Bodnar broni nagiego senatora PiS. "Mężczyźni w jego wieku powinni mu pozazdrościć formy"

Senator Jan Maria Jackowski zdobył nieoczekiwanego sojusznika. Rzecznik Praw Obywatelskich uważa, że nagość na plaży nie powinna być problemem. Bodnar pochwalił natomiast formę senatora.

W ubiegłym tygodniu "Super Express" opublikował na okładce zdjęcia, na których widać, jak Jan Maria Jackowski, senator PiS, szykuje się do nagiej kąpieli w morzu. Jak sam później wyjaśniał, od wielu lat jest morsem. Zapowiedział też, że z przedstawicielami dziennika spotka się w sądzie.

Głos w dyskusji na temat Jackowskiego zabrał Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. W rozmowie z Radiem ZET stwierdził, że nie widzi problemu w nagim opalaniu Jackowskiego, jeśli ten miał poczucie prywatności i tego, że nikt go nie obserwuje. - Moim zdaniem jeżeli znajdował się w miejscu, gdzie miał poczucie prywatności, czyli nie było nikogo wokół, wolna plaża, nikt nie obserwuje, to moim zdaniem tutaj nie ma żadnego problemu w tym, żeby się rozebrać i opalać w ten sposób - mówił.

Wydaje mi się, że tutaj w tej całej dyskusji zabrakło jednego elementu - myślę, że wielu mężczyzn w wieku pana senatora powinno mu pozazdrościć formy i figury i może powinniśmy się zastanowić, jak zainwestować w rozwój kultury fizycznej, sportu, aby mężczyźni w tym wieku tak wyglądali

- skomentował Adam Bodnar. Pytany, czy "szczupłość" senatora zrobiła na nim wrażenie, odpowiedział, że "zdecydowanie". 

W ubiegłym roku Jan Maria Jackowski był jednym z krytyków RPO. - Pan rzecznik Adam Bodnar powinien podać się do dymisji - mówił senator.

Dziwne pytania marszałka Senatu. Gdy Bodnar mówił o sądach, senator PiS snuł teorie spiskowe

Więcej o:
Komentarze (79)
Adam Bodnar broni Jana Marii Jackowskiego
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 23 razy 15

  Przecież nikt nie atakuje tego transwestyty Marii Jackowskiej tylko bigoterię jego sekty :-)

 • dj.80

  Oceniono 19 razy 13

  Nie lubię skubańca (Jackowskiego oczywiście), ale koło h**a mi lata, czy się kąpie na golasa, czy w turbanie. Myślę że nikomu nic do tego.
  Inaczej by było, gdyby dookoła biegały małe dziewczynki. Ale w tym wypadku problem jest wydumany.

 • maxim-sn

  Oceniono 12 razy 8

  Jakbym mogła wybrać z kim umówić się na kawę - to tylko z panem Panie Rzeczniku Praw Obywatelskich. Ten drugi mimo, że ma "figurę" nie ma szans.
  Najbardziej podniecająca częścią ciała mężczyzny jest jego mózg.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 14 razy 6

  Formy mogą mu zazdrościć, ale inteligencji już nie.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 11 razy 5

  Bratanica wielkiego wodza zmienia partnerów, senator na golasa hasa. Można by pomyśleć, że PiS to oaza tolerancji i obyczajowego wyzwolenia...

 • jackanapes

  Oceniono 11 razy 5

  Byłoby co zazdrościć gdybyśmy naocznie poznali reakcję morskiej fali na widok czarodziejskiej różdżki potężnie wniesionej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX