"Wiary w zwycięstwo i entuzjazmu w prezesie nie było". Komentarze po ogłoszeniu kandydatów PiS

Jarosław Kaczyński ogłosił kandydatów na prezydentów największych miast. "Kandydaci przedstawieni na szybko, bez uroczystego prowadzenia, byle jak. Patryk Jaki gdzieś przy końcu" - komentuje publicysta.

Dzisiaj Jarosław Kaczyński ogłosił kandydatów Zjednoczonej Prawicy na prezydentów największych polskich miast. "Wiary w zwycięstwo i entuzjazmu w prezesie nie było, gdy odczytywał kandydatów Zjednoczonej Prawicy na prezydentów dużych miast.
Kandydaci przedstawieni na szybko, bez uroczystego wprowadzenia, byle jak. Patryk Jaki gdzieś przy końcu,dobrego słowa od Prezesa nie usłyszał. Dziwne" - komentuje Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

W innym wpisie Nizinkiewicz stwierdził, że kandydat Torunia nie przyjechał na konferencję, ponieważ "decyzja o jego kandydaturze zapadła w ostatniej chwili". "Mocna determinacja PiS, żeby przykryć kongres referendalny prezydenta" - napisał Nizinkiewicz.

"Kaczyński pokazał kandydatów na prezydentów miast (np. opolanin Patryk Jaki w Warszawie). Piękna talia przegranych" - napisał publicysta Przemysław Szubartowicz.

Rafał Trzaskowski chciał zakpić ze swojego świeżo ogłoszonego kandydata. "Na warszawiaka nie ma cwaniaka, który by mógł go wziąć na bajer lub pod pic!” - cytował na Twitterze piosenkę. 

Użytkownicy Twittera szybko kandydatowi PO przypomnieli, że Trzaskowski podkreślał w przeszłości związki z Krakowem.

"Powiem szczerze: jeśli ta impreza miała dać inicjatywie konstytucyjnej pana prezydenta rozpęd, to mamy, mówiąc najdelikatniej, niewypał" - stwierdził z kolei publicysta Łukasz Warzecha.

Więcej o:
Komentarze (167)
Wybory samorządowe. PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów
Zaloguj się
  • wujekdolf

    Oceniono 55 razy 47

    "piękna" wassermanka prezydentem w moim kochanym mieście? prędzej skały będą sr ały :)

  • sisi64

    Oceniono 46 razy 34

    Chłystek, który nic w życiu nie osiągnął, kandydatem na prezydenta stolicy? Toż to kpina z warszawiaków!

  • maks1956

    Oceniono 44 razy 30

    musiałbym się totalnie zeszmacić by zagłosować na pisowskiego kandydata

  • lekkopoirytowana

    Oceniono 25 razy 23

    niJaki na prezydenta? bardzo dobrze, to powinno oznaczać, że Warszawa nie będzie miała prezydenta pisiura

  • lady_ela

    Oceniono 24 razy 22

    Warszawa nie będzie miała byle jakiego prezydenta! Jednego takiego już mieliśmy.

  • a.s.101

    Oceniono 20 razy 20

    Kaczyński na Wawel - wszyscy uważali to za żart.
    Wasserman na prezydenta - eee, to chyba żart....
    Krakusy uważajcie - to nie są żarty!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX