Komentarze (295)
Jan Szyszko obok Jana Pawła II. Tak MSZ bronił wycinki w Puszczy Białowieskiej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cah50

  Oceniono 16 razy 12

  ,,szyszka'' to zwykła zakłamana , zapijaczona katopisowska szma.a !!!!!

 • chi-neng

  Oceniono 19 razy 11

  Nastepny 'BOSKI', obok dwoch takich z sitwy Kaczynskich 'co ukradli ksiezyc'?

 • mttt27

  Oceniono 10 razy 10

  Co zrobił szyszko. Bo JP2 to według KP to :
  polski papież wprowadził świat w trzecie milenium niewoli chrześcijańskiej. Polski papież zafundował Polsce przedłużenie niewoli dłuższej, cięższej i okrutniejszej od komunizmu, wypełnionej hipokryzją i zbrodniami, perfidią o
  jakiej komunistom nawet się nie śniło. Innymi słowy mówiąc, to Polacy zgotowali sobie ten rząd. Ani Europa ani świat nie są odpowiedzialni za to, że jesteśmy wasalami Watykanu, że płacimy im haracz i pozwalamy się oszukiwać. Polak ugruntował obecność watykańskiego zaborcy na ziemiach polskich. Nikt nie uwolni Polaków z rąk Polaków. Musimy to zrobić sami. Powtarzam po raz setny to, że bez wolności duchowej nie ma żadnej wolności.

  Jestem wstrząśnięty postawą Polaków, którzy biorą łapówkę od rządu. Jestem wstrząśnięty postawą narodu, który pozwala się tak poniżać. Jestem wstrząśnięty postawą polskich inteligentów, którzy posyłając dzieci na lekcje religii i do komunii mówią, że robią to po to, by ich dzieci w przyszłości miały wybór. Dziecko, które jest ochrzczone i chodzi na religię jest od urodzenia indoktrynowane i pozbawione wyboru. Nawet jeśli niektórzy tzw. święci katoliccy doznali ekstatycznych uniesień i wizji, kościół to i tak wykorzystał dla własnej chwały. Utrwalając kłamstwa na temat umartwiania się i pokory wzmacniał swój reżim i odciągał ludzi od prawdy. Bo a nuż znaleźli by w tych doświadczeniach wskazówki i dowiedzieli się, że ekstazy np. Jana od Krzyża i Teresy z Avila miały silne podłoże erotyczne, że energia seksualna stoi za każdym objawieniem, że Katarzyna ze Sienny była blisko stosu za krytykę Watykanu „tu cuchnie grzechem”, że św. Franciszek był pogardzony przez papieża i jeszcze za życia ujrzał śmierć wszystkiego co zbudował gdy go ubierali i rozbierali aby zgromadzić relikwie. I to samo było z ojcem Pio. Przykłady można mnożyć bez końca, bo chciwość kościoła nigdy się nie zmienia.

 • bog43

  Oceniono 10 razy 10

  i bardzo dobrze , trzeba ich zachęcać do podobnych porównań , może wtedy Europa zrozumie , że wszelkiego rodzaju porozumienia z idiotami , nie ma sensu i końca .

 • worddesign

  Oceniono 10 razy 10

  A Martusia pochodzi w prostej linii od Matki Boskiej częstochowskiej.

 • sierra65

  Oceniono 10 razy 10

  jpII święty nie był ale żeby go porównywać z takim złodziejem, kanalią i masowym mordercą zwierząt jak szyszko - to lekka przesada :-)))

 • jurek4491

  Oceniono 10 razy 10

  Wychwalanie Szyszki na UJA się zdało , sędziowie ocenili go po czynach a nie WAZELINIARSTWIE jakiego użyto w piśmie ,akie te PiS dzielce są denne .

 • wc-wartosci_chrzescijanskie

  Oceniono 12 razy 10

  No tak, pan Wojtyła rzeczywiście może być zestawiany z tym typkiem, obaj mają sporo brudu za uszami

 • miszka_szyfman

  Oceniono 12 razy 10

  Jakim by nie był JP2 to porównywanie go z Szyszko jest lekko zboczone.

 • chi-neng

  Oceniono 14 razy 10

  A w "obronie staja" anonimowo cala mafia lesna + corka lesnika:)

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 11 razy 9

  Czarna mafia jaja sobie robi?

 • Emil Bonik

  Oceniono 9 razy 9

  Szyszko bezczelnie i bezpardonowo wykorzystał swój tytuł do kręcenia lodów na wycince wysokogatunkowego drzewa w puszczy. I wszystko wskazuje że to lodów prywatnych !!! Pieniądze z wycinki zasilały zaprzyjaźnione tartaki, kolesi z nadleśnictwa, własną rodzinę i ojca dyrektora! Z profesora wyszedł chciwy cham !

 • say69mat

  Oceniono 9 razy 9

  @gazeta.pl:
  Jan Szyszko to "niekwestionowany autorytet naukowy" - tak Ministerstwo Spraw Zagranicznych oceniło ministra w piśmie do Trybunału Sprawiedliwości UE dotyczącym wycinki w Puszczy Białowieskiej. Pojawiło się również nawiązanie do świętego Jana Pawła II.

  say69mat:
  Pojawia się zatem otwarte pole dla wszczęcia wysiłków mających ogłosić - bodaj - beatyfikację - tak zasłużonej dla - sakralizacji stanu naturalnego przyrody - persony. Serio ... jeżeli miesza się oczywista głupota z kwestiami wiatry. Zarazem otwiera się przestrzeń dla tego co zdecydowanie nie pochodzi od Pana Boga.

 • stoperan12

  Oceniono 9 razy 9

  pytanie tylko jaki klej oni wąchali

 • dirk.gently

  Oceniono 9 razy 9

  "Papieski Nobel" to jak "Order Uśmiechu im. Mariusza Trynkiewicza".

 • 3000m

  Oceniono 11 razy 9

  Pierwsza kadencja pana Szyszki i problem z obwodnicą Augustowa. Protesty, oskarżenia o próbę dewastacji przyrody w obszarze Natura 2000, spór z Komisją Europejską. Sprawa finalnie zakończona podkuleniem przez PiS ogona. Czy zaostrzenie prawa w kwestii budowy ekranów wzdłuż dróg i wyśrubowanie norm ponad wartości unijne, co zaowocowało grubymi milionami na ciągnące się po horyzont ekrany wzdłuż nowo budowanych dróg, nie miało miejsca za panowania Szyszki w pierwszym rządzie PiS? Za miliony wydane na ekrany wzdłuż łąk można było wybudować kilometry nowych dróg. Oczywiście pan Szyszko jest czysty jak łza w tej sprawie? Podobnie jak teraz, gdy drewno z najstarszego polskiego lasu wyjeżdżało w siną dal. Drewno bezużyteczne bo przecież zniszczone przez kornika... Jeden człowiek, a tyle zniszczeń... A takich jak Szyszko jest w tym rządzie na pęczki. A Polska to taki fajny kraj. Z naszą pracowitością i umiejętnościami dostosowywania, szukania możliwości, moglibyśmy być jednym z liderów Europy. Niestety przy wielu zaletach, jesteśmy na to za głupi.

 • Wolw Gang

  Oceniono 9 razy 9

  Szyszunia..... pocieszające jest to, że jak się patrzy na te mordki, to stwierdza się fakt; mają bliżej niżeli dalej i to jest pocieszające:-))))

 • cezar85

  Oceniono 13 razy 9

  jeden pozwalał gwałcić dzieci

  drugi pozwalał gwałcić puszczę

 • lodzermensz1

  Oceniono 13 razy 9

  Niekwestionowany autorytet - bo dla pisowców argument z autorytetu to najwyższa forma naukowej argumentacji. Może by tak sprawdzić bazy danych i powiedzieć nam publicznie ile ten niekwestionowany autorytet ma publikacji, cytowań, jaki indeks Hirscha? Może dowiemy się też jak wypada w porównaniu do tych, których nazywał ekoterrorystami i oszołomami?
  Czy gazeta zechciałaby się choć trochę pofatygować w imię interesu publicznego, bo ja sam nie mam czasu by to sprawdzać.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 10 razy 8

  Na liście laureatów Papieskiej Akademii Nauk czyli watykańskiego towarzystwa naukowego jest 4 Polaków: filozof M. Heller, oraz już nieżyjący: matematycy Cz.Olech i St.Łojasiewicz oraz lekarz St. Szczeklik.
  NIE MA NA LIŚCIE prof. J.Szyszko!

 • anonim_ka

  Oceniono 8 razy 8

  Domyślam się , że to Jan Paweł II razem z Szyszką wystrzelali bażanty w ośrodku hodowlanym .

 • fox.foksinski

  Oceniono 8 razy 8

  Oszołomstwo w pelnej krasie. PIS=Oszolomstwo

 • starszy-65

  Oceniono 8 razy 8

  Jeżeli pójdziemy tą drogą to już niedługo nasz MSZ wystąpi do Papieża z wnioskiem (albo prośbą popartą naszym budżetem) o szybką- jeszcze za życia- beatyfikację rodziny Kaczyńskich a przynajmniej Jarosława.

 • dr_rybak

  Oceniono 8 razy 8

  Nic dziwnego, że sięgnięto aż po autorytet papieski św. Jana Pawła II. Trudniej byłoby Szyszkę zestawić z papieżem Franciszkiem. Jak wiadomo, patron obecnego Papieża nazywał zwierzęta "braćmi mniejszymi"... Szyszko zaś "braci mniejszych" chętnie podgląda przez muszkę szczerbinkę w swojej dubeltówce lub przez lunetę w sztucerze i jednym "pif paf" przenosi ich na niebiańskie łąki.... Najlepiej mu to wychodzi, gdy wypuszczają mu zwierzątka prosto z klatek pod lufę... Faktycznie, wybitny przyrodnik !!!

 • jtby

  Oceniono 8 razy 8

  To miało być żartobliwie co pisałem: zrób z siebie idiotę, a Mały da Ci robotę, itd. Zdaje się, że to nie są żarty, a dzieje się naprawdę. Podaptekarz Misio-Pysio mógł nie być aż tak bardzo młodym bufoniastym głąbem jak go wymalowano. W na zapleczu zdaje się tabuny Misiów-Pysiów wykuwają, w pocie czoła myślą nieskażonego, symbole śmieszności Pisdonii.

 • banan125

  Oceniono 8 razy 8

  ha..ha... ale JAJA - lepiej nie potrafiłby tego zrobić nawet Bareja ... banda oszołomów i hochsztaplerów pod wodzą Karosława Wszechmogocącego-Jaczyńskiego ... środek Europy w 21 wieku , a oni się zachowują jak zaściankowe prostaki za czasów "mroku średniowiecza".... chłopaki w Trybunale EU mają niezapomniany ubaw po pachy ...

 • norik

  Oceniono 10 razy 8

  I tak szmacą na całej linii pamięć o Janie Pawle II. A wszystko po to, aby ratować dudę Szyszki, człowieka nikczemnego, zakłamanego, niszczącego dziedzictwo Polski.

  Te przymioty niewątpliwie są cnotami w PiS. Nic więc dziwnego, że szmacą dla ratowania Szyszki pamięć jednego z największych Polaków, jakim był Jan Paweł II.

  Ostatnio w ten sposób "ratowali" pamięć innego niewydarzonego, a mianowicie Lecha Kaczyńskiego, który najbardziej zasłużył się tym, że swoją karierę polityczną cenił wyżej niż bezpieczeństwo współpasażerów. Gdy został poinformowany o trudnych warunkach atmosferycznych uniemożliwiających lądowanie i został zapytany o wybór lotniska zapasowego, to pytanie "dyplomatycznie" przemilczał.
  Wcześniej w locie do Gruzji pokazał, że bezpieczeństwo współpasażerów ma dokładnie w dudzie. Tam jednak postawił mu się pilot. Dlatego współpasażerowie przeżyli i nie stali się nie "polegli" wskutek "zamachu".

 • vomitorium1

  Oceniono 10 razy 8

  " ... Prof. Jana Szyszko, niekwestionowanemu autorytetowi naukowemu w zakresie diagnozowania i sterowania procesami naturalnymi w środowisku leśnym ... "
  jak i autorytetem
  w zakresie diagnozowania i sterowania procesami
  w środowisku pisiaków
  (te jego niezapomniane słowa słowa
  należy wykuć w kamieniu
  (albo odlać w spiżu)
  "Nasz przywódca duchowy ojciec Tadeusz Rydzyk")

 • potwoor2000

  Oceniono 10 razy 8

  aaahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaaaaaaahaahahaaa, to jest lepsze od najlepszych komedii jakie powstaly, aaaaaaaaahahaaaaa.... Skoda tylko ze dotycza naszego kraju....

 • realistas

  Oceniono 10 razy 8

  JP2 to obrońca pedofilów i afer finansowych. To na zachodzie żaden autorytet.

 • marywil2012

  Oceniono 10 razy 8

  szyszko, nie wiedziałem, że po jarosławie, jesteś kolejnym naszym skarbem narodowym. nasz ty geniuszu karpat!

 • 1asz

  Oceniono 10 razy 8

  A kiedy papieski nobel dla Antoniego Macierewicza za rozwój teorii spiskowych ??

 • hrac

  Oceniono 10 razy 8

  Na Wawel !

 • robusto

  Oceniono 10 razy 8

  Czyli przekaz jest taki, że Jan Paweł II, to oszust, złodziej i morderca ekosystemu.... Brawo Pisiarczyki....

 • dna_low

  Oceniono 7 razy 7

  W pissie sami wybitni - np. senator Kogut, wybitnie niewinny.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 9 razy 7

  Szycha to degenerat alkoholowy.

 • vomitorium1

  Oceniono 7 razy 7

  " ... najwyższego wyróżnienia Papieskiej Akademii Nauk ... "
  i argumentacja nic nie dała
  (widocznie
  trafiło na protestantów (?))

 • pan.szklanka

  Oceniono 9 razy 7

  Szyszce można wiele zarzucić, ale chyba nie ukrywał pedofilów w ministerstwie?

 • flemming

  Oceniono 9 razy 7

  PiSuary OHHHOOOOYYYYYAŁY kompletnie.

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  JPII, mimo posiadanej wiedzy, ukrywał pedofili kościelnych a Szyszko, już wszystko ma za sobą, bo za mło-du: "bryk, bryk, bryk, a na starość pryk". Może jedynie "sobie strzelić" do bażanta wypuszczonego z klatki i to prosto pod lufę. Niektórzy się śmieją, że Szyszko to taki myśliwy, że jak celował do kaczki, to mu dzik przeszedł między nogami. Tylko nie słyszałem czy mógł mu wyrządzić jakąś szkodę " w gołębniku".

 • gibbonzlodzi

  Oceniono 6 razy 6

  Wspaniały konglomerat.
  Starszy szaman katolicki JP2 pozwalał na rzniecie dzieci.
  Szyszko tylko rżnął lasy. Gdzie mu tam do Wojtyły.

 • wawiak57

  Oceniono 8 razy 6

  Mnie to nie dziwi, Szyszko psuj ale i kretyn, w MSZ za Pisu też sami kretyni pozostali.

 • maxim38

  Oceniono 6 razy 6

  Szyszkę trzeba zasadzić....w gruncie może jakiś pożytek z tego będzie bo jak na razie to obraz nędzy i rozpaczy za kasą na stanowisku.Dziady.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX