Pawłowicz lubi pozować z wachlarzem, ale na okładce prawicowej gazety wystąpiła z mieczem

"To walka na śmierć i życie" - ogłasza Krystyna Pawłowicz na okładce najnowszego tygodnika "Sieci". W ręku trzyma goły miecz.

Według Krystyny Pawłowicz państwo nie zostało jeszcze odzyskane przez Polaków, którzy wciąż żyją w patologicznym systemie III RP, wywodzącej się z PRL - tak wywiad z posłanką PiS reklamują media braci Karnowskich. W rozmowie z Michałem Karnowskim polityczka stwierdza, że patologie widać na przykładzie sądownictwa. 

Jak czytamy na portalu wpolityce.pl, "w bezkompromisowych słowach Krystyna Pawłowicz komentuje TVN, TVP, PiS, opozycję, sądy, Unię Europejską i dobrą zmianę. Mówi wprost o walce z kłamstwem, manipulacją, atakiem na Polskę". 

Wachlarz zamieniła na miecz

Znanym rekwizytem, z którym występowała Krystyna Pawłowicz, jest złoty wachlarz. Na okładce najnowszego "Sieci" widać Pawłowicz z mieczem. Z "dorysowaną" przez grafika bronią i w czarno-złotej szacie wygląda niczym postać z historycznego serialu TVP "Korona królów".

Krystyna Pawłowicz jest znana z ciętego języka i często nieparlamentarnych wypowiedzi. Chętnie publikuje na Facebooku, gdzie ostro potrafi odpowiadać komentującym. 

Ostry język Krystyny Pawłowicz

Ostatnio o posłance PiS było głośno w styczniu, gdy straciła pracę na uczelni w Ostrołęce przez komentarz na temat śmierci 14-letniego Kacpra. Gnębiony chłopiec popełnił samobójstwo. Według relacji matki Kacpra, rówieśnicy mieli wytykać mu, że jest gejem. Krystyna Pawłowicz we wpisie na Facebooku winę za śmierć chłopca zrzuciła na "liberalno-lewackie środowisko", które "propaguje wśród dzieci i młodzieży nienaturalne postawy i relacje".

Więcej o:
Komentarze (181)
Krystyna Pawłowicz na okładce "Sieci" wystąpiła z mieczem
Zaloguj się
 • tom_aszek

  Oceniono 40 razy 36

  "Krystyna Pawłowicz jest znana z ciętego języka i często nieparlamentarnych wypowiedzi. "

  Nie, ona jest znana z chamstwa.

 • xyz_xyz1

  Oceniono 32 razy 30

  Taak. Oczywiście. 100% racji. Polska zostanie odzyskana w 100% kiedy z zmieni się w 100% w PRL - bis z okresu 1946 - 1956. Oczywiście dodatkowo trzeba wyjść z UE i NATO oraz co oczywiste zamknąć granicę. A najlepiej zamienić Polskę w Koreę Północną a przyjemniej w Białoruś - bo tam są idealne wzorce do skopiowania. Tylko jest jeden drobny problem z zamianą w Koreę Pn.- Polska nie posiada broni atomowej. No ale resztę można skopiować.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 31 razy 27

  Miecz to powinna wsadzić do w pochwy, aby się nie skaleczyć.
  Tak w trosce o jej zdrowie.

 • lodzermensz1

  Oceniono 23 razy 21

  Zastanawiam się, czy są jakieś granice tego szaleństwa? Czy jest jakiś moment, w którym harcownicy tego pseudopatriotycznego, nacjonalistycznego wzmożenia, powiedzą: już dość?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX