Pytają kontrwywiad o legendarną imprezę Misiewicza w nocnym klubie

Posłowie PO chcą wiedzieć, co stało się z nagraniami monitoringu klubu nocnego, w którym rok temu bawił się ówczesny rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. Przypuszczają, że przejęła je Służba Kontrwywiadu Wojskowego.

"Po tym incydencie słowa takie jak limuzyna, ochroniarz z Żandarmerii Wojskowej, szastanie pieniędzmi, nagabywanie studentek i proponowanie pracy każdemu, kto rozpozna kim jest stało się znakiem rozpoznawczym ówczesnego rzecznika MON - piszą w piśmie do premiera Paweł Olszewski i Cezary Tomczyk. Obaj chcą się przy okazji dowiedzieć, czy wiceszef SKW Marek Utracki polecił podwładnym w białostockiej delegaturze zabezpieczenie nagrań z monitoringu klubu nocnego, w którym bawił się  Misiewicz. Pytają także m.in. o to, czy to prawda, że nagranie takie przekazał SKW właściciel klubu nocnego. A jeśli tak, to czy zrobił to z własnej woli, czy ktoś na niego naciskał. Swoją listę pytań kończą tym, czy wszystko odbyło się na polecenie ówczesnego szefa MON Antoniego Macierewicza.  

Zajechał służbową limuzyną 

W styczniu 2017 roku dziennik "Fakt" opisał nocną eskapadę ówczesnego rzecznika prasowego MON do jednego z nocnych klubów w Białymstoku. Na studencką imprezę w klubie WOW, oddalonym od hotelu, w którym nocował o kilkaset metrów, Misiewicz miał zajechać służbową limuzyną. Potem, jak opowiadali dziennikarzom świadkowie, rzucił się w wir zabawy. Sporo czasu poświęcał studentkom, ale nie zapomniał zwracać co chwila uwagi dj-owi, by przez mikrofon informował gości, że Misiewicz jest jednym z uczestników zabawy. Osobom, które przysiadały się do stolika, miał proponować pracę w MON. Towarzyszył mu żołnierz żandarmerii, który "szybko ewakuował go z lokalu, gdy mogło dojść do awantury spowodowanej nagabywaniem studentki"

ZOBACZ TEŻ O 5 nad ranem pędził Wisłostradą. Jak dokładnie Bartłomiej Misiewicz stracił prawo jazdy?

A teraz doradza w TV Republika 

Kilka dni temu Misiewicz, który z hukiem rozstał się w posadą rzecznika, znów o sobie przypomniał. Pochwalił się, że doradza kontrahentom z zakresu marketingu i PR-u. A także pracuje w Telewizji Republika. Na te słowa szybko zareagowała jedna z dziennikarek stacji. "Ja i koledzy z TV Republika jesteśmy ciekawi zakresu obowiązków, bo nikt nigdy Pana w firmie nie widział" - napisałam dziennikarka TV Republika Magdalena Bałkowiec. 

ZOBACZ TEŻ: Misiewicz twierdzi, że pracuje w TV Republika. Dziennikarka: Nikt nigdy Pana w firmie nie widział 

Jego nazwisko stało się synonimem człowieka z politycznego nadania. Niezatapialny Bartłomiej Misiewicz

Więcej o:
Komentarze (81)
Pytają kontrwywiad o słynną imprezę Misiewicza w Białymstoku
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 31 razy 27

  Misiek żyły sobie dla ojczyzny wypruwał, a tu nawet po roku jakieś wredne żarciki..Wstydźcie się wszyscy. Obmawiać i plotkować najmężniejszego z mężnych. Złoty medal ma ? Ma..Niejeden major czy pułkownik się nie doczeka takiego wyróżnienia, to mordeczki w kubeł bo Bartuś wraca do gry.
  Obszczaniec co to wyjeździł zapas paliwa do czołgu na rowerze w pięć dni.

 • pedro.666

  Oceniono 24 razy 24

  Ojtam! James Bond bardzo często wykonywał obowiązki dla Rządu Jej Królewskiej Mości w nocnych klubach. A gdzie Bondowi do Misiewicza!

 • ziaburek

  Oceniono 27 razy 23

  Ciekawe - to my po akcjach Macierewicza mamy w Polsce jeszcze jakiś kontrwywiad?!

 • notremak

  Oceniono 20 razy 20

  Misio-ptysio i senator Kogut - typowe twarze pissu!

 • vomitorium1

  Oceniono 23 razy 19

  "Osobom, które przysiadały się do stolika, miał proponować pracę w MON."
  bo misiu
  nawet w czasie zabawy
  pracuje dla ojczyzny
  (jak sam mówi
  "Pochodzę z patriotycznej, katolickiej rodziny, która na trwałe zaszczepiła we mnie dewizę: Bóg, Honor, Ojczyzna"
  (za polityka pl))

 • def11

  Oceniono 18 razy 16

  Przed wyborami wszelakie taśmy należy zabezpieczać :)

 • krzywelustro

  Oceniono 17 razy 15

  W TV Republika Misio doradza sprzątaczkom w sprawie optymalnego wyboru WC-kaczki do kibli. Doświadczenie zdobyte w aptece w Łomiankach bardzo się przydaje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX