Komentarze (386)
Pytanie do Schetyny o sukcesy rządów PO
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ibrylowska

  Oceniono 9 razy 7

  TVP Info to jest publiczna telewizja, która na zlecenie prezesa PIS Kaczyńskiego i TVP
  Kurskiego dopuszcza się fałszowania w podawaniu informacji o wydarzeniach związanych z opozycją. TVP Info , jak Schetyna powiedział, że PO-PSL rządzi z sukcesami w samorządach trzecią kadencję to informację wycieli, to jest manipulacja i kłamstwo. Najlepiej w tej telewizji wychodzi promowania antysemickich i rasistowskich zachowań prawicowych dziennikarzy Ziemkiewicza i Wolskiego. To jest szczujnia za publiczne pieniądze na zlecenie PIS.

 • damtek

  Oceniono 15 razy 7

  Jak panu nie wstyd panie @KurskiPL ‼️Manipulujecie, kłamiecie, dzielicie, obrażacie, szczujecie‼️ Naruszacie wszelkie standardy przyzwoitości‼️Osiągnęliście informacyjne dno. DNO DNA
  M.Wielichowska/ twitter

 • arnoszt1957

  Oceniono 17 razy 7

  Pomysł Morawieckiego jak pomóc niepełnosprawnym dzieciom jest tak głupi jak on sam (tylko stary Morawiecki nie widzi, że IQ jego syna jest poniżej przeciętnej), że Szydło pełniąc funkcję wicepremiera ds społecznych nie pojawiła się u protestujących to szczyt arogancji, wręcz chamstwa, że Duda kłamał w ich sprawach w swojej kampanii wyborczej - to są fakty. Ale faktem też jest, że Schetyna znów się okazał nierobem. Teraz ogłasza, że za parę dni złoży projekt ustawy, a co robił dwa lata ? Dlaczego wcześniej nie pamiętał o niepełnosprawnych, dlaczego ten projekt nie jest gotowy od miesięcy ? Bo się nie chciało !!!!

 • cezar85

  Oceniono 15 razy 7

  schetyna nie potrzebował drabinki i miliona na ochronę przed sobą

  sukcesssss

 • muzoman

  Oceniono 8 razy 6

  Świńska telewizja, gnojowisko i smród wielki.

 • bert2407

  Oceniono 10 razy 6

  Nie przypominam sobie żeby PO kiedyś dostało w d...e 27-1.Nigdy UE nie orzekała przeciwko Polsce ani nie uruchamiała Art7.Przypomnijmy sobie jakie pieniądze z UE dostaliśmy za PO..A teraz dzięki Pis nie dostaniemy nic.Dojna zmiana poza rozdawaniem Pincet odnotowuje tylko porażki.

 • zarliwy

  Oceniono 8 razy 6

  Poziom przekazu musi być dostosowany do poziomu odbiorcy.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 10 razy 6

  Za to PiS ma same sukcesy , począwszy od wyprowadzenia z budżetu milionów na premię.

 • kris0104

  Oceniono 6 razy 6

  szmatlawa, pisdziajsko-goebbelsowska propaganda nie dziala na normalnych Polakow, na ciemnote pisowska - a jakze!

 • mirarob

  Oceniono 6 razy 6

  Qrska co chwilę potwierdza swój obiektywizm i profesjonalizm.. dlaczego jest przymus płacenia na to g..?

 • damtek

  Oceniono 10 razy 6

  BUM❗️Pamiętacie komisję kodyfikacyjną, która miała przygotować nowy kodeks pracy? @pisorgpl całą pracę komisji wyrzuciło do kosza.
  Koszt tej zabawy? Blisko MILION złotych! Skandal! #samiswoi #OddajcieKasę
  M.Motyka
  Sukces pisu

 • stef0909

  Oceniono 7 razy 5

  Rada d/s mediów do zaorania!!!

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 11 razy 5

  to ze schetyna jest marny, to jedno

  ale to że TVPis jest tuba propagandową, to chyba każdy Polak wie - i to od dawna, a jak nie wie, to znaczy ze jest idiotą

 • mazzini890

  Oceniono 6 razy 4

  Po było przecietne jeżeli po równać trochę jak carat w Rosji w latach 1907-14 lub rządy Ludwika XVI w Francji z lat 1774-89.Ale pis to bolszewicy vel jakobini.A przypomnę że ci na początku zanim w pełni rozkręcili terror mieli kilka sensownych na papierze reform.Lenin nawet NEP.wprowadził. Tyle że korzystna dla Polski i nie tylko koniunktura ekonomiczno polityczna niestety nie będzie wieczna.A chińskich "komunistów" pis gospodarczo nie naśladuje.Za parę lat będzie kryzys.

 • bert2407

  Oceniono 8 razy 4

  Tvpis to nazistowska stacja.Nawet Kaję Głodek pokazują ciągle w hełmie Wehrmachtu na głowie.To niesmaczne.

 • kat.2

  Oceniono 6 razy 4

  przeprowadzenie przez załamanie finansowy banków, budowa autostrad, Euro 2012 ... gdyby przednie rządu miały taką koniunkturę to PiS nigdy nie doszło by do władzy. Z drugiej strony takie zmiany dobrze wpływają na polityków. Gdy minie eldorado, PiS przejdzie do historii tak jak inne partie narodowo-socjalistyczne.

 • ryslew2061

  Oceniono 12 razy 4

  Prymitywna obrzydliwość - jeśli kogoś zaskasuje się pytaniem: jakie są 3-4 największe osiągnięcia PO to jasne jest, że pytany musi się przez chwilę zastanowić, aby z wielu wybrać te kilka najważniejszych. Fakt, dr Goebbels mógłby się sporo na odcinku propagandy nauczyć od pisoskich kundli.

 • smutas

  Oceniono 8 razy 4

  OK, to ze TVPis manipuluje to sprawa jasna jak slonce. Ale ja mam pewin problem z tym co Schetyna powiedzial. Otoz wg. mnie dobrze zaczal ale koncowka dal ciala. Tzn. po cholere zaczal narzekac na PiS? Przeciez tega taka retoryke stosuje partia Jaroslawa Wielkiego. Cos jak; "My wiele nie zrobilismy ale PO to dopiero napsulo i nakradlo!". Nie tedy droga, panie Schetyna....

 • damtek

  Oceniono 8 razy 4

  Gdzie są pieniądze dla niepełnosprawnych?
  W budżecie 2016 r rząd Ewy Kopacz zabezpieczył 600 mln na podwyżki dla opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych. PiS ich nie zrealizował. Dwa tygodnie temu posłowie PiS odrzucili poprawki PO podwyższające to świadczenie do 1477 zł.
  Magdalena Kochan /twitter

 • misiek1959

  Oceniono 8 razy 4

  Komuniści też myśleli, że będą rządzić wiecznie. Z pisem będzie o tyle łatwiej, że zamordystyczne ustawy pochwalają. Następcy tylko dopiszą PIS jako partię totalitarną i paragrafy będą gotowe na tę całą bandę. Dla Zioberki celka taką 8-mio osobowa. Jojo, Kaczor, Płaszczak wraz ze straSzydłem, Klempą i Dyrektorem Dyrektorów, oraz Antkiem Świrem - z Misiaczku i innymi młodziankami. Oj, będzie się działo!!!!!!

 • munaciello

  Oceniono 5 razy 3

  Manipulowanie zmanipulowanym suwerenem przez manipulujących polityków PiS i ich propagandystów.

 • czechy11

  Oceniono 9 razy 3

  Durna ta TVPiS jak PiS i ich wyborcy.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 5 razy 3

  Schetyna faktycznie demonem prędkości nie jest jeśli chodzi o szybkość odpowiedzi.

  Jest flegmatykiem, a nie cholerykiem i to się później odbija na notowaniach Platformy.

 • francek4

  Oceniono 7 razy 3

  stacja tvp-info to najbardziej śmierdząca i kłamliwa stacja w naszej Ojczyźnie
  oprócz tego ta stacja to podlizus partii PIS-du ....

 • 162tony

  Oceniono 11 razy 3

  TVPis ma ludzi za idiotów... w końcu głosowali na PIS...

 • bert2407

  Oceniono 9 razy 3

  Propaganda gorsza jak za komuny. Rachoń i Klarenbach to nie dziennikarze tylko glisty w najbardziej obłym stadium.Jak te dziennikarskie prostytutki mogą spojrzeć normalnym ludziom w twarz.Sukces PiS?Mistrzostwo świata w dojeniu pieniędzy podatników.

 • Oceniono 7 razy 3

  TVP info to telewizja dla której manipulacja, kłamstwo jest codziennością. Czego można spodziewać się po ludziach którzy nazywają siebie dziennikarzami. Plamią tylko zawód dziennikarza.

 • zlappande

  Oceniono 7 razy 3

  w sumie manipulacja jest bezczelna, bo przerwa trwala nawet nie sekunde:
  You Tube watch?v=0OYt5YJN0Ag

  albo You Tube "Grzegorz Schetyna w Goleniowie 19.04.2018r. - Cała Konferencja"

  od 5:52

 • Wanda Wodynska

  Oceniono 4 razy 2

  Ponizsze wpisy swiadcza o tym jak wielu jeszcze jest zlodziei,esbekow,komuchow w naszym kraju!!! zycze szczesliwej niedzielki,a wieczorkiem tvp info!!!

 • Adam Kowalczyk

  Oceniono 2 razy 2

  schetyna odpowiedział...tylko nie do końca na pytanie : więc nie zrozumiał czy nie miał co powiedzieć?

 • 3_suche_strupy

  Oceniono 8 razy 2

  Pomijając manipulację TVP, ale tego całego Schetynę to powinni schować głęboko w szafie. Już po jego trzecim zdaniu zacząłem zasypiać. Tego się nie da słuchać. Jak to jest lider największej opozycyjnej partii, to PiS ma jeszcze dłuuuuugie lata rządów przed sobą...

 • kastoripollux

  Oceniono 8 razy 2

  Danka Koreanka uśmiecha się do umiłowanego wodza Jarosława Woslkęzbawa.

 • matts06

  Oceniono 6 razy 2

  To niech mi ktoś powie co odpowiedział Schetyna? Skoro zarzuca się manipulację, to proszę pokazać, że tak nie było. W tym materiale TVP wcale nie było tak, że wycięto Schetynę, bo zaczął się po chwili chwalić, najpierw, że budowali drogi i autostrady, a za chwilę jakaś kobieta obok mu podpowiadała, że orliki. Na cóż... To są sukcesy PO. Myślę, że wyborcy PO powinni przyjąć, że Schetyna jest po prostu beznadziejny i tyle, a nie od razu mówić o manipulacji.

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 2

  Zadano pytanie, przewodniczący nie odpowiadał automatycznie a przemyślał temat i odpowiedział, czego TVP już nie zdążyła pokazać.
  Politykom PO proponowałbym nieużywanie retoryki PiS, że my to to ale oni to tamto, to takie dziecinne i niepoważne.

 • Leszek Kubiak

  Oceniono 4 razy 2

  KURSZCZAKI NIE WIEDZĄ CO POKAZYWAĆ ŻEBY ZASMAKOWAĆ PARODIE RZĄDU POD DYREKCJĄ KARŁA

 • Anna Krotowska

  Oceniono 1 raz 1

  PIS odpowie na swoje pytania, ale najpierw z sali wyprosi reporterow!, bo teraz nareszcie mamy prawdziwie ruska demokracje!

 • konfuziussagt

  Oceniono 1 raz 1

  Czyzby triler albo preludium
  do nowej odslony "Krzyzakow"?
  Jurand ze Spychowa w czasie wizyty u Komtura
  w Szczytnie dokumentnie zaniemowil.
  I nie byl to zaden fotomontaz
  ani KLAMLIWY KOMENTARZ.

 • janamalin

  Oceniono 3 razy 1

  Niewątpliwymi sukcesami PO był układ kalendarza na przełomie kwietnia i maja, i tak w 2008 1 maja wypadał w czwartek. Biorąc 1 dzień wolny mieliśmy cztery dni weekendu, w 2009 - w czwartek. Po wzięciu jednego dnia wolnego mieliśmy również 4 dni weekendu. 2010 rok wyłamuje się z tej prawidłowości bo 1 maja przypada w sobotę ale trzy tygodnie po Smoleńsku nie wypadało hucznie się bawić. W 2011 1 maja wypadał w niedzielę ale po wzięciu wolnego w poniedziałek 2 maja, znów mieliśmy 4 dni weekendu poczynając od soboty 30 kwietnia. W 2012, kiedy 1 maja był we wtorek, po wzięciu dwóch dni wolnego mieliśmy aż 6 dni weekendu - od soboty 28 kwietnia do czwartku 3 maja.W 2013 peło wyczarowała nam bardzo fajny układ bo 1 maja wypadał w środę. W związku z tym wzięcie 1 dnia urlopu w czwartek 2 kwietnia dawało nam aż pięciodniowy długi weekend. W 2014 roku łaskawcy z peło zafundowali nam taki sam układ jak w 2008 bo 1 maja wypadał w czwartek. I wreszcie w 2015 powtórzyła się sytuacja z 2009 roku (1 maja wypadł w piątek). Platformo, dziękujemy ci za te niezapomniane wrażenia z majówkowego grillowania w trakcie twoich rządów. My sobie mogliśmy grillować a wy, te sympatyczne panie i panowie w tym czasie usilnie główkowaliście, jak zrobić, żeby żyło się lepiej, morda wasza.

 • damtek

  Oceniono 1 raz 1

  Tak złych danych chyba nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że na koniec 2015 r. wartość uprawnień wyniosła blisko 5 bln złotych. Słowem wyjaśnienia można dodać, że tyle wynosi prawie trzyletnia praca polskiej gospodarki. Dokładna wartość zadłużenia to 276 proc. naszego rocznego PKB.
  INN.Poland

 • janamalin

  Oceniono 7 razy 1

  Grzesiu, Pendolino, pendolino, to przecież Wasz największy sukces. No i oczywiście wspaniali samorządowcy: Hanka w Warszawie, Hanka w Łodzi, mocarz od samolotu olt i wielu mieszkań w Gdańsku i - żeby nie było, że peło to tylko wielkomiejskość - stary Brejza w Inowrocławiu. Dlaczego, Grzesiu, nie wymieniłeś tych pereł w koronie peło? Im na pewno po tych ośmiu latach waszych rządów żyje się lepiej, morda moja!

 • yan57

  Oceniono 5 razy 1

  u was to wszystko jest jedną ogromną manipulacje robicie wszystko żeby wyczyścić i przykryć nieróbstwo przez 8 lat PO i złodziejstwo przez 8 lat PO ....

 • ra9

  Oceniono 9 razy 1

  Nie tylko na pytania się zawiesza. Dlaczego trwacie przy Schetynie? Kilkanaście ministerstw to dużo, żeby coś na poczekaniu wymyślić. Gdzie jego gabinet cieni? Szef partii powinien być przygotowany, błyskotliwy, robić 90% PR. Wymieńcie go.

 • alf7red7

  Oceniono 7 razy 1

  Materiał TVPiS jest nie tylko przykryty napisem i lektorem (w tle widać, że Schetyna podnosi głowę więc coś mówi), ale i spowolniony - mierzyłem kilka razy i przeciągnęli jakąś sekundę (z 3s do 4s). Popatrzcie choćby na ruch oczami i szybkość pochylenia twarzy.

 • Oceniono 7 razy 1

  To wszystko prawda co tu piszecie o TVPIS ! Ale obawiam się że CIMNY LUD ! To wszystko z rozkoszą zrozumiałą tylko przez Puste PIS -owskie ŁBY kupuje i chętnie płaci !

 • janamalin

  Oceniono 11 razy 1

  Widziałem ten materiał tv publicznej. Pokazali zwiechę Schetyny ale pokazali, jak po chbwili zaczął coś dukać o drogach i orlikach (to było suflowane). Nie widzę żadnej manipulacji ale media mają duże możliwości w kreowaniu przekazu. Pamiętam te ujęcia Kwaśniewskiego "od dołu do góry", żeby w ten sposób dodać mu centymertów, pamiętam, jak media nieprzychylne Kaczorom z filmiku pokazującego, jak Lech Kaczyński na meczu unosi biało-czerwony szalik nad głowę, zrobiły zdjęcie początkowej fazy tego ruchu, żeby pokazać szalik "do góry nogami". Nie wykluczam manipulacji tym materiałem przez media propisowskie. Najprościej będzie, jeżeli PO pozwie TV publiczną i przed sądem zetrze ich w puch.

 • mireczekb

  Oceniono 2 razy 0

  Panie redaktorze, no jak panu nie wstyd zadawać pytanie o sukcesy PO ? "Piniędzy" było mało, kryzys panie, kryzys, dla swoich nie starczało, musieliśmy na cmentarzach robić biznesy.
  Donald Tusek. .... podpis nieczytelny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX