Komentarze (654)
Jarosław Kaczyński pobiera emeryturę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 16 razy 12

  A emerytura to za co? Przecież ten człowiek nigdy pracą się nie skalał.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 13 razy 11

  JAREK JEŁOPIE,KIEDY I GDZIE ŁAJZO PRACOWAŁEŚ? OKRADŁEŚ POLAKÓW UWŁASZCZAJĄC PC, UMAŻAJĄC DŁUGI TEJ BANDY I PRZEMIANOWANIEM W PiS, MAJĄTEK POPRZEZ SPÓŁKI ,SPÓŁECZKI ULOKOWAŁEŚ W SREBRNEJ CZERPIĄC GARŚCIAMI NA SPĘDY, FINANSOWANIE KAMPANII WYBORCZYCH!BEKNIESZ ZŁODZIEJU ZA TO!

 • malin_k

  Oceniono 15 razy 11

  Skoro emeryt to powinien odejść w stan spoczynku, tak samo jak sędziowie sądu najwyższego wg nowych ustaw przyjętych przez PIS.

 • kioto2000

  Oceniono 11 razy 11

  15 tysi na rękę co miesiąc !!! można nawoływać do skromego życia mając takie wpływy.
  i za diety poselskie ZERO podatku - żyć nie umierać. nie dziwi, że trzyma się tego padołu z sił całych, a i żółć konserwuje.

 • omennemo

  Oceniono 16 razy 10

  A gdzie forsa ze SKOKów? Bierecki cóś tam cóś tam (jak mówiła pijana w Sejmie posłanka PiS Kruk) wyprowadził do Luksemburga ale z tych 8 miliardów ćóś tam chyba zostało? A w czasie procesu w sprawie FOZZ oskarżeni zeznali że dawali pieniążki Jareczkowi ale komunistyczny sędzia Kryże uznał zeznania za "nieprawdopodobne" za co został ministrem w I rządzie PiS.

 • fctheduck

  Oceniono 12 razy 10

  Dlaczego Kaczyński nie płaci podatku od kosztów ochrony? To, że jest tchórzem, to wszyscy wiedzą, ale podatki powinni płacić też tchórze.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 16 razy 10

  CZY TEGO JEŁOPA W KAROCY NA WĘGRY WYEKSPEDIOWALIŚCIE, BO BOI SIĘ SAMOLOTÓW?

 • plutoniczna

  Oceniono 11 razy 9

  kapryśny dziadunio, zamknięty w bańce informacyjnej, nie mający wyobrażenia jak wygląda prawdziwe życie w realu, w strachu przed utratą władzy absolutnej, postanowił zrobić woltę na cudzy koszt (posłów, senatorów i samorządowców) mając elektorat za bandę kompletnych idiotów.
  tym razem ciemny lud tego nie kupi.

 • Arladora Ucka

  Oceniono 11 razy 9

  Gwiazdo PiS owska czego się zrzekasz emerytury czy pensji poselskiej. Chcę deklaracji na antenie.

 • kerry55

  Oceniono 13 razy 9

  Mister Kocińskiemu należy się więcej. Musi ogrodzić posesję, żeby mu dzieci pod samochody nie wpadały.

 • vomitorium1

  Oceniono 15 razy 9

  "Domaga się od posłów, by byli "skromni", ale nie przeszkadza mu to, że oprócz wysokiego uposażenia, pobiera taż niemałą emeryturę."
  może tak musi (???)
  ("Osobowość mnoga to potocznie rozdwojenie jaźni. Zaburzenie to charakteryzuje obecność u jednego człowieka co najmniej dwóch niezależnych i różniących się od siebie osobowości, które naprzemiennie wpływają na zachowanie chorego."
  (za poradnikzdrowie pl))

 • jan.w2

  Oceniono 11 razy 9

  Robienie z PiSdowatych wyborców głupków, typowe dla kaczego konusa. Widać zbliżają się wybory. Samorządowe, bo samorządowe, ale tam też jest mnóstwo ciepłych posadek dla rodzin i swojaków.

 • darek781

  Oceniono 9 razy 9

  Kombinator się nachapał i mówi innym kombinatorom "oddaj za mnie!".

 • partia

  Oceniono 10 razy 8

  Bedzie tak: dziadulo odejmie swoim od pyska, odejmie też nie swoim przy okazji, ale z tym mniejsza. Odejmie i będzie czekał na sondaże. Jak nie pójdą w górę, odejmie jeszcze trochę. I znowu odejmie jak to drugie odjęcie nic nie da, i tak pomaluśku, po troszeczce, aż znowu suweren pokocha. A posły będą się słaniać z głodu i mdleć na mównicy... Niestety rząd i sejm to nic w porównaniu z SSP. Tam są prawdziwe lody. Peło już ma te przyczepki wyrychtowane więc z braku laku może na nich umieścić informację o prezesach, zastępcach prezesów, o członkach rad nadzorczych, o Dudzie z NSZZ S. I prezes znowu się fkoorfi o będzie obniżął i kazał oddawać. A kiedy głód zagląda w oczy to ludzie nie siedzą w miejscu tylko zaczynają się ostro rozglądać za pożywieniem. Dziadulo myśli, że oni się prędzej dadzą zagłodzić na śmierć niż zaczną wierzgać. Niektórzy pewnie tak, Błaszczak dla prezesa, jakby było trzeba, to by sobie i orientację i płeć dał przerobić... Ale spora część jednak nie o taką Polskę walczyła gdzie oni u władzy a po kieszeniach wiatr hula. Może się okazać, że sucza uległość, gdy słabo opłacana, się ulotni jak kamfora. Przecież cała massa PiCiorów się szmaci publicznie z pełną świadomością, że łamią prawo, że robią z siebie wałów i że ta zabawa kiedyś się skończy a oni na długo będą odsunięci od konfitur. Wiedzą to, ale biorą póki co niezłe pieniądze za swoje się zeszmacanie i jakiś kapitalik, na otarcie łez się zgromadzi przez rok czy dwa, szmalec do zusu płynie większy i emeryturka ciut większa będzie, milusio. Więc nie lękajcie się... Aż tu nagle prezes zaczyna się srożyć, kurek z pieniędzmi zakrunca. Może się niejednemu wydać, ze co? za takie pieniądze qoorfić się nie będę i dalej huzia na józia, na prezesa znaczy i się obóz dobrej zmiany posypie z braku smarowania. Dobrze im tak, dziadom!

 • rumcajs.ja

  Oceniono 14 razy 8

  Dla niego nie ma znaczenia bo dla kogo mu potrzebna kasa... nie ma dzieci.. nie ma rodziny.. nie ma prawa jazdy.. nie ma konta bankowego..

 • norbertrabarbar

  Oceniono 16 razy 8

  I tak Kaczyński od 1989 roku doi bezczelnie Polskę.

 • Oceniono 10 razy 8

  Akurat to robi niestety legalnie. Każdy kto nabył prawa do emerytury to może sobie dorabiać bez ograniczeń.

  Natomiast machlojki Srebrnej to już inna bajka. Prędzej jednak piekło zmarznie niż jakikolwiek prokurator Ziobry weźmie Srebrną na warsztat.

 • Oceniono 7 razy 7

  Oświadczenie jest za 2016 r. opublikowane w kwietniu 2017 r. Kaczyński przeszedł na emeryturę w lipcu 2016. Podana kwota emerytury jest za 1/2 roku. Wliczone przez was kwoty należy pomnożyć x 2

 • darek655

  Oceniono 11 razy 7

  KACZY BANKSTEREM ! JEGO SEKRETARKA ZARABIA 10 TYS. MIESIĘCZNIE! CZY SOBIE I JEJ OBNIŻY? NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • nie_lubie_kaczora

  Oceniono 11 razy 7

  Himalaje hipokryzji jak cały pis i sekta, która to szambo popiera.
  I co on robi z taką kasą, że oszczędności nie ma, na dziwki na pewno nie wydaje.

 • eclipse23

  Oceniono 13 razy 7

  A dla bydła apel smoleński

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 9 razy 7

  Kakao kosztuje.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 9 razy 7

  Rozlicz się ze Srebrnej krętaczu.

 • Sanislaw48

  Oceniono 9 razy 7

  Oj trudno będzie ,,Małemu,, pożegnać się z władzą ,zwrócić wyłudzone pieniądze a jeszcze odsiedzieć zasądzony przez niezależny sąd wyrok za wszystkie pisowskie machlojki które powaliły Polskę na kolana

 • roman.wurster

  Oceniono 13 razy 7

  No jak to tak......emeryci mają zakaz pracy.
  No Panie Prezesie jesteś Pan oszust- emeryt żyje na skraju ubóstwa bo ustawa zabrania mu pracy a Pan masz kasy w chxx i jeszcze emeryturę ???
  To dopiero niezły numer.....

 • jasio12345678

  Oceniono 7 razy 7

  Nienależnie wypłacone nagrody powinny wrócić do kasy sejmowej, tak aby można było sprawdzić czy znowu nie robią przekrętów!

  Wkurzony Suweren

 • selena-0

  Oceniono 6 razy 6

  Kaczynski mówi o skromnosci, ten Kaczynski, który okradł skarb państwa na miliony za ochrone jego prywatnej smolenskiej miesiecznicy. Ten facet, którego chroni od lat sztab ochroniarzy, nie wiadomo z jakiej ustawy , ten facet, który ma spółóke srebrną bez prawnie przywłaszczoną od skarbu państwa, hipokryta. po wyborach będzie sadzony i jego miejsce w areszcie

 • pyffello114

  Oceniono 6 razy 6

  Co za pokretna postac z tego prezesa!!!!!

 • jerzysm42

  Oceniono 8 razy 6

  Uposażenie, dieta, emerytura to nie wszystko.
  Ochrona, służba, samochód z kierowcą, korzystanie z ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów, ciekawe kto ponosi koszty utrzymania willi itp, kto kupuje karmę dla kota....?

 • panbies

  Oceniono 6 razy 6

  Ten jak wylezie ze swojej chałupki i coś powie to nie ma bata, słupki lecą na dół w galopie.
  Zamknijcie go w puszcze jakiejś i odlew z wosku zróbcie bo was potopi szybciej niż potop.

 • pix_d

  Oceniono 10 razy 6

  Proponuję "Konwój wstydu" ser 2.0 z wizerunkiem jednego posła i hasłem: Ma być skromniej.
  Jedną kasetę postawiłbym na Żoliborzu. Myślę że władze Warszawy nie miałyby z tym problemu

 • rezun-one

  Oceniono 10 razy 6

  Jest szansa że emeryturą Kaczyńskiego zajmie się w przyszłości prokuratura, to jawne wyłudzenie. Kaczyński ciągnie potężne dochody z tytułu bycia szefem partii, choćby sumy na ochronę. Ciekawe czy wykazuje to w osiąganych korzyściach i płaci od tego podatek?

 • me_on_gazeta

  Oceniono 6 razy 6

  To ilu on ma ochroniarzy, że płacą 135 tys. za miesiąc? Jeśli wydatek na ochronę z kasy partyjnej jest legalny, to w sumie ich sprawa, czy drukują ulotki, czy goryli najmują. Pytanie natomiast o zasadność takiej kwoty. Czyżby miał kilkunastu ochroniarzy?

 • matylda1001

  Oceniono 6 razy 6

  A co kurdupel wie o utrzymaniu rodziny skoro sam jej nie ma?

 • pare.slow

  Oceniono 7 razy 5

  J.K. zyje jak burzuj przedwojenny, kucharka sekretarka od parzenia herbatki etc., zaufany kierowca. Dodatkowo ochrona, wszystko z kasy partii czyli publicznych pieniedzy. I teraz "przywoluje" swoich ministrow do porzadku. Populista.

 • pietrix79

  Oceniono 5 razy 5

  Skąd taka wysoka emerytura u prezesa? Kariera w czasach kumuny chyba szła pełną parą, skoro takie ładne świadczenie wypracował? Hipokryta i tyle. Ochrona, to nie wiem po co, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś mu zagrażał, mimo że pewnie wielu ma ku temu powody... A kosztuje niemało... Wstyd!

 • rgosc7

  Oceniono 5 razy 5

  Właściwie to skąd ma niby tę emeryturę skoro nigdy nie pracował (no może parę miesięcy w bibliotece)?

 • and_raman

  Oceniono 5 razy 5

  Ważna korekta: emerytura Kaczyńskiego wynosi nie 2300 zł ale 4700 zł miesięcznie. Zaczął ją pobierać w połowie roku i podana suma odnosi się tylko do tego okresu stąd błąd w dzieleniu jej przez 12 msc. Prezes ma wysoka emeryturę głównie dzięki pensjom i dietom poselskim bo najdłuższy staż pracy ma jako poseł.

 • mamutus

  Oceniono 5 razy 5

  To prawie 18 tysiaków. Chciałbym za te pieniędze nic nie robić, tylko głaskać kota i wydawać rozkazy, za które nie odpowiadam.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 5

  Jak widać można siać zamęt i nieźle żyć. Trzeba mieć tylko wsparcie Moskwy...

 • optymistaa43

  Oceniono 5 razy 5

  Stary zlodziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX