Komentarze (184)
Ustawa o zbiórkach publicznych. Rząd wycofuje się ze zmian
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 23 razy 19

  Jestem przekonana, ze CELEM BYL WOSP, ale doszli do wniosku, ze to bylby koniec ich wlasnej kariery przy zlobie rzadowym.

 • cezaryk

  Oceniono 24 razy 18

  Nie bój, nie bój! Wrzucą do sejmu wieczorem, przegłosują do godziny 1, po 4. będzie już zatwierdzone przez senat.

 • fctheduck

  Oceniono 17 razy 13

  Mamy takie czasy, w których cieszymy się, że bandyci u władzy tym razem nas nie okradli. Super.

 • captain_planet

  Oceniono 15 razy 13

  Nie posłuchał, rzucił sondę. Sonda zadrgała więc się wycofują i wrócą z tym g..., tylko w innym opakowaniu.

 • kiwdu53

  Oceniono 13 razy 11

  Nie wysłuchali a się p rzestraszyli.
  Jak sobie wyobrazili ile milionów Polaków dało na Orkiestrę (każdy statystyczny 3,52 PLN) to uszy po sobie i cisza. Takich tłumów w ewentualnych protestach to jeszcze nie było. Się ma

 • hastatrespasos

  Oceniono 12 razy 10

  Zamiast wygłupiać się nowelizacją przepisów o zbiórkach publicznych, zastraszającą WOŚP i inne uczciwe organizacje, resort niebezpieczeństwa kaczego nierządu powinien po prostu zdelegalizować neonazistowską hordę Hańba i Wstecznictwo. Ale na to nie pozwoli herszt sPISku, dumny z takich przeklętych popleczników, którzy mogą stanowić jego zbrojne ramię na wypadek, jak się wydaje, krwawej rozprawy z obrońcami demokracji. Zwolennicy faszysty Walusia będą dalej zbierać forsę na pomoc dla niego, im nikt niczego nie zarekwiruje. Ale gdyby nowa ustawa weszła w życie, zdradzieckie sPISkowe mordy nie cofnęłyby się przed skokiem na grube miliony ofiarowane przez miliony Polaków, z dobrego serca, na Orkiestrę Owsiaka. A to mógłby być ostatni taki skok tej ekipy, kropla przepełniająca czarę goryczy ludzi zniewolonych przez niedorobionego kaczora.

 • vito60

  Oceniono 12 razy 10

  Nie zdrowy rozsądek zwyciężył, a strach przed zbiorowym wkurfem obywateli. Wida, że waadza jednak boi się masowych protestów. Wniosek, trzeba się mobilizować przeciw każdej kretyńskiej ustawie ograniczającej wolności obywatelskie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX