Komentarze (182)
Patryk Jaki w ogniu pytań na antenie TVN24
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 11 razy 11

  no niestety, w TVP padłyby pytania, na które Patryczek miałby przygotowane odpowiedzi a tutaj....zonk, a co on może powiedzieć jak on nawet nie bardzo potrafi się publicznie wypowiadać a co dopiero na niewygodne pytania, może niech on założy dresik i wróci na osiedlową łąweczkę, tam będzie uchodził za kogoś yntygentnego :-)

 • wkoz1

  Oceniono 9 razy 9

  miejsce dresa sebixa jest docelowio w w pierdlu.. i on tam trafi

 • t21

  Oceniono 11 razy 9

  Jaki, facet o wątpliwej orientacji hetero, niedouk i to bez kierunku prawniczego, konstruuje prawo. Staliniści mogliby uczyć się od kaczystów i PieSdzielców.

 • kris19602

  Oceniono 8 razy 8

  Wojna jaka PiS prowadzi z wlasna konstytucja przypomina okupacje wrogiego panstwa, ktore sila zagarnia terytorium sasiada, jednoczesnie wszystkim tlumaczac, ze robi to dla wspolnego dobra i w zgodzie z nowo ustanowionym przez siebie bezprawnie wprowadzonym prawem.

 • pryszczatyryjkuca666

  Oceniono 8 razy 8

  Jaki, zajmij się swoim niedopchniętym dzieciakiem, zamiast się szlajać po mediach

 • bert2407

  Oceniono 10 razy 8

  Dżaki za co się weźmiesz to spieprzysz ty jełopie.Całe Opole się wstydzi ty śmieciu.

 • obatelwolski

  Oceniono 10 razy 8

  Poliglupek byle jaki rżnie prawnika.Dlaczego takie ćwoki biorą udział w rządzeniu Polska.

 • donmarek

  Oceniono 9 razy 7

  Dyżurny Nadworny Idiota PiS. Podobnie jak niejaki Sasin. Najpierw mówi. A potem udaje, że myśli.

 • zbycho52

  Oceniono 7 razy 7

  Wg.tego barana kompromis polega na tym,ze opublikuja wyroki,ale zarazem stwierdza,ze one nie beda przestrzegane,bo sa niewazne.

 • drugiepietro

  Oceniono 7 razy 7

  Co panowie Ziobro i Jaki robią jeszcze w rządzie? Honorowi ludzie już dawno by złożyli dymisje.

 • poppers68

  Oceniono 7 razy 7

  Za jakiś czas co innego będzie powodowało u Pana Patryka bezsenne noce.
  Ano, zacznie rozmyślać, czy po stracie władzy przez PIS również i On zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
  Otóż - zapewne zostanie. I nie chodzi mi tu o jakieś polityczne proporcje w przyszłym Sejmie.
  To środowisko prawnicze w Polsce doskonale wykorzysta lata podstawiania się na strzał tej bezrozumnej ekipy. Tak, bezrozumnej. Bo o większych gamoni w tym obszarze trudno.

 • Janusz J23Ola

  Oceniono 7 razy 7

  Za PISu tak mi wzrosło poczucie bezpieczeństwa, że regularnie spędzam popołudnia na ulicach, np. w ostatni piątek.

 • stefan4

  Oceniono 7 razy 7

  > Dopiero później wiceminister Jaki przyznał, że "być może w kwestii ustawy o IPN popełnił
  > jakieś błędy".

  Po takich błędach człowiek honoru podaje się do dymisji. Człowiek PiSu nie musi.

 • maaac

  Oceniono 7 razy 7

  Kłamie. Opozycja nie chciała kompromisu ale wycofania się z złą które PiS narobił. Kompromis oznacza wycofanie się obu stron. Tu mamy potrzebę pełnej kapitulacji PiSu.

 • remo29

  Oceniono 7 razy 7

  Pora ponownie ubrać się w dres.

 • zueoko

  Oceniono 6 razy 6

  Jaki wstydzą się za byle - Jakiego jak Toruń za ojca dyrektora.

 • jtby

  Oceniono 8 razy 6

  Zapał rewolucyjny nie zastąpi myślenia. Pisdolce jak pierwsi komuniści braki w wykształceniu i zdrowym rozsądku zastępują jakimiś bzdurnymi uzasadnieniami posunieć ideologicznych i zwykłym matactwem.

 • zd46

  Oceniono 10 razy 6

  W TVN24 pelno PiSowych politykow i biegna tam na wyscigi, no coz panowie PiSowiacy, macie racje: "TVP 1,2 i 3 KLAMIE", oszukuje a J.Kurski jest niewiarygodny, chamski i prostacki

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Tak wyglada „naprawa wizerunku miedzynarodowego” przez amatorow o infantylnementalnosci. Dwa lata wywolywali WOJNE z calym swiatem a teraz ze strachu puscily im "zwieracze Skorkiewicza" i sie pofajdali. Teraz nazywaja to "szukaniem kompromisu" ktory wyglada na "OSZUKIWANIE KOMPROMISU"! Jest przyslowie: "kto sieje wiatr ten zbiera burze". PiSie, awanturnictwo polityczne nie poplaca a "chama i prostaka dyplomatycznego" srodowiska dyplomatyczne czuja na odleglosc, od nich zalatuje "odorem glupoty i nieodpowioedzialnosci". Co do reprywatyzacji, panie nijaki Jaki i byle jaki, to ocenimy po sprawach sadowych które wniosa nowi poszkodowani przez Jakiego.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 8 razy 6

  Patryk Jaki: "Zawsze mówiłem, że w tej ustawie są przepisy nieszczęśliwie skonstruowane. Zawsze tak mówiłem."

  Nie Ptysiu. Nigdy tego publicznie nie mówileś. Do tego pstrykałeś sobie słitfocie z neonazistą Rybakiem, jak robił ci kampanię wyborczą. I nie kłam Ptysiu, bo focie są.

  Nie mazgaj się teraz, nie becz jak baba. Razem ze swoim patronem Ziobrą jesteście skończeni, postaraj się chociaż zachować minimum godności jak idziecie na dno.

 • adaco22

  Oceniono 8 razy 6

  takie coś jest minister!

 • loneman

  Oceniono 6 razy 6

  Co?? Ten milosnik "paskowej mody" w garniturze (dla niepoznaki) pomylil sie czy podali mu serum prawdy?? Musi to zaraz odwolac w TVQ i Trwam oraz udac na pielgrzymke dajac tez swoity przelew na torunskiego guru i lokalna parafie !!!

 • donmarek

  Oceniono 6 razy 6

  A tak w ogóle: co on, Jaki, ma powiedzieć/odpowiedzieć, skoro nie dostał przed programem pytań, jakie będą mu zadane ???

 • Stan Majewski

  Oceniono 6 razy 6

  Moment slabosci. Teraz inni towarzysze z betonu partyjnego go ukrzyzuja tzn dostanie dobra posadke gdzies z tylu frontu walki o ... ?? No wlasnie o co oni walcza ? "O spie...nie stosunkow z calym swiatem ". Misja dziejowa. No i misja o prawo do koryta dla partyjnej nomenklatury.

 • ochujek

  Oceniono 6 razy 6

  Oj tam. Dojna zmiana odniosła moralne zwycięstwo. Nagrody wzięli. Co im zrobicie? Forsa najważniejsza. Każdy klecha to potwierdzi. Po to pchają się do koryt. Ciemny lud znowu zagłosuje na nich bo dały 500.

 • six_a

  Oceniono 6 razy 6

  pan prezes już się zbliża, już puka do mych drzwi,
  no heloł ziom, wbijaj naprawdę.

 • hipis3308

  Oceniono 8 razy 6

  Chciałem się zapytać Jakiego,czy bycie szmalcownikiem, było braniem udziału w holokauście,czy też nie.

 • zapomorski12

  Oceniono 8 razy 6

  Od początku było wiadomo, że ustawa o IPN była bublem prawnym i to to pan, panie Jaki za nią odpowiada. USA ostrzegało PiS przed jej wprowadzeniem, ale dopiero mocne tąpnięcie tego mocarstwa was sprowadziło na ziemie. Mam taką nadzieję. Poza tym przeciętny obywatel nie ma większego poczucia bezpieczeństwa, niech pan nie pieprzy takich głupot. Skąd taka informacja? Dzisiaj na przedmieściach Szczecina znów policja paralizatorem śmiertelnie poraziła człowieka. To ma być lepsze poczucie bezpieczeństwa obywateli?!

 • banan125

  Oceniono 10 razy 6

  panie Jaki - najpierw się myśli, rozmawia a potem dopiero działa... pan jesteś młody - to się pan jeszcze nauczysz w przeciwieństwie do pańskich bezrefleksyjnych kolegów

 • 20portal

  Oceniono 5 razy 5

  Cały "występ" Bylejakiego u Piaseckiego można podsumowac zawołaniem kiboli: nic się nie stało.
  Dziś sie mówi jedno, jutro drugie - i to wszystko prawda.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 7 razy 5

  W ramach "reformy sądownictwa" byleJakie prawo, dla byle jakiego suwerena.
  W efekcie byleJaki kraj poza unią Europejską z odnowioną żelazną kurtyną od innych krajów
  europejskich i świata. Cieszcie się studenci zapłacicie za studia, jak wam przyjdzie ochota na wyjazd. Ciesz się suwerenie, bo po paszporty będziesz czekał w pisowskiej ubecji...i nie każdy takie coś dostanie. Mieliśmy do 50 latach niewoli naszą Najjaśniejszą Rzeczpospolitą, mamy teraz faszystowsko-bolszewicki średniowieczny folwark złodziejskich pisowskich szubrawców.
  Poza tym drogi suwerenie, który tak chciałeś mieć reformę sądownictwa...teraz to już wszystkie wyroki wydawane będą z naruszeniem prawa i w związku z tym do podważenia, nawet bez kretyńskiej rewizji nadzwyczajnej...czyli wszelkie procesy niemożliwe do zakończenia. Jaki to będzie miało wpływ na gospodarkę, to lepiej nawet nie wspominać.
  Po owocach to poznacie.

 • zd46

  Oceniono 9 razy 5

  Pan Jaki wyglosil pean pochwalny na temat pana Wasika a tu znaleziona w internecie wiadomosc o jego "wyjatkowej uczciwosci" tak wytykanej u pojedynczych nieetycznych sedziow i to na wieeeelkich bilbordach za gigantyczne pieniadze. Chicialoby sie powiedziec: "Wasik na bilbordy":
  ….. „Do zdarzenia doszło 6 listopada 2010 r. na stacji paliw przy ul. Powsińskiej na warszawskim Wilanowie. M. Wąsik zatankował do swojego auta ok. 50 litrów paliwa za ok. 220 zł. Wszedł do sklepu na stacji, pokręcił się między półkami, kupił m.in. papierosy i…………………. odjechał. Po tym zdarzeniu pracownik stacji Grzegorz Wierzchoń zaalarmował policję. Wiceszef CBA, Maciej Wąsik UKRADŁ PALIWO na stacji!”…. Panie Wasik, panie Kaminski, walka w waszym stylu, "wolna amerykanaka". Moze opowiecie Polakom jaki jest wasz udzial w nagrywaniu prywatnych spotkan czlonkow partii PO, na prywatnych spotkaniach w tym M.Morawieckiego a zarazem czlonkow rzadu w restauracji: "Przyjaciele i Sowa", kto wam to zlecil? Czy aparatura pochodzila z CBA a pieniadze z PiSu i SKOKow?

 • jurek4491

  Oceniono 5 razy 5

  Dupencja - WYMIĘKA , Karnowscy napiszą " PRESJA MA SENS " .

 • michalpopiel

  Oceniono 5 razy 5

  Jaki już wie jakie części ustawy będą uznane za niekonstytucyjne. Pewnie prezes wysłał pismo do Wolfgangowej i Zero z informacja które zapisy muszą być zmienione.

 • Bronek Myszka

  Oceniono 5 razy 5

  Patryk - dresiarz, w mowie, umyśle i postrzeganiu świata. Tego ani woda swiecona ani podworkowa elokwencja nie wymyje

 • swientyjacenty

  Oceniono 5 razy 5

  Fundamenty domu stawianego przez PIS stoją twardo. Nie może być inaczej u twardogłowych. Co cegiełka - to nagroda. I tak byle do kolejnych wyborów. Prawdziwi patrioci - wszak najbardziej kochają wszystko co polskie, a najbardziej polskiego złotego.

 • darazetes9898

  Oceniono 11 razy 5

  jestes przerazajacym typem przerazajacym typem Jaki ! machasz raczka na ukraincow wiedzac b. dobrze jak wygladal majdan ze swoi banderowcy mordowali swoich naiwniakow 75ciu ze doszlo do wojny domowej w ktorej juz zginelo 20.000 ludzi ze jakis palant zestrzelil podobno samolot z 300 ludzmi i ten palant w Kijowie dzisiaj strzelil sobie w leb nie ta reka co trzeba do prawej skroni ,ze bohater narodowy ukrainy szewczenko jest w wiezieniu za prawde o Majdanie ze ukraincy od 41 roku sa zabili z niemcami w obozach smierci 4 miliony zydow ze zabili 200.000 polakow na wolyniu i ty sobie nad ta UPADLINA MACHASZ RACZKA rownoczesnie oskrazasz swiat o cos co nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sie nie zdarzylo NIKT NIGDY NA SWIECIE NIE OSKARZYL POLSKI O SHOAH ANI O OBOZY NIKT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! natomiast jest wiadome ze polacy zabili i wydali okolo 200.000 zydow ( jan grabowski prof. historii) i nad tym swoja oby uschla raczka ) nie machasz bo to ZYDKI PRAWDA ????????????? poplyniesz lotrze i nawet nie wiesz jak szybko !!!!!!!!!!!

 • norman67

  Oceniono 7 razy 5

  Błąd? To nie Jaki popełnił błąd, tylko jego ojciec-przygłup, co się postawnowił rozmnożyć.

 • biheppy

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe czy zapytal prezesa o pozwolenie pojscia do wrogiej i zdradzieckiej telewizji. Czyzby zapomnial ze jedyna prawdziwa to tvpis info.?

 • artur702

  Oceniono 4 razy 4

  Za czyn dywersji popełniony na Ojczyźnie kładzie się głowę pod topór kata.

 • bronek176

  Oceniono 4 razy 4

  Wpuścili "gó...arza-idiotę" a ten aby wylizać pewną część ciała prezesowi wygłaszał banialuki!

 • mirarob

  Oceniono 4 razy 4

  jesteś pan jednym wielkim błędem, panie .ośle

 • wadp21

  Oceniono 4 razy 4

  Czego można się spodziewać po ambitnym do granic dresiarzu z blokowiska , który założył garnitur lecz dalej jest dresiarzem z niskim IQ. Panie (byle)Jaki! Ubrał się diabeł w ornat i na mszę dzwoni. Zna Pan to? Czy pod blokiem o nie mówiło się tym językiem? No to powiem otwarcie. Mowa jest srebrem a milczenie złotem.... Nigdy nie będzie Pan mądry więc choćby należałoby być przyzwoitym. Ale w Polsce "prawicowa" (tak naprawdę to nie jesteście prawicą z książkowej definicji ale narodowymi socjalistami czyli polską NSDAP - faszystowską partią władzy) tłuszcza nie ma szans być przyzwoitą. Oni chcą tylko władzy za wszelką cenę bez pomysłu co z tą władzą zrobić.

 • Stan Majewski

  Oceniono 6 razy 4

  PISSdzielce zeby zadeklarowac sie zdecydowanie po stronie waszej antysemickiej i rasistowskiej partii, ROBCIE sobie tatuaze !!! I tak zeby swiat zrozumial. "Kaczka is my leader " , "Jews killed Jesus", "No immigrant children in my Shithole", "Obama is a Nigger" , "Hitler did not finish his job", etc.

 • Stan Majewski

  Oceniono 6 razy 4

  PISSdzielce ZDRADA !!!!! "Rzydzi" wygrywaja !!!! WTF. Gdzie duma antysemitow ktorzy wstali z kolan ? Leb jeszcze boli od tego parapetu ? Twardy co ? Dobra robota przedwojenna ! UNia wam jeszcze wiecej przypie.... I Trump tez bo chamy i cwaniaki mysleliscie ze wszystkich przerobicie na szaro. A wala takiego !

 • pinkus61

  Oceniono 6 razy 4

  Out...

 • edals

  Oceniono 4 razy 4

  Kaczyński , nie kompromituj PiS, nie lekceważ wyborców PiS w wylej na zbity pysk tego Jakiego z rządu. I to natychmiast. Dość już szkód narobił !!!! Co się pokaże w TV to skutek dla PiS taki jak gó... w wentylatorze.

 • kenjed

  Oceniono 4 razy 4

  Dzisiaj w "Piaskiem po oczach" nie docierało do niego, albo się upierał jak osioł , że nie jest głupi. Jest ! Ale pokażcie głupka, który przyzna, że jest głupkiem . Człowiek choć trochę inteligentny ma wątpliwości, tylko dureń jest pewny swoich racji, a Jaki był przekonany , że to co bredzi jest prawdą. No cóż współczuję jego rodzinie, taki wstyd na cała Polskę.

 • heepurian

  Oceniono 4 razy 4

  Ależ to prostak ! I pomyśleć że ktoś taki jest wiceministrem i wymyślił sobie w tej głupiej głowie, że będzie reformował Polskę i organizował nam życie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX