Jaki wystartował w Warsaw Marathon i namawia: Biegajcie z nami. Internet pamięta, co mówił wcześniej

Patryk Jaki pochwalił się udziałem w niedzielnym biegu po ulicach Warszawy. "Szczęśliwy bo dobiegłem w Warsaw Marathon" - napisał. Szybko mu przypomniano słowa z zeszłego roku.

Patryk Jaki wziął udział w biegu na 10 km, który towarzyszył Orlen Warsaw Marathon. Nie omieszkał podzielić się swoim wynikiem na Twitterze. "Szczęśliwy bo dobiegłem w Warsaw Marathon. Promujemy zdrowy styl życia i fantastyczną imprezę. Gratulacje dla dzielnych warszawiaków, którzy brali udział w imprezie" - napisał wiceminister sprawiedliwości.

Jan Grabiec: Perspektywa wyborów zmusza do poświęceń

W kolejnej wiadomości zachęcał Warszawiaków, by również biegali. "Zabierajcie dzieci, znajomych od TV, komputerów i biegajcie razem z nami" - zaapelował. Jakiemu szybko przypomniano jego słowa na temat maratonów w Warszawie. 

"Jak to perspektywa wyborów zmusza ludzi do poświęceń. Teraz czas na Paradę Równości" - napisał Jan Grabiec. Rzecznik PO odniósł się w ten sposób do wypowiedzi Jakiego z września 2017 r. Wówczas Jaki w radiu RDC powiedział, co myśli o maratonach.

Jaki: Robi się miejsca do chodzenia

- W czasie tych wszystkich maratonów...  Ja rozumiem, że są potrzebne, sam lubię pobiegać. Ale organizacja ruchu jest fatalna. Jako zwykły mieszkaniec Warszawy mam tego serdecznie dość - cytuje go "Gazeta Wyborcza". W rozmowie tej wiceminister sprawiedliwości narzekał też na ścieżki rowerowe i "miejsca do chodzenia". - Regularnie stwarza się nowe miejsca, gdzie kosztem drogi robi się ścieżki rowerowe lub miejsca do chodzenia, zamyka się konkretne miejsca dla ruchu drogowego, dodatkowo ciągle zwiększa się środki za parkowanie w centrum miasta - powiedział.

"A przepraszam, powinnam zadać inne pytanie: jak ma się Patryk Jaki 2017 do Jaki 2018" - skomentowała Kinga Gajewska, posłanka PO.

Wiceminister sprawiedliwości już odniósł się do krytyki. Wyjaśnia, że w wywiadzie mówił o organizacji ruchu. "Ludzie co się z wami dzieje! Krytykowałem nie maratony, ale organizacje ruchu podczas biegów w mieście. W tym samym wywiadzie jest to napisane a wy wklejacie bezmyślnie wycinki od PO. Wstyd!" - napisał.

Patryk Jaki zajął w biegu 7773. miejsce. Dystans 10 km przebiegł w 1 godzinę i 9 minut.

Duda zaskoczył rodziców protestujących w Sejmie. 'Jest nadzieja, ale protest trwa do skutku'

Więcej o:
Komentarze (228)
Patryk Jaki wziął udział w biegu. Wcześniej narzekał na maratony
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 74 razy 68

  Za to jak jest organizowana miesięcznica i tysiące kulsonów blokuje ludziom przejście do pracy i do domu to spoko ? Idź się dresiarzu ten tego..

 • grundol1

  Oceniono 41 razy 39

  "dobiegłem w Warsaw Marathon"

  Bieg na 10 km ma swoją nazwę, bieg Oshee. Nawet tutaj Jaki musi promować się ściemą i sugerować przebiegnięcie maratonu.

 • sennachmura

  Oceniono 35 razy 35

  Ściemnił, że przebiegł maraton, a chodziło o 10 km... Żałosne to...

 • def11

  Oceniono 35 razy 35

  "Patryk Jaki zajął w biegu 7773. miejsce."

  i taki wynik i miejsce w wyborach :)

 • owca888

  Oceniono 34 razy 32

  Wstyd, Bylejaki, to być takim koniunkturalistą jak ty.
  Wypad do Opola, nie chcemy cię tu, dresie w garniaku.

 • antropoid

  Oceniono 34 razy 32

  Teraz przed wyborami, to on gotów nawet szpilki i tęczowe majtki założyć.

 • cozano

  Oceniono 31 razy 29

  Trzeba przyznać, że w dialektyce marksistowskiej pisowcy są bardzo dobrzy.

 • d_ost

  Oceniono 28 razy 28

  Panie Jaki, wstyd to jest pisać, że się pobgiegło Warsaw Marathon, gdy przebiegło się towrzyszący maratonowi bieg Oshee. Na dystansie 10 km.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX