Komentarze (136)
Cezary Grabarczyk usłyszał zarzuty. Chodzi o jego pozwolenie na broń
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mr_gm

  Oceniono 10 razy 6

  Zaraz oskarżą go, że jak miał 7 lat, to przeszedł przez jezdnię na czerwonym świetle.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 5 razy 5

  A jak tam pisi wiceminister Rau, który po pijaku jechał beemwiochą i strzelał z pistoletu przez okno jak nyggus z chamerykanckego getta?

 • iwano10

  Oceniono 5 razy 5

  Nie chodzi o pozwolenie na broń,nie o Grabarczyka ale o pokazanie ,że PO to kryminaliści.Kto następny?

 • kotwkaloszach

  Oceniono 5 razy 5

  Cel PiSu jak zwykle "wzniosly": przybetonowac sie do koryta in secula seculorum...

 • Oceniono 6 razy 4

  polowanie na czarownice w pisowskim wydaniu!!! -jak stracicie wladze to pozostanie wam tylko Lukaszenka bo tylko z Nim pis sie nie poklucil .

 • kotwkaloszach

  Oceniono 4 razy 4

  Oj to PiS z "rozmachem" wzial sie w koncu za te peowskie "afery"...

 • zimman

  Oceniono 6 razy 4

  I na tym polega jedyna różnica w pracy prokuratury - ściganie opozycji za duperele na polecenie Ziobry. A zwykły obywatel ma jeszcze gorzej jak poprzednio.

 • japka_putina

  Oceniono 6 razy 4

  Kolejny wielki przekręt PO. Prawie tak poważny, jak zegarek Nowaka, czy płacemnie służbową kartą za wino i ośmiorniczki, nie mówiąc już o pracy syna premiera dla dziwnej firmy, która później zbankrutowała, a prezes okazał się oszustem. Na szczęście teraz władzę mamy uczciwą i skromną. Żadnych SKOKÓW na kasę wyprowadzoną do Luksemburga, żadnych srebrnych interesów na Cyprze, żadnego przepisywania majątków na żony, żadnych nagród za nie wiadomo co, żadnego zatrudniania krewnych i znajomych w państwowych spółkach. Skromność i profesjonalizm na każdym kroku. Prawe to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 4 razy 4

  @krynolinka
  do przymierania głodem przyznał się w czasach kiedy został wicepremierem w rządzie PiS

 • blablick

  Oceniono 6 razy 4

  Ale to był tylko mały pistolecik :)

 • mapi7

  Oceniono 10 razy 4

  Haniebne działanie PiSu!

 • acototak

  Oceniono 4 razy 4

  Afera większa niż z doktorem G.

 • chi-neng

  Oceniono 6 razy 4

  AMBER VI

  Powstanie kolejnych spółek ferajny z PC „Air Link” sp. z o.o., „Celsa” sp. z o.o. oraz Inter-Poligrafia SA. Pierwsza i najbardziej znana spółka, którą „trzęsie” Sławomir Siwek w tym samy czasie wiceprezes telewizji odpowiedzialny za funkcjonowanie Programu Satelitarnego TV Polonia, Agencji Produkcji Audycji Telewizyjnych, TVP 3 Regionalnej i oddziałów terenowych. Spółka ma zapisaną w swoich dokumentach działalność telekomunikacyjną, radiową i telewizyjną, czyli dokładnie te same, które stanowią konkurencję dla mediów publicznych równolegle reprezentowanych przez Siwka(!). Działalność spółek założonych przez ferajnę z PC była przedmiotem zainteresowania organów ścigania, ale sprawę wyciszono.

  AMBER VII

  Fundacja Nowe Państwo, którą w 1997 roku ustanowili: abp. Tadeusz Gocłowski, Jarosław Kaczyński i Krzysztof Czabański w 2001 roku w cudowny sposób wchłonęła wszystkie udziały fundacji prasowej „Solidarność”, jakie ta posiadała w spółkach „Srebrna” i „Srebrna Media”. Ciekawostką związaną z tym tworem jest to, że wszechobecny Siwek dołożył ze swoich i w 1995 roku drukował dla Kaczyńskich przynoszący straty tygodnik „Nowe Państwo”. Zapłatą za przysługę był oddanie Siwkowi na własność spółki „Interpoligrafia” z całym parkiem maszynowym. Cichym akcjonariuszem i strażnikiem „Interpoligrafii” stał się nieżyjący już biskup Roman Andrzejewski.

  Wymienione wyżej tylko najbardziej znane przykłady zabagnionego amberpaństwa, które poprzez często niejasne interesy utrzymywało braci Kaczyńskich na TOP-ie polskiej sceny politycznej to tylko część bogatej przeszłości błogosławionego prezydenta tysiąclecia i jego brata zbawcy Polski.

  KACZYŃSKI ZNANY JEST Z TEGO, ŻE SUROWO KAŻE NIEZDYSCYPLINOWANYCH, ALE I SOWIECIE NAGRADZA NAJWIERNIEJSZYCH Z WIERNYCH NA UWAGĘ ZWRACAJĄ LOSY NIEKTÓRYCH CZŁONKÓW JEGO ÓWCZESNEJ FERAJNY.

 • hen-live

  Oceniono 8 razy 4

  Ale standardy zachował podał się do dymisji jak był ministrem,zrzekł się immunitetu a Macierewicza zdymisjonowano za niszczenie armii i dostał 70 tys.nagrody. Senator PiS Kogut z Senatem Karczewskiego powiedzieli kukuryku.

 • chi-neng

  Oceniono 10 razy 4

  SPÓŁKA SREBRNA, SOLIDARNA WIEŚ, INTER POLIGRAFIA ( z sieci...)

  Powtarzaną od lat diagnozą Jarosława Kaczyńskiego jest to, że Polska została okradziona, przez tajemniczy układ powiązań, w których wchodzi biznes, media, polityka i służby specjalne.

  Przy okazji sprawy Amber Gold pan prezes zlecił propagandową ofensywę i przygotowanie raportu o „amberpaństwie” Tuska , jego bursztynowym bagnie, pomorskiej ośmiornicy i wspomnianymi wcześniej układami interesów, które rujnują Polskę.
  Ja sam postanowiłem sięgnąć do dużo starszych publikacji i przygotować dla pana prezesa memento – inny mini-raport o bagnie z lat, 90 kiedy to zaczął się cudowny okres działalności innego amberpaństwa – tłustych lat amberpaństwa braci Kaczyńskich, podczas których setki „swojaków” uwłaściły się na majątku publicznym na kwotę kilkudziesięciu miliardów złotych..

  AMBER I

  Zaraz po powstaniu Porozumienia Centrum (1990 r.), powstaje spółka Telegraf. Rada nadzorcza Telegrafu to: Jarosław Kaczyński, Lech Kaczyński, Maciej Zalewski, Andrzej Urbański i Krzysztof Czabański. Bogata spółka, której kapitał początkowy szybko urósł do kwoty 2 mln USD chciała inwestować m.in. w wydawnictwa, komunikację, media i handel. Do skarbca Kaczyńskich trafiło również blisko 110 miliardów starych złotych z tytułu dotacji od prywatnych (Art-B blisko 60 miliardów) i państwowych firm oraz zakupu udziałów spółki. Po ujawnieniu afery FOZZ i pierwszych podejrzeniach, które padły na posiadających utrzymywane w ścisłej tajemnicy kontakty Kaczyńskich z firmami „Art-B”, „Budimex” (wybudował Licheń), „Pol – Kufring” i „Metalexport” gospodarczy tygrys – Telegraf pada w dziwnych okolicznościach, a obaj bracia natychmiast nabierają wody w usta.

  AMBER II

  Fundacja prasowa Solidarność, którą założyli Kaczyńscy powstała na pozostałościach po RSW Prasa-Książka-Ruch. Omijając procedury przetargowe Fundacja dysponująca kapitałem założycielskim w kwocie 180 zł (sto osiemdziesiąt złotych) przejmuje wart blisko 30 miliardów starych złotych „Express Wieczorny”, który później zostaje sprzedany w transakcji wiązanej i polegającej na równoległej spłacie 10 miliardów starych złotych, które Jarosław Kaczyński pożyczył z kasy wydawnictwa na kampanię wyborczą PC. Dochody z „Expressu Wieczornego” zostały wpompowane w finansowanie działalności PC oraz na wydawanie tygodników „Polska Dzisiaj” (w ciągu pięciu lat sprzedano cztery nakłady) i na niskonakładowe i nierentowne pisma „Tygodnik Centrum”, „Tygodnik Solidarność’ oraz „Tygodnik Ziemi Garwolińskiej”, którego szefem był nie, kto inny jak Marek Suski. Kontakty z udzielającym PC kredytów bankiem BPH owocują przekazaniem mu w dzierżawę budynków, które fundacja otrzymała od skarbu państwa na wieczyste użytkowanie. Za bezinteresowna przysługę fundacja Kaczyńskiego inkasuje prawie 40 miliardów starych złotych a ówczesny członek PC i minister w Kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy Sławomir Siwek rozpoczyna zleconą mu przez Kaczyńskiego tajną misję wywarcia nacisku na ówczesnego szefa NBP, od którego oczekiwano wydania zgody na prywatyzacje BPH w pierwszej kolejności.

 • remo29

  Oceniono 12 razy 4

  Hehe, a gdzie te "porażające afery", o których krzyczała św. Beata Kempa po tzw. audycie? Nie ma? Kłamali? Papiery na pistolecik się nie zgadzają tylko? Szukajcie, może jeszcze za parking nie zapłacił, albo papierkiem do kosza nie trafił.

 • ziggybum

  Oceniono 10 razy 4

  Poświadczenie nieprawdy w sprawie pozwolenia na broń u byłego polityka? WOW! Toście go dopadli!
  A co z łamaniem konstytucji przez najwyższe władze RP - prezydenta i premiera? Czy w tej sprawie prowadzone jest postępowanie? Czy komuś postawiono zarzuty? Czy zarzuty w tym kraju stawia się tylko za czyny kalibru zwinięcia 50 PLN z lady na stacji benzynowej?

 • kemor234

  Oceniono 12 razy 4

  No cóż. Nadal mamy równych i równiejszych. Sprawa raczej błaha. Nikt przecież na tym nie ucierpiał.
  Jeśli jednak spojrzeć na oskarżenia wygłaszane przez pewnego Antoniego (raczej nie święty!!) bez żadnych dowodów, to wydaje się, że również mamy do czynienia z poświadczaniem nieprawdy ...

 • ryslew2061

  Oceniono 10 razy 4

  Jak to mówił Kaczor w expose? "Żadnej zemsty, żadnego odwetu nie będzie!". I dotrzymuje słowa, trza przyznać.

 • jxl82

  Oceniono 18 razy 4

  Poseł po wniosku prokuratury zrzekł się immunitetu poselskiego. Senatorek Liliputek co na to?

 • kotwkaloszach

  Oceniono 3 razy 3

  Grabarczyk przy obecnym cyrku prezesika to rowny gosc!

 • koenzymq10

  Oceniono 5 razy 3

  A co tam w sprawie "załatwię cię stokrotko!"?

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 5 razy 3

  Prawicowe czyli w sumie publiczne media ogłoszą kolesia bandytą nad bandytami ale zapewne nie powiedzą za co i dlaczego. W świat pójdzie hasłowe info w stylu: PO, Grabarczyk, zarzuty, prokurator, sąd, winny, wina Tuska, aferzysta z PO i takie tam inne. Najważniejsze, aby "przykleić" do PO coś związane z prokuraturą. Nawet jak to będzie przewinienie kalibru zabranie prawa jazdy za przekroczenie punktów to i tak będzie info, że PO łamie prawo i trzeba ich wysłać na szafot najlepiej. Ehhh polityka i bezmózgi nie myślące, że są robieni w ciula na każdym kroku.

 • chi-neng

  Oceniono 9 razy 3

  WYNAGRODZENIE DLA ZASLUZONYCH KLANOWI KACZYNSKICH:

  - Adam Glapiński, który w nagrodę wylądował na fotelu szefa Polkomtela sławił się wprowadzeniem koncesji na import paliw, które zapoczątkowały lawinę afer paliwowych i miliardowych strat budżetu państwa. Ten sam Glapiński poprzez swoje ustawy pozwolił na oddanie za bezcen spółkom developerskim wartych fortunę atrakcyjnych działek budowlanych. Lansował skazanego w aferę FOZZ Grzegorz Żemka i żądał zatrudnienia go na stanowisku wiceprezesa NBP. Rozgrzeszony przez Jarosława Kaczyńskiego.

  – Andrzej Urbański wyrzucony z Kancelarii Prezydenta po doniesieniach o swoich podejrzanych interesach. Urbański pełniąc funkcję szefa Kancelarii Prezydenta był prezesem i udziałowcem założonej wspólnie z Ryszardem Nawratem (oskarżonym o korupcję działaczem SLD) firmy Kalejdoskop–Nowa, co było niezgodne z ustawą antykorupcyjną. Nagrodą była szybka rehabilitacja i potajemne zatrudnienie w kancelarii ówczesnego premiera Jarosława Kaczyńskiego. Kolejne podziękowania za lata wierności i wspólnych interesów to stołek szefa TVP i członkostwo w kolegium IPN.

  – Czołowy polityk PiS i jeden z liderów PC Adam Lipiński znany jest ze spotkania z posłanką Beger, podczas którego dokonał rozgrzeszonego przez Jarosława Kaczyńskiego aktu politycznej korupcji. W nagrodę umieszczony na liście wyborczej PiS w przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007, z której dostał się do Sejmu.

  – Były członek PC Krzysztof Tchórzewski to członek zarządów licznych dużych przedsiębiorstw i spółek. Dyrektor partyjnej spółki „Srebrna”. Nagrodzony za zasługi stołkiem sekretarza stanu w Ministerstwie Gospodarki w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

  – Sławomir Siwek – były współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Prasowej „Solidarność”, członek PC i szef „Expressu Wieczornego, który w nagrodę otrzymał od Jarosława Kaczyńskiego funkcję członka zarządu TVP. Siwek to milioner i późniejszy prezes fundacji „Solidarna Wieś”, która powstała dzięki części majątku przekazanego przez fundację prasową „Solidarność”. Jednym ze stałych współpracowników i patronów „Solidarnej Wsi” jest obecnie Radio Maryja.

  – Teresa Liszcz to była funkcjonariuszka PC, która w nagrodę za swoje zasługi otrzymała posadę w rządzonym przez Lecha Kaczyńskiego NIK, a potem dzięki jego bratu posadę członka Trybunału Stanu. Rozgrzeszona przez Jarosława Kaczyńskiego z podpisania w stanie wojennym deklaracji lojalności zaproponowanej jej przez SB.

  – Marek Dziubek to były członek PC i przewodniczył klubu parlamentarnego Porozumienia Centrum., który za swoje zasługi wylądował w fotelu dyrektora ARiMR.

  – Krzysztof Czabański był przewodniczącym Komisji Likwidacyjnej RSW Prasa-Książka-Ruch. Wraz z Jarosławem Kaczyńskim i Sławomirem Siwkiem został oskarżony o działanie na szkodę Fundacji Prasowej „Solidarność” poprzez nielegalne finansowanie z jej źródeł Porozumienia Centrum. W nagrodę za swoje zasługi wylądował na stołku prezesa Polskiego Radia.

  – Andrzej Kryże to sędzia, który w szybkim tempie zamknął prowadzona przez długie lata sprawę afery FOZZ . Komunistyczna i niechlubna przeszłość Kryżego nie przeszkodziła Kaczyńskiemu w docenieniu zasług sędziego, który otrzymał ministerialny stołek.

 • lukamipisze

  Oceniono 7 razy 3

  Ziew.. myslałem ze to coś poważengo jak np kradzież, a tu takie nic.
  Morawiecki nakłaniał do przestepstwa jedną jedną babę która to poswiadczyla nieprawdę i co?
  Nadal chodzą wolni.

 • optymistaa43

  Oceniono 3 razy 3

  Ma harakter nie tak jak zlodzieje z P i SS.Przykladowo zlodziej bierecka,ta kuzwa miala czelnosc ubiegac sie o fotel senatora i nim zostala.Ciekawe ile go to oszustwo kosztowalo.

 • ktos2014

  Oceniono 5 razy 3

  Boże ależ te zarzuty są absurdalne PISowscy prokuratorzy już nie wiedzą co jeszcze maja wyciągnąć chyba że robił zakupy w niedzielę ? poseł pis groził bronią żonie i co ?

 • alexcomp

  Oceniono 7 razy 3

  Od czasów okrągłego stołu nikt nie rozliczał poprzednich ekip rządzących. Była szansa na osądzenie Ziobry i innych po ich utracie władzy, ale PO uważała, że jeśli oni odpuszczą to i im odpuszczą. Ale nie, smrodu nie ruszaliście to teraz was ruszą.

 • dociekliwy maz

  Oceniono 7 razy 3

  te pis-iory sami kradną iłamią prawo a innych się czepiają za byle co

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Podejrzewam, że nie on jeden miał naciągane kwity.

 • ginztonickiem

  Oceniono 2 razy 2

  Wyjątkowo nieprzyjemny gość, jakby z Pisu

 • stanislaw.sk

  Oceniono 8 razy 2

  a co z postawieniem zarzytów J.Kaczyńskiemu za nazwanie publiczne posłów ZDRADZIECKIMI MORDAMI i oskarżenie ich - bez dowodów - o ZAMORDOWANIE JEGO BRATA?

 • bert2407

  Oceniono 1 raz 1

  Donoszę że Grabarczyk o trzy minuty przekroczył czas parkowania,nie przedłużając biletu.Prokuratura podaje że Brejza nie spuścił wody w kiblu.CBA podejrzewa że Arłukowicz w podstawówce nie stawił się na sprawdzianie z matematyki przedstawiając sfałszowane usprawiedliwienie od rodziców..Prokuratura sprawdza doniesienie że Budka ściągał na maturze.CBA sprawdza doniesienie że Lis do pojemnika na szkło wrzucił plastikowe butelki.Afera za aferą w obozie opozycji.

 • krynolinka

  Oceniono 15 razy 1

  Gowin będąc ministrem sprawiedliwości przymierał głodem. Dlaczego Tusk jeszcze nie siedzi za tak haniebne potraktowanie członka własnego rządu ? Prokuratury do roboty !!!

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 5 razy -3

  Toż to skandal i zamach na demokracje. To sprzeczne z konstytucja. To antysemityzm. Precz z kaczorem dyktatorem

 • leonleonidas

  Oceniono 9 razy -3

  POrazajace jest to ze on jeszcze nie siedzi !!

  PO POwinno byc zdelegalizowane !!

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 12 razy -4

  Trole chinengowe już bronią tego kryminalistę.

  Tak TRZYMAĆ

 • yacie

  Oceniono 15 razy -5

  Taki cwaniaczek z niego był a w taki prosty sposób dał się złapać.

 • volongoto41

  Oceniono 10 razy -6

  Grabił, grabił aż sobie nagrabił. Może dlatego nazywa się Grabarczyk.

 • val_drakul

  Oceniono 11 razy -7

  chi-neng@
  Jak sciagasz wpisy z netu to nalezy to zaznaczyc
  ale PELOwskie standardy tego nie przewiduja..

 • vicenteolivio

  Oceniono 20 razy -8

  W rządach PO niemal każdy minister ma/będzie miał jakieś zarzuty. To była skorumpowana i bezczelna władza. Obecna nie jest wiele lepsza, ale jednak w tak bezczelny sposób (na razie) nie działa.

  Zanim mnie napadniecie z obu stron informuję: sram na jednych i drugich, bo jestem człowiekiem wolnym od polityki. A wy się w tym babrajcie jak świnie w błocie.

 • socjolog12

  Oceniono 14 razy -12

  Po komentarzach widać, że szambo znowu wybiło na Czerskiej a wyznawcy spijają je ochoczo i rozbryzgują dalej... Wali od gazety i jej wyznawców na kilometr...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX