razy 4

  > Myśliwi nie chcą się nawet pokazywać przy Szyszce. On nie bronił ani myśliwych, ani nawet swoich
  > przekonań.

  Ale za to jak bohatersko stawał z samą tylko giwerą przeciwko stadu rozjuszonych bażantów! Bał się, ale i tak dotrzymał pola. Myśliwi to jednak odważni ludzie, chociaż na oko wyglądają na przerażonych pijusów, którym spodnie dygocą na widok byle dzika czy jelenia.

 • easa-phone

  Oceniono 4 razy 4

  "Czego chcą wnioskodawcy? Po pierwsze: aby Trybunał wyrzucił całą nowelę do kosza. A jeśli się nie uda, to aby m.in. przywrócił możliwość udziału dzieci w polowaniach..."
  "Pod koniec marca prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację Prawa łowieckiego. Stanowi ono, że osoby poniżej 18. roku życia mogą brać udział w polowaniu."

  O co chodzi? Skoro chcą dzieci na polowaniach, to przecież jest to ustawie, bo prezydent podpisał. Chyba że jest błąd w treści artykułu?

 • ginztonickiem

  Oceniono 6 razy 4

  Czerpanie przyjemności z zabijania może być objawem poważnej choroby psychicznej

 • jaja-kaczora

  Oceniono 6 razy 4

  Szyszko strzelał do bażantów z hodowli. "To rozrywka marginesu społecznego" Nic dodac nic ujac! MARGINES SPOLECZNY. MENEL z FLINTA!

 • n29a

  Oceniono 5 razy 3

  Pan Szyszko ma bardzo zmęczoną twarz. Czy jego wątroba też jest tak zmęczona?

 • yuo7leo9

  Oceniono 9 razy 3

  Co te nyśliwskie zakapiory tak się upierają, żeby dręczyć własne dzieci?

 • wiesscar

  Oceniono 5 razy 3

  Krytykowalem Komorowskiego za hobby mysliwstwo to krytykuje i Szyszke.

 • Oceniono 5 razy 3

  To nie jest "partia myśliwych" tylko "partia bandziorów". Bo jak inaczej nazwać faceta który dla frajdy zabija bezbronne zwierzęta? Dla psychicznych co lubią sobie postrzelać do żywego ruchomego celu Amerykanie wymyślili paintball. Tym razem - szacun dla Kaczora - można by pomyśleć o całkowitej delegalizacji polowań.

 • smiki48

  Oceniono 7 razy 3

  partia myśliwych , zwłaszcza za Szyszki miała się dobrze. Wystarczy zobaczyć ilu regionalnych konserwatorów przyrody jest myśliwymi. o innych urzędnikach związanych z ochroną środowiska nie wspomnę. Przez parę lat głównym kryterium awansu było uczestniczenie w polowaniach. I ci myśliwi nadal są na swoich "załatwionych" stanowiskach

 • prezio1eki

  Oceniono 5 razy 3

  Ustawa powinna jeszcze określac zasady obowiązkowych strzelań myśliwych (np. pod okiem instruktorów policyjnych) bo częśc z nich to już osoby SŁABOWIDZĄCE (wiek) i nie trenują bo nie muszą! Skutek - postrzelenie człowieka bo wyglądał jak dzik? Po prostu strzelają do NIEROZPOZNANEGO celu a szkolenie w pierwszym rzędzie eliminuje ten błąd.

 • niko8472

  Oceniono 7 razy 3

  Jaro dogorywa, nie musie sie go bac. A jak wspolnie posluszenstwo wypowiecie to moze szybciej ze zlosci kipnie. Inna rzecz ze tutaj akurat cos dobrego zrobil chociaz polowicznie. Pryncypjalnie olac dziada. Posel odpowiada tylko przed swoim wyborca, nie przed kacykiem partyjki z klamstwem w nazwie i programie.

 • Jan Winnicki

  Oceniono 3 razy 3

  Dla tej bandy zdegenerowanych morderców najważniejsze jest żeby dzieci brały udział w barbarzyńskim mordowaniu zwierząt. Wielka szkoda, że jest zakaz polowania na tych zboków.

 • stoperan12

  Oceniono 7 razy 3

  to nie myśliwi to bandziory, które lubią zapach krwi. przyjdą czasy dranie że się za was weźmiemy. skończy się lobbowanie

 • zwolay

  Oceniono 3 razy 3

  Po co nam 460 marionetek do głosowania?Skoro boją się jednego starego dziada i głosują jak im każe to wywalić ich na zbity pysk.

 • jaja-kaczora

  Oceniono 5 razy 3

  ponoc ten smieszny Szyszko chce wychowywac wnokow na polowaniu, zeby od malego przyzwyczaili sie do widoku rzezi zwierzat? I to jest po bozemu? Wedlug tego szyszki i tzw. "ojca"-biznesmena i dyrektora Tadka R.?

 • acototak

  Oceniono 9 razy 3

  Jedyna dobra ustawa PiS

 • montezuma1234

  Oceniono 4 razy 2

  PSL powinien zniknąć z Sejmu.

 • staefun

  Oceniono 4 razy 2

  Oświecony despotyzm jest 1000% lepszy od demokracji, w której rządzi jednak dominująca przeważnie głupia i zła tłuszcza. Sprawiedliwy despota jest w stanie skutecznie złapać tę tłuszczę za ryj i zmusić ją do czynienia dobra nawet wbrew jej woli. Gorzej jak trafi się władca - psychopata. Niektóre PiSiaki sądzą, że Jaro się już kończy, ale ciągle się go panicznie boją i chociaż tak bardzo chcą to mu nie fikną. Dla zwierząt ten strach szyszkodników to zbawienie.

 • dublet

  Oceniono 6 razy 2

  Kto będzie fikał, tego prezes ześle do Radomia. Na tym polega demokracja! Wg PiS, oczywiście...

 • johnnyjochym

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma już TK, to po co takie artykuły pisać?

 • saxo.grammaticus

  Oceniono 2 razy 2

  "Generalnie politycy PiS nie powinni podpisywać takiego wniosku, ale nie wykluczam, że ktoś to jednak zrobi. Zapewniam, że nie stanie się wtedy moim wrogiem. Przynajmniej nie moim."

  Wydaje się, że część polityków obecnej koalicji rządzącej postawiła na J. Kaczyńskim kreskę i między wierszami (jawnie jeszcze nie wypada) zachęca do nieliczenia się z jego opiniami. Czy tylko ja dostrzegam tu zawoalowaną zachętę do poparcia owej frondy?

 • hipis3308

  Oceniono 6 razy 2

  Kukiz że względu, że mu alkohol i ćpanie mózg wyżarło, to zrobił się zwykłym bandziorkiem.

 • iwonazetka

  Oceniono 2 razy 2

  Skarżą ustawę do TEGO trybunału, któremu przewodzi "tajna broń" szeregowego posła? Buahahaha... Uchachałam się jak norka (na wolności). Pierwszy raz uznam, że z Przyłębskiej był jakiś pożytek.

 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 6 razy 2

  Ten kraj schodzi na "psy" ( żeby nie obrażać tych zwierząt ) W szkole moja córka w 4 klasie podstawówki usłyszała od katechetki że : " robaków nie stworzył Bóg tyko są one wynikiem ludzkich grzechów , a Bóg stworzył zwierzęta po to żeby ludzie je zabijali " Jestem na etapie wypisywania córki z lekcji religii w SP.

 • kasmajor

  Oceniono 2 razy 2

  PARLAMENTARNY ZESPÓŁ DS. KULTURY I TRADYCJI ŁOWIECTWA - WTF!? Może jeszcze Zespół Marnotrawienia Czasu i Pieniędzy Podatników?

 • japka_putina

  Oceniono 2 razy 2

  Czy ci idioci od Pawełka myślą, że Przyłębska będzie się babrała w jakichś niuansach legislacyjnych? Jeden telefon i Muszyński pisze uzasadnienie.

 • prawdziwy.polak.patriota

  Oceniono 2 razy 2

  Co się Pawełkowi dziwicie. Na niemyśliwskim ochlaju możliwości są mocno ograniczone: na lewą nóżkę, na prawą nóżkę. A na polowaniu (o ile to nie jest polowanie na latające) możliwości są 2x większe: na lewą przednią nóżkę, na prawą przednią nóżkę, na lewą tylną nóżkę, na prawą tylną nóżkę.

 • pingwinxzy

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda że ci tak bardzo wierzący nawet nie słyszeli o ekologicznej encyklice papieża Franciszka. Jest w necie za free.

 • pas964

  Oceniono 2 razy 2

  Hameryka ma zagwozdkę z dostępem do broni my z dostępem do zwierzyny

 • Oo Ryks

  Oceniono 1 raz 1

  Dużo komentujących używa słowa "myśliwi" to te grube lochy co na ambonach siedzą i potrafią tylko jedzeniem nęcić zwierzęta?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX