Kornel Morawiecki krytykuje byłą premier: "Szydło zaszkodziła rządowi". Ale na tym nie kończy

"Beata Szydło zaszkodziła rządowi, broniąc nagród w Sejmie" - ocenia Kornel Morawiecki w rozmowie z "Super Expressem". I dodaje: "To były bardzo niefortunne i niepotrzebne słowa".

Marszałek senior Sejmu nie szczędzi krytycznych słów pod adresem byłej premier. Zdaniem Kornela Morawieckiego, to co zrobiła Beata Szydło ws. nagród bardzo zaszkodziło rządowi.

Jestem zdumiony, że premier Szydło broniła tych nagród w Sejmie. To były bardzo niefortunne, niepotrzebne słowa. W tym sensie zaszkodziła rządowi PiS

- przekonuje w "Super Expressie" Morawiecki.

"Mój syn zapowiedział likwidację nagród, a pani Szydło wychodzi na mównicę i mówi, że one się należały. Przecież musi być wspólny przekaz" - zwraca uwagę Kornel Morawiecki.

W ocenie marszałka seniora, jego syn Mateusz Morawiecki jest dużo lepszym premierem od Beaty Szydło. "Ma większe możliwości w polityce gospodarczej, światowej, europejskiej. Ma większą wiarygodność w otoczeniu międzynarodowym. Przecież przez lata był bankowcem" - wylicza. 

Morawiecki przyznaje, że ma żal do syna, że ten nie złożył gratulacji Putinowi, gdy ten został niedawno znów prezydentem.

Czekamy na Wasze opinie pod adresem: listydoredakcji@gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (103)
Kornel Morawiecki: Beata Szydło zaszkodziła rządowi
Zaloguj się
 • def11

  Oceniono 38 razy 32

  Prezes kazał bronić nagród, ale się rozmyślił gdy prawdziwy sondaż przez nieopatrzność mu pokazali :)

 • kuba161048

  Oceniono 40 razy 32

  Zatęchły starzec krytykuje wiejską babę w brudnych gumofilcach ot polska rzeczywistość .
  ELYTA.

 • justas32

  Oceniono 38 razy 30

  Styropianowy cwaniak zganił chytrą babę z Brzeszcz. Pisowskie szambo gazuje ...

 • zloty_cielec69

  Oceniono 32 razy 28

  rodzina na swoim, co nie, morawieccy?

 • obeznany

  Oceniono 27 razy 23

  Matołuszek jest we wszystko lepszy ale niestety "za dobrze umie Angielski", jak stwierdził stary morawiecki. "Byłoby lepiej dla Polski, gdyby tak dobrze nie umiał". Bo nie otwierałby może wtedy swojego durnowatego dzioba.

 • ziaburek

  Oceniono 24 razy 22

  Grunt to rodzinka... Tylko dlaczego Pana synek nie odesłał jeszcze tej kobiety w niebyt, hę? Powiem Panu w tajemnicy - bo ma tyle samo do gadania co ona. Ale analizuj sobie Pan dalej...

 • chi-neng

  Oceniono 25 razy 21

  Ja jestem zdziwiona ze oszustwa OJCA z glosowaniem w Sejmie, NIe zaszkodzily synowi zostac premierem.

 • bert2407

  Oceniono 23 razy 19

  Panie Giuseppe pana syn ma już tak długi nos że wychodzi poza rogatki stolicy.Wcale nie jest lepszy od babochłopa z Brzeszcz.Jest tak samo głupi albo a nawet jeszcze głupszy od niej.Jak taki ciućmok mógł być bankierem?Ten cały rząd wyjedzie jak Jagna Borynowa na furze gnoju.I oby jak najszybciej przed zdojeniem wszystkiego w tym kraju.Dość dojnej kłamliwej zmiany.A wystarczyło tylko nie kraść ty torbo z brochą.

 • japka_putina

  Oceniono 21 razy 19

  Lepszym premierem od Szydła, to byłby prawie każdy. Oczywiście nie z PiS, ale z pozostałych posłów ciężko byłoby znaleźć kogoś słabszego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX