Radio Szczecin: w apartamencie polityka PO działa agencja towarzyska. Żona wydała oświadczenie

Radio Szczecin podało, że w mieszkaniu w Szczecinie działa agencja towarzyska. Jak nieoficjalnie dowiedzieli się dziennikarze, właścicielem apartamentu jest poseł PO Stanisław Gawłowski, który wynajmuje lokum. Żona posła stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

Radio Szczecin wskazuje, że agencja towarzyska znajduje się w trzypokojowym mieszkaniu w śródmieściu Szczecina. Aby potwierdzić, że tak jest, reporter Radia udał się na miejsce i zadzwonił na numer znaleziony w ogłoszeniu, według którego za godzinę z prostytutką należy zapłacić 180 złotych.

"Dziewczyna podała mu tylko ulicę i kazała zadzwonić, gdy będzie w pobliżu. Reporter zadzwonił po raz drugi, a wtedy prostytutka wskazała już dokładny adres. To apartament polityka Platformy" - pisze Radio Szczecin, dodając przy tym, że w trzech niezależnych źródłach sprawdzono, do kogo naprawdę należy lokum.

Jako dodatkowe potwierdzenie informacji przywoływane jest oświadczenie majątkowe Gawłowskiego, który ma z tytułu najmu wspomnianego mieszkania inkasować 18,6 tys. zł rocznie. Radio Szczecin o agencji poinformowało też zarządcę budynku.

W rozmowie z Wirtualną Polską, Renata Gawłowska, żona posła PO, stwierdziła, że to nieprawdziwa informacja. - To wierutna bzdura - oznajmiła. Z kolei w rozmowie z Radiem ZET powiedziała, że od ponad dwóch lat mieszkanie jej i męża jest wynajmowane 50-letniej kobiecie. - Zdjęcia lokalu z ogłoszenia, na które powołują się lokalne media nie pochodzą z naszego mieszkania - stwierdziła.

Zarzuty dla Gawłowskiego 

To kolejny problem Gawłowskiego, który przebywa w areszcie od kwietnia (spędzi tam trzy miesiące, sąd odrzucił zażalenie obrońców polityka), gdy został zatrzymany przez CBA. Prokuratura postawiła mu pięć zarzutów, w tym trzy o charakterze korupcyjnym. Są związane z prowadzonym od pięciu lat śledztwem w sprawie tzw. afery melioracyjnej

Chodzi o nieprawidłowości przy realizacji co najmniej 105 inwestycji o wartości kilkuset milionów złotych, prowadzonych przez Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie.

Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl

Sejm uchylił immunitet K. Gasiuk-Pihowicz i R. Petru. Zgodził się na aresztowanie S. Gawłowskiego

Więcej o:
Komentarze (370)
Agencja towarzyska w mieszkaniu Stanisława Gawłowskiego?
Zaloguj się
 • kapitan.kirk

  Oceniono 78 razy 58

  Zyski z wynajmu deklaruje, a więc i zapewne odprowadza od nich podatek. Agencja towarzyska to biznes legalny, choć oczywiście rozumiem że konserwatystów może gorszyć, ale nikt im przecież nie każe do niej uczęszczać. Wątpliwe też nader, żeby zarządca domu nie wiedział że w jednym z mieszkań jest bordello (sam jestem jednym z zarządców bardzo dużego bloku i delikatnie mówiąc, trudno mi w to uwierzyć); nic też nie wiadomo żeby inni mieszkańcy się skarżyli na uciążliwość sąsiedztwa, bo gdyby tak było, radio pierwsze by o tym doniosło. Innymi słowy, choć zupełnie nie jestem fanem p. Gawłowskiego, trudno mi zrozumieć w czym tu media widzą aferę.
  Pzdr

 • klassa

  Oceniono 66 razy 42

  Wynajął agencji, czy facetowi, który ją tam założył? Wyjaśnijcie to żurnaliści z bożej łaski.

 • calmy

  Oceniono 53 razy 37

  1. Z doniesień nie wynika, że tam jest lub była agencja. Wynika natomiast, że jakaś urzędująca tam pani zarządała od reportera 180 zł za usługę.

  2. 1500 złotych za trzypokojowe mieszkanie? TO NIE JEST CZYNSZ który się kasuje za wynajem dla agencji.

  3. Wygląda raczej na nieudolną próbę dyskredytacji- Nieudolną, bo jakoś nie wierzę, że reporter radia (podporządkowanego zresztą PISowi) obdzwonił wszystkie ku... w mieście portowym Szczecinie, a potem sprawdzał do kogo należą mieszkania, w których przyjmują. Ale na pewno znajdzie się wystarczająco dużo najemnych Hotinów, którzy ucieszą się, że będą mogli trąbić o "sutenerze z PO"

 • 500_zl_na_kazde_dziecko

  Oceniono 49 razy 37

  1550 za miejscówkę pod agencję? Chyba rzeczywiście nie wiedział co się tam dzieje, inaczej zażądałby 5 razy tyle.

 • dyskootantka

  Oceniono 41 razy 29

  Jeśli mieszkanie komuś wynajął, to chyba nie on tę agencję prowadzi?

 • owca888

  Oceniono 39 razy 27

  Gawłowski niewygodny, bo chciał komisji śledczej ws. machlojek z art. 36 Prawa wodnego, więc pisściek wątpliwymi zarzutami go wsadził. Z dowodami widać cienko, to wynaleźli agencję. Jeśli płaci od tego podatek, to nie jest nielegalne, mógł zresztą o tym nie wiedzieć.
  Więcej. - może warto się zainteresować osobą, która z nim podpisała umowę? Nie maczał w tym paluszków szczurek Kamiński przypadkiem? Ja tylko pytam. Śmierdzi prowokacją na odległość.

 • antoszek22

  Oceniono 29 razy 23

  Ta informacja posluzyła Raochoniowi w Woronicza 17 do umoczenia całej opozycji w sutenerstwo .
  I to w sytuacji gdy rodzina Rachonia dostała od szyszki lewe 800 tys więc musi bredzić o tym ze opozycja stoi za sutenerstwem w Polsce i sądzę że tym razem jednak chlopaczek przegiąl .
  Bo to jego zone mozna nazwac polityczna prostytutka nawet jeśli oddałea tę kasę gdy sie okazalo ze jest lewa .
  Wynajem mieszkania kobiecie która świadczy usługi seksualne nie jest przestępstwem ani wykroczeniem .Każda tego typu umowa zawiera paragraf o wykluczeniu prowadzenia dzialalnosci .Mowa jest o telefonie i jednej kobiecie a mówi sie o agencji .
  Bardzo jestem ciekaw procesu Rachonia o zniewsławienie bo słyszałem co plótł na wizji .

 • duzyjarek

  Oceniono 27 razy 21

  Ja bym sprawdził kiedy i kto wynajął to mieszkanie.. czy to nie koledzy pewnego ministra chcą dołączyć wątek obyczajowy wobec słabości wcześniejszych zarzutów..
  Panie dziennikarzu kto ci nadał ten temat?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX