;

"Wiary w zwyci瘰two i entuzjazmu w prezesie nie by這". Komentarze po og這szeniu kandydat闚 PiS

Jaros豉w Kaczy雟ki og這si kandydat闚 na prezydent闚 najwi瘯szych miast. "Kandydaci przedstawieni na szybko, bez uroczystego prowadzenia, byle jak. Patryk Jaki gdzie przy ko鎍u" - komentuje publicysta.

Dzisiaj Jaros豉w Kaczy雟ki og這si kandydat闚 Zjednoczonej Prawicy na prezydent闚 najwi瘯szych polskich miast. "Wiary w zwyci瘰two i entuzjazmu w prezesie nie by這, gdy odczytywa kandydat闚 Zjednoczonej Prawicy na prezydent闚 du篡ch miast.
Kandydaci przedstawieni na szybko, bez uroczystego wprowadzenia, byle jak. Patryk Jaki gdzie przy ko鎍u,dobrego s這wa od Prezesa nie us造sza. Dziwne" - komentuje Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

W innym wpisie Nizinkiewicz stwierdzi, 瞠 kandydat Torunia nie przyjecha na konferencj, poniewa "decyzja o jego kandydaturze zapad豉 w ostatniej chwili". "Mocna determinacja PiS, 瞠by przykry kongres referendalny prezydenta" - napisa Nizinkiewicz.

"Kaczy雟ki pokaza kandydat闚 na prezydent闚 miast (np. opolanin Patryk Jaki w Warszawie). Pi瘯na talia przegranych" - napisa publicysta Przemys豉w Szubartowicz.

Rafa Trzaskowski chcia zakpi ze swojego 鈍ie穎 og這szonego kandydata. "Na warszawiaka nie ma cwaniaka, kt鏎y by m鏬 go wzi望 na bajer lub pod pic!” - cytowa na Twitterze piosenk. 

U篡tkownicy Twittera szybko kandydatowi PO przypomnieli, 瞠 Trzaskowski podkre郵a w przesz這軼i zwi您ki z Krakowem.

"Powiem szczerze: je郵i ta impreza mia豉 da inicjatywie konstytucyjnej pana prezydenta rozp璠, to mamy, m闚i帷 najdelikatniej, niewypa" - stwierdzi z kolei publicysta ㄆkasz Warzecha.

Poradzisz sobie z tymi pu豉pkami gramatycznymi? [QUIZ]
1/13"W roku 2007" zapiszemy s這wnie:
Zobacz tak瞠
Komentarze (167)
Wybory samorz康owe. PiS og這si這 kandydat闚 na prezydent闚
Zaloguj si
  • wujekdolf

    Oceniono 55 razy 47

    "pi瘯na" wassermanka prezydentem w moim kochanym mie軼ie? pr璠zej ska造 b璠 sr a造 :)

  • sisi64

    Oceniono 46 razy 34

    Ch造stek, kt鏎y nic w 篡ciu nie osi庵n掖, kandydatem na prezydenta stolicy? To to kpina z warszawiak闚!

  • maks1956

    Oceniono 44 razy 30

    musia豚ym si totalnie zeszmaci by zag這sowa na pisowskiego kandydata

  • lekkopoirytowana

    Oceniono 25 razy 23

    niJaki na prezydenta? bardzo dobrze, to powinno oznacza, 瞠 Warszawa nie b璠zie mia豉 prezydenta pisiura

  • lady_ela

    Oceniono 24 razy 22

    Warszawa nie b璠zie mia豉 byle jakiego prezydenta! Jednego takiego ju mieli鄉y.

  • a.s.101

    Oceniono 20 razy 20

    Kaczy雟ki na Wawel - wszyscy uwa瘸li to za 瘸rt.
    Wasserman na prezydenta - eee, to chyba 瘸rt....
    Krakusy uwa瘸jcie - to nie s 瘸rty!!!!

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX

Najnowsze informacje