"Wiary w zwyci瘰two i entuzjazmu w prezesie nie by這". Komentarze po og這szeniu kandydat闚 PiS

Jaros豉w Kaczy雟ki og這si kandydat闚 na prezydent闚 najwi瘯szych miast. "Kandydaci przedstawieni na szybko, bez uroczystego prowadzenia, byle jak. Patryk Jaki gdzie przy ko鎍u" - komentuje publicysta.

Dzisiaj Jaros豉w Kaczyński ogłosił kandydatów Zjednoczonej Prawicy na prezydentów największych polskich miast. "Wiary w zwycięstwo i entuzjazmu w prezesie nie było, gdy odczytywał kandydatów Zjednoczonej Prawicy na prezydentów dużych miast.
Kandydaci przedstawieni na szybko, bez uroczystego wprowadzenia, byle jak. Patryk Jaki gdzieś przy końcu,dobrego słowa od Prezesa nie usłyszał. Dziwne" - komentuje Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

W innym wpisie Nizinkiewicz stwierdził, że kandydat Torunia nie przyjechał na konferencję, ponieważ "decyzja o jego kandydaturze zapadła w ostatniej chwili". "Mocna determinacja PiS, żeby przykryć kongres referendalny prezydenta" - napisał Nizinkiewicz.

"Kaczyński pokazał kandydatów na prezydentów miast (np. opolanin Patryk Jaki w Warszawie). Piękna talia przegranych" - napisał publicysta Przemysław Szubartowicz.

Rafał Trzaskowski chciał zakpić ze swojego świeżo ogłoszonego kandydata. "Na warszawiaka nie ma cwaniaka, który by mógł go wziąć na bajer lub pod pic!” - cytował na Twitterze piosenkę. 

Użytkownicy Twittera szybko kandydatowi PO przypomnieli, że Trzaskowski podkreślał w przeszłości związki z Krakowem.

"Powiem szczerze: jeśli ta impreza miała dać inicjatywie konstytucyjnej pana prezydenta rozpęd, to mamy, mówiąc najdelikatniej, niewypał" - stwierdził z kolei publicysta Łukasz Warzecha.

Wi璚ej o:
Komentarze (167)
Wybory samorz康owe. PiS og這si這 kandydat闚 na prezydent闚
Zaloguj si
  • wujekdolf

    Oceniono 55 razy 47

    "pi瘯na" wassermanka prezydentem w moim kochanym mie軼ie? pr璠zej ska造 b璠 sr a造 :)

  • sisi64

    Oceniono 46 razy 34

    Ch造stek, kt鏎y nic w 篡ciu nie osi庵n掖, kandydatem na prezydenta stolicy? To to kpina z warszawiak闚!

  • maks1956

    Oceniono 44 razy 30

    musia豚ym si totalnie zeszmaci by zag這sowa na pisowskiego kandydata

  • lekkopoirytowana

    Oceniono 25 razy 23

    niJaki na prezydenta? bardzo dobrze, to powinno oznacza, 瞠 Warszawa nie b璠zie mia豉 prezydenta pisiura

  • lady_ela

    Oceniono 24 razy 22

    Warszawa nie b璠zie mia豉 byle jakiego prezydenta! Jednego takiego ju mieli鄉y.

  • a.s.101

    Oceniono 20 razy 20

    Kaczy雟ki na Wawel - wszyscy uwa瘸li to za 瘸rt.
    Wasserman na prezydenta - eee, to chyba 瘸rt....
    Krakusy uwa瘸jcie - to nie s 瘸rty!!!!

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX