Misiewicz Polsce nie odmówi. Jak go PiS poprosi o pomoc, to stawi się na wezwanie

Nie mam w planach na teraz powrotu do polityki, ale jeżeli będzie potrzeba wykorzystania mojej wiedzy i doświadczenia, to jestem do dyspozycji - mówi w rozmowie z Super Expressem Bartłomiej Misiewicz.

Były rzecznik MON od miesięcy jest poza polityką. Szuka swojego miejsca w marketingu i mediach. Jak sam mówił przed dwoma tygodniami w rozmowie z Polsat News "po 11 latach przerwałem przygodę z pracą na rzecz ojczyzny i polityką".  Ale jednak ciągnie wilka do lasu. "Super Expressowi" Misiewicz wyznał, że w każdej chwili gotów jest pomóc ojczyźnie.

- Jeżeli będzie potrzeba wykorzystania mojej wiedzy i doświadczenia, to jestem do dyspozycji - zapewnił. 

Póki co studiuje. Jest uczniem Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, czyli toruńskiej uczelni ojca Rydzyka. 

- Idzie mi nie najgorzej. Najtrudniej było zaliczyć statystykę. Podchodziłem do tego przedmiotu trzykrotnie, ale w końcu udało mi się zaliczyć na trójkę - zwierza się dziennikarzom "SE".

W maju ma bronić pracy licencjackiej. Tematem jest m.in. szczyt NATO, stacjonowanie wojsk NATO w Polsce. Ale na licencjacie nie zamierza poprzestać. Mierzy w magistra. - Jak będę kontynuował temat pracy, to wtedy może będę prosił ministra Macierewicza o wsparcie - powiedział Misiewicz.

ZOBACZ TEŻ: Misiewicz twierdzi, że pracuje w TV Republika. Dziennikarka: Nikt nigdy Pana w firmie nie widział

Misiewicz stawił się przed specjalną komisją PiS. Będzie też sam Macierewicz

Więcej o:
Komentarze (260)
Misiewicz składa ważną deklarację.Jest gotów wrócić do polityki
Zaloguj się
 • antirussia81

  Oceniono 57 razy 49

  O poziomie tego kmiota świadczy najlepiej to, że nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo się ośmiesza, opowiadając podobne brednie.

 • bacowa

  Oceniono 46 razy 38

  Gamoń Misiewicz trzy razy podchodził by zaliczyć statystykę na ,,prawie ogólnym'' u p.Sromotnika z Torunia

  więc czuję się kompetentny jako doradca Kaczyńskiego, a może PE, ONZ, CIA i KGB?

 • Andrzej Duxa

  Oceniono 41 razy 33

  antoniemu i jaroslawowi tez nie odmowi - pupcio zawsze gotowy

 • zd46

  Oceniono 25 razy 21

  Pyszalku, studia na "rydzykowej sorbonie" to tak jakbys kiedys studiowal ma WUMLu czyli Wieczorowym Uniwersytecie Marksizmu-Leninizmu. Bedziesz madry jak "tabaka w rogu" ale jedno zrozumiesz ze "statystyka" mnicha Rydzola, to kasa, kasa, kasa a za nia mozesz kupic dyplom nawet "prof. jak" profan". Czegos sie ty nawachal w tej aptece i u Macierewicza? Chlopcze jestes wyjatkowym BEZTALENCIEM o doswiadczeniu jednodniowego szczura. Marzysz o defiladach? Defiluj do wc albo do lekarza z hemoroidami. Niestety do konca zycia bedziesz "parasolu" musial sobie trzymac parasol i uwazaj aby ci tego prasola nie otworzyli w tylku. Misiewicz, to juz koniec "latajacego cyrku MontyAntka"

 • student_zebrak

  Oceniono 29 razy 19

  misiu, spiendralaj do swego lubego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX